NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $21.78
    CO: $38.95
    BTN: $8.85
    SB: $7.03 72/3/0,5 35kätt
    Hero (BB): $27.31
    UTG: $4.00

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with T T
    4 folds, SB calls $0.10, Hero raises to $1, SB raises to $3, Hero ???

    Fold või shove?
    Last edited by emmimees; 17.04.11, 13:20.
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

    Olen näinud (passiivseid) fishe limp-raise'mas lisaks nutsile kõiksugu random prahiga, seega 35bb tüübi vastu ei foldi kindlasti. Pealegi on sample ta kohta üsna tagasihoidlik.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

      Äiiteaa.. siin vist ise küll ei foldiks kuna nagu eelnevalt mainitud on vastas 35bb'ga fish, kui panen ennast Sinu olukorda (mängin samuti NL20) siis siinkohal oleks õige käik shove.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

        Selge siis sai kõik õigesti, parimal juhul on siin reeglina flipp imo, aga oli KK seekord..

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          parimal juhul on siin reeglina flipp imo
          TT vs madalam pocket pole flip.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

            Ei meenu kordagi, et 0,5 agf station limp-raiseks 88 vms paska, reeglina on seal nuts paar või nuts broadway..

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Ei meenu kordagi, et 0,5 agf station limp-raiseks 88 vms paska, reeglina on seal nuts paar või nuts broadway..
              Ja sa ütled seda mille põhjal? 35-käelise sample?

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #8
                Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

                Sellises kohas ei foldi. Sample on täitsa olematu ja ainus, mis selle järgi võib kindlalt öelda, on see, et ta on kassitoit. Nupud - seekord ei vedand, järgmine kord läheb samas situatsioonis paremini

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

                  emmimees, kus toas sa mängisidki?

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    Ja sa ütled seda mille põhjal? 35-käelise sample?
                    Jep, mai usu, et need näitajad drastiliselt muutuvad stationist agronoomiks. Aga krt teab.
                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    emmimees, kus toas sa mängisidki?
                    Olen igasugu tubades mänginud, hetkel 888 tükk aega juba. Miks küsid?

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

                      Minu jaoks ez fold. Parimal juhul flip, kui sedagi. Limp-reraise pre on suht nuts. Kui just mingi degen fish vastas ei ole, kel 3bet kõrge.


                      e: Siin mängib ka see rolli, kas olid ennem fishi isoleerinud ja korduvalt tehes võib fish närvi minna. Aga antud info põhjal foldiksin.
                      Last edited by inward; 17.04.11, 19:01.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Jep, mai usu, et need näitajad drastiliselt muutuvad stationist agronoomiks. Aga krt teab.


                        Olen igasugu tubades mänginud, hetkel 888 tükk aega juba. Miks küsid?
                        Aga lihtsalt, mõtlesin, et äkki Prima võrgus, siis võib-olla Su vastu ka mänginud

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #13
                          Re: NL20 TT b vs b shorty stationi vastu

                          Krt palju neid pokkerimängijatest emmimehi ikka on :|

                          Comment

                          Working...