NL10 AA vs 2players

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #1

    NL10 AA vs 2players

    Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $15.18
    SB: $15.46
    Hero (BB): $10.15
    UTG: $12.70
    MP: $21.72 66/22 H:20
    CO: $10.00 22/11 H:380

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A A
    1 fold, MP calls $0.10, CO raises to $0.45, 2 folds, Hero raises to $1.50, MP calls $1.40, CO calls $1.05

    Flop: ($4.55) K J 8 (3 players)
    Hero checks, MP checks, CO bets $3.41, Hero ????????

    Mida teha?
    Call? Fold? Allinn? :]
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #2
    Re: NL10 AA vs 2players

    shoveks
    never ei foldi, call annaks vastastele drawimisvõimalusi juurde
    Last edited by KristjanRawk; 03.04.11, 18:38.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL10 AA vs 2players

      callida jah mõttetu kuna pot niigi suur ja vaevalt seal bluffima hakkab teist tänavat, oled OOP ka seega SHIPPP!

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4
        Re: NL10 AA vs 2players

        Ma ei checkiks siin küll kahe vastase vastu 3bet potis ja annaks tasuta kaarti. Betiks välja. As played AI. Sutsu võib rohkem ka 3bettida.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: NL10 AA vs 2players

          No Murdockike siin ma küll shoveks ilma pikema jututa :P

          Comment

          • seep
            Grinder
            • Dec 2009
            • 698

            #6
            Re: NL10 AA vs 2players

            Flop just teeb seda mida vaja, andis COle piisavalt julgust et bettida ja sina saad teda karistada selle eest et ta arvab et tal on parim käsi.:D CO range on siin preflop calli tõttu ma pakun AK KQ JJ, aga enamus ajast oled siin kindlalt ees.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: NL10 AA vs 2players

              Sul mingi plaan oli üldse? Selles, et 2 vastasest üks betib, pole midagi üllatavat, samuti pole ka betsize eriskummaline, seetõttu flopis toimuv ei peaks sulle ootamatu olema. Või ootasid, et kõik checkivad lõpuni järgi ja lähete kolmekesi 3bet potis kõik rõõmsalt odavale showdownile?:)
              See, et checkid ja siis enam ei tea, kas foldida, callida või shoveda, näitab, et sa ei tea, miks sa midagi teed, plaani pole. Ja see viga on palju olulisem kui konkreetse käe tulemus.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #8
                Re: NL10 AA vs 2players

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                Working...