NL 20 4bet pot vs unkown villain

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #1

    NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Hei rahvas, liikusin downswingi varjus 2 limiiti alla enesekindlust koguma ning otsustasin ka mängu õppimise taas käsile võtta ning enne uuesti üles liikumist videosi vaadata ning käsi postitada. Tänane pähkel siis. Käsi sai läbi arutatud ka meie 6max skype pundis, kus rahvas jäigi eriarvamustele.

    Vastane on lauas teist kätt, just istus lauda ja kohe teise käega kõmmutas mulle 3beti, seega täiesti unknown, no reads no stats. Kuivõrd selle käe üle on arutelu juba olnud ja vaieldud kõvasti foorumiväliselt võiks mitteteadjad mehed ilma põhjenduseta kirjutamata jätta.

    Eesmärgiks siis oleks paika saada järjestus:
    shove
    c/f
    c/c

    Enda arvamus - shove > c/c > c/f, kuivõrd võõralt vastaselt ei saa eeldada, et ta seal oma missed 99 või TTga või random lehega bluffima hakkaks, samuti on võimalus et villain oma KK seal maha paneb.

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    Prima
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    CO Pronoban ($36.92)
    BTN SamitySam ($36.28)
    SB Dogers ($20.10)
    BB caljo7 ($20.20)

    Pre-Flop: ($0.30, 4 players) Dogers is SB Q Q
    2 folds, Dogers raises to $0.60, caljo7 raises to $2.20, Dogers raises to $7, caljo7 calls $4.80

    Flop: J J A ($14, 2 players)
    Dogers ?
    Last edited by fyte; 03.05.11, 22:34. Põhjus: no results :)
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Vaevalt tal AA, KK on. Arvan, et pf oleks ta 5bet shovenud.
    ma arvan,et check/fold i guess? Kaldun arvama, et AK+ JJ+ .
    betides oleksid suht commited minu arvates kui lükkab.

    Eesmärgiks siis oleks paika saada järjestus:
    shove 2
    c/f 1
    c/c 3
    Last edited by VisaHing; 04.05.11, 10:13.

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #3
      Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

      c/f flop,ei näe mida sa biidid siin

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #4
        Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

        ei veena kumbki

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #5
          Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

          shove ftw, AK AA KK läheb pre sisse, väga ebatõenäoline et tal seal AQ või AJ, sest neid combosid vähe.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

            Algselt postitas Muusik Vaata postitust
            shove ftw, AK AA KK läheb pre sisse, väga ebatõenäoline et tal seal AQ või AJ, sest neid combosid vähe.
            kui shoved, siis on kasulikum check-callida imo, kuna sellisel juhul on suurem tõenäosus saada rohkem nuppe ees olles sisse.
            Mina check-foldiks.

            Comment

            • VinQbator
              FPP Pro
              • Dec 2008
              • 214

              #7
              Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

              Minu kogemuse põhjal on nii suure 4beti callija suht tihti random junki otsas, isegi mingid suited connectorid ja muu spekulatiivne jama. Sest oma tugevad käed oleks tal nii lihtne väikse raisega allin saada. Ja üldjuhul oleme me kas väga tugevalt ees või väga tugevalt taga, seega kätt pole vaja kaitsta. Nõrgemad pahatihti siin foldivad. Paremad obv ei foldi. Põhjust bettimiseks ma ei näe. Shove imo kõige halvem liigutus. Ja kui ta betib siis ma calliks, sest vaja on võita ca. 30% ajast ja usun, et ta blufib küll seal piisavalt.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #8
                Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

                hakkab looma, see veenab juba rohkem

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #9
                  Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

                  Just minu mõte. Eelnevad ple maininud,et 4bet sizing on liiga suur. Paned pre sisse ära yle 1/3 stäkist. Standard peaks olema kuni 25% max 100bb efective stäkkide puhul. Kui betid,siis halvemad ei calli, aga paned foldima muud pocketid ja muu suited pahna. Parema,mis sa seal foldima vb saad on KK,aga neid combosid on ainult 6. Vb saad foldima ka QQ, aga see on ka ainult 1 combo. Pealegi,ei usu, et ta seal KK,QQ flatib. c-c on parim variant IMO

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

                    Vastupidiselt olen ma seda meelt, et nii suurt (standard 4betsize on alla 2.5x) 4betti ei callita mingi rämpsuga ja kuna tegu on tundmatuga, siis arvan, et ta range ongi enamjaolt QQ+ ning aeg-ajalt AK ka (enamasti shovetakse pf, et ikkagi 5 kaarti näha, mitte et ebasobival flopil foldida, olles 1/3 stacki sisse pannud). Sp ma eelistaks c/fold'ile siiski shovet bluffina, kuna ta range on kallutatud KK poole - 1 combo QQ, 6 combot KK ja 3 combot AA.

                    Üldiselt arvan, et ka c/f ei saaks kuigi suur viga olla, arvestades seda, et enamus villainid checkibki järgi madalamad PPd, kui ta peaks nendega pf callinud olema ja ülejäänud käte poolt on hero beat.
                    Last edited by fyte; 04.05.11, 14:43.

                    Comment

                    • VinQbator
                      FPP Pro
                      • Dec 2008
                      • 214

                      #11
                      Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

                      Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                      Eelnevad ple maininud,et 4bet sizing on liiga suur. Paned pre sisse ära yle 1/3 stäkist. Standard peaks olema kuni 25% max 100bb efective stäkkide puhul.

                      4bet on fine, meil pole vaja balansseerida unknowni vastu, sest me nigunii ei blufi teda.

                      Comment

                      • VinQbator
                        FPP Pro
                        • Dec 2008
                        • 214

                        #12
                        Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

                        QQ+ ja aegajalt AK, hmm...

                        QQ-1x
                        KK-6x
                        AA-3x
                        AK- 12x - ok aegajalt, võtame 6x siis

                        1+6=7 foldib
                        6+3=9 callib

                        7/7+9=.43=43% foldib

                        psb puhul vaja 50% folde, mida ilmselgelt ei tule kokku isegi siis kui ta oma KK seal foldib 100%, mida ka ei juhtu ilmselgelt iial...

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #13
                          Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

                          Ma arvan, et 12 combost on pigem paar tk kõigest ta ranges, sest nagu mainisin, siis valdav osa mängijatest lükkab pre sellise käega siiski nuppe, kuna ei taheta vaid 3 kaardi nägemisega piirduda.

                          Comment

                          • VinQbator
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 214

                            #14
                            Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

                            No kui AK paar kombot ainult siis ega me ei saa arvestada, et QQ-AA on tal 100% seal
                            enamus ajast ikka shovetakse need ka. Ja järelikult olid mu arvutused ikkagi shove kasuks veel kallutatud. Ei usu et üle kolmandiku ajast ta seal callib QQ-AA.

                            KK jääb siis 2 combot ja AK ka kaks combot. Samas on veel võimalus, et tal võib seal olla AQ näiteks mingi pool kombot.

                            Vääna kuidas tahad seda asja aga ikkagi ei ole shove hea.

                            Comment

                            • Muusik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 378

                              #15
                              Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              kui shoved, siis on kasulikum check-callida imo, kuna sellisel juhul on suurem tõenäosus saada rohkem nuppe ees olles sisse.
                              Mina check-foldiks.
                              ma mõtlesin ka pärast postitamist check-calli peale :D et las bluffib

                              Comment

                              Working...