NL 50 TPGK deep fishi vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #1

    NL 50 TPGK deep fishi vastu

    Full Tilt Poker $50.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1283682
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $124.20
    CO: $58.30
    Hero (BTN): $100.00
    SB: $109.80
    BB: $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with Q K
    UTG raises to $1.50, 1 fold, Hero calls $1.50, SB calls $1.25, 1 fold

    Flop: ($5.00) 9 K 8 (3 players)
    SB checks, UTG bets $4.00, Hero calls $4, SB folds

    Turn: ($13.00) 7 (2 players)
    UTG bets $10.50, Hero calls $10.50

    River: ($34.00) 3 (2 players)
    UTG bets $28.50, Hero calls $28.50

    Vastane 44/24/4.8 fish 79 käe peale. AF/freq tänavate kaupa: 4/32%(25), 6/60%(20), 4/36%(11). Kas siin on standard selline agressiivsemat sorti fish maha callida? Kui ei, siis kus foldiksite?
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

    Ma arvan, et WP ja kui üldse kusagil foldida, siis seda saab vaid riveril teha. Selline fish teeb mängib niimoodi for value KJ-KT ning ette on tulnud ka seda, kui sellised tüübid keeravad one pair handi bluffiks.

    Comment

    • The_Meer
      Grinder
      • Apr 2010
      • 765

      #3
      Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

      Selline betsizing igal tänaval isegi agressiivse fishi poolt on ikka suht tummine liin.Isiklikut arvan,et oled siin beat.Pigem hakkab ta niiöelda made handiga ehk siis KJ-KT(mida me biidime) põdema riveril ja nii suurt betti ei pane.Isiklikult teeks kõik samamoodi,aga riveril vb ägisedes foldin

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

        See ju puhta vaal, ma ei suudaks foldida kui just mingit overbetti ei tule riveris

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #5
          Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

          just see betsizing paneb mind ka riveris foldimise peale mõtlema.

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #6
            Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

            fish näitas AA?

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #7
              Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

              Ma 3betiks siin pre, piisavalt halb mängija vastas.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

                nh

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #9
                  Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

                  Mis fishil oli kui saladus ple:D

                  Comment

                  • sixmax
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 182

                    #10
                    Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

                    Mulle meeldib siin KQo-ga 3bettida preflop. Isoleerid fishi; s.o seda tüüpi käsi, mis mängib initsiatiiviga paremini; domineeritus ei ole suur probleem positsiooni ja initsiatiiviga; võimalus võita pott preflop. Kui callida preflop, siis top paari tabamine UTG vastu pole üldse ahvatlev, eriti kui SBlt või BBlt lipsab sisse veel mõni mängija. CO vs BTN meeldiks callimine rohkem, kuna top paaril siis rohkem väärtust.

                    As played, ma foldiksin vist turnil.

                    Comment

                    • 2ssapaar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 423

                      #11
                      Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

                      üsna huvitav käsi. Ilma lisainfota arvan, et mängisid hästi. Siin oleks oluline tema eelnev tegevus. St kas ta on enne bluffidega vahele jäänud, või on folditud tema vastu palju jne.

                      3-bet preflop meeldib ka

                      Comment

                      • I R Baboooon
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 235

                        #12
                        Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

                        Algselt postitas sixmax Vaata postitust
                        Mulle meeldib siin KQo-ga 3bettida preflop. Isoleerid fishi; s.o seda tüüpi käsi, mis mängib initsiatiiviga paremini; domineeritus ei ole suur probleem positsiooni ja initsiatiiviga; võimalus võita pott preflop. Kui callida preflop, siis top paari tabamine UTG vastu pole üldse ahvatlev, eriti kui SBlt või BBlt lipsab sisse veel mõni mängija. CO vs BTN meeldiks callimine rohkem, kuna top paaril siis rohkem väärtust.

                        As played, ma foldiksin vist turnil.
                        Kas fishidel ükskõik pole, mis positsioon on? Kui käsi piisavalt meeldib, siis nad ka seda mängivad? Võib-olla mõni on kuulnud positsioonis mängimisest, aga siis ta juba teaks ka, et tuleb tightimalt mängida ja 40+ VPIPga ei oleks...

                        Ja põhjenda, miks turnis foldid?

                        Comment

                        • sixmax
                          Jube Noob
                          • Nov 2010
                          • 182

                          #13
                          Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

                          44/24 ei ole nii hull, eriti 79 käe peale. Meil on probleem kommunikatsiooniga, ma ei saa täpselt aru, mida see "fish" sinu jaoks tähendab. Minu jaoks on fish keegi, kes ei mängi eriti hästi. Pole professionaalne mängija ja ei keskendu vigade mittetegemisele. Vaal on see, kes ei tea positsioonist muhvigi ja mängib selle eesmärgiga, et oma buy-in ära kaotada. Fish on kehvik, kuid püüab sellegipoolest võita.

                          Miks ma turni foldiks? Mulle ei meeldi see spot. Ma ei calli mängijaid positsioonist selle mõttega, et neid stackida TPMK'iga. Ma callin, et tabada setti, kahte paari, rida või flushi. Vastasel VÕIB vabalt olla AK, KQ, 99, 88, 98, K9s, K8s, TJs ja TJo, kõik mis meid beatib, mida ta panustaks flopil ja turnil täpselt samasuguse suurusega. Kui vastasel oleks AT, AQ, QJ, KJ, KT, A9... no käed mida biitime, siis esiteks turnil KJ-lt ei ootaks sellist bet sizingut, teisi käsi ta ei pruugi üldse bettidagi ja võib-olla kasutaks hoopis teistsugust sizingut. Me ei tea seda. Ma ei ole valmis riskima 40bb, et välja uurida.

                          Kui usud, et vastane just "sellel hetkel" blufib, said mingi feelingu, lugesid midagi betsizingust välja, siis on muidugi teine lugu...

                          Comment

                          • I R Baboooon
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 235

                            #14
                            Re: NL 50 TPGK deep fishi vastu

                            Selge, tänud põhjaliku vastamise eest!
                            See on vist jah minu probleem, et kui vastane on halb, siis ma mängin rohkem käe tugevuse järgi mitte ei keskendu hetkelisele olukorrale vms...

                            Comment

                            Working...