NL20 AKs BTNvsB olukorras 50bb vastase vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Makuz
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 214

    #1

    NL20 AKs BTNvsB olukorras 50bb vastase vastu

    Nii, läksime sõbraga vaidlema. Vastane 36/14 231 käe peale , 3bet 9%, fold to 3bet 20%


    Pacific $20.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1266186
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $38.23
    Hero (UTG): $59.59
    CO: $30.73
    BTN: $14.07
    SB: $20.00

    Pre Flop: ($0.30) Hero is UTG with K A
    2 folds, BTN raises to $0.70, 1 fold, Hero raises to $2.20, [color=red]BTN raises to $14.07



    /// tõsine fail lol, peab laudu vähemaks võtma, avastasin et olin UTG hoopis :facepalm:
    nüüd peaks vist obv fold olema
    Last edited by Makuz; 07.04.11, 17:23.
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL20 AKs BTNvsB olukorras 50bb vastase vastu

    70bb stack, fold to 3bet 20% ja ei taha AKs'ga ära stackida? o_O
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL20 AKs BTNvsB olukorras 50bb vastase vastu

      Konverter paneb vigast või kuidas sa saad UTG olla, aga BTN alustab raisemist`?
      Igaljuhul on allin see käsi ilma pikemalt mõtlemata imo.
      Mis su nimi seal on kui saladus pole? ma estbiker samas limiidis hetkel

      Comment

      • Makuz
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 214

        #4
        Re: NL20 AKs BTNvsB olukorras 50bb vastase vastu

        Krt, doublefeil, vaatasin hand replayeriga üle handi hemis ja olin BB ikka jah. Ise arvasin samamoodi, et peaks suht callima nende andmete ja sellise stacki vastu, aga sõbraga läks vaidluseks ja lõin kõhklema.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: NL20 AKs BTNvsB olukorras 50bb vastase vastu

          Ise suht agro ja nüüd ei taha AKs ära stäkkida :D. Pealegi B vs b stäkiks ma 90% mängijate vastu AKs ära pf...

          Comment

          • Makuz
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 214

            #6
            Re: NL20 AKs BTNvsB olukorras 50bb vastase vastu

            Jep :D Ei tegelikult oligi nii, et suht instacall oli. Vastas oli QQ ja abi ei tulnud muidu.

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #7
              Re: NL20 AKs BTNvsB olukorras 50bb vastase vastu

              Tulemus on ju ebaoluline ja sõber hakkas ka niikuinii peale seda vaidlema?

              Comment

              Working...