NL10 Flopi otsus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    NL10 Flopi otsus

    Vastasest infot pole (anonymous laud). Tean, et sb limp oli halb, aga as played mida teeksite?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($10.25)
    UTG ($3.20)
    MP ($21.58)
    Button ($12.76)
    Hero (SB) ($11.88)

    Preflop: Hero is SB with 10, Q
    3 folds, Hero calls $0.05, BB bets $0.30, Hero calls $0.30

    Flop: ($0.80) 10, 2, 4 (2 players)
    Hero checks, BB bets $0.50, Hero raises $1.20, BB raises $2.40, Hero ???

    Total pot: $3.20
  • The_Meer
    Grinder
    • Apr 2010
    • 765

    #2
    Re: NL10 Flopi otsus

    Jep,ära kunagi openlimbi kui kavatsed kätt mängida. Aga flopi raise on suht mõttetu, kuna flopp on nii kuiv ning ei näe väga käsi, millelt sa valuet võtad. As played ma foldiks.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: NL10 Flopi otsus

      Soovitav on ikka läbi mõelda, miks sa selle raise' seal flopid teed, mitte lihtsalt nuppe vajutada ;D
      As played on ez fold, aga üldiselt BvB ilma initsiatiivita läheks c/c liini peale, kui just üle ühe overcardi lauda ei tule + villaini betsizing suur.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: NL10 Flopi otsus

        Okei, tahtsingi lihtsalt arvamusi kuulda. Ning lihtsalt nuppe ma ei vajuta jah, olin temaga ennem kümmekond ringi mänginud ja paistis silma, et ta oli üsna agro, eriti veel preflopis. Flopi raise mõte oligi see, et teda foldima sundida :P

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: NL10 Flopi otsus

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Okei, tahtsingi lihtsalt arvamusi kuulda. Ning lihtsalt nuppe ma ei vajuta jah, olin temaga ennem kümmekond ringi mänginud ja paistis silma, et ta oli üsna agro, eriti veel preflopis. Flopi raise mõte oligi see, et teda foldima sundida :P
          Miks sa peaks teda foldima sundima TPGKga HU potis? Sellise tugevusega kätega on eesmärk ikka pisut valuet saada, mitte raise'da bluffina.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: NL10 Flopi otsus

            arvad, et ta foldiks JJ-AA või T parema kickeriga kui sul?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: NL10 Flopi otsus

              Ei arva, miks ta peakski sellised käed foldima? Aga ta foldib seal AK AJ AQ QK QJ KJ käed.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #8
                Re: NL10 Flopi otsus

                Ei saa aru ikka, milles selle flopi raise' mõte on. Miks sa peaks tahtma, et ta foldib neid üldse, kui neil on halb equity su käe vastu ja ta võib edasistel tänavatel bluffida $$ sulle? Pealegi on AQ, KQ ja QJ'l queeni out surnud..

                Kui sa raise'd, siis see on kas value- või bluffraise. Praegusel hetkel õigustaks selline raise' end siis, kui oleks read, et ta ei foldi oma overcarde/madalamaid PP ära, kuid sa just ütlesid, et:
                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Aga ta foldib seal AK AJ AQ QK QJ KJ käed.
                Last edited by fyte; 04.05.11, 13:26. Põhjus: typo

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: NL10 Flopi otsus

                  Tänan fyte hea vastuse eest.


                  /thread

                  Comment

                  Working...