Andke andeks kui teema on vales kohas, aga ma ei osanud mujale kuhugi postitada
ma olen nii kangekaelne olnud ja mõelnd,et pohh ükspäevma hakkan biitima, raudselt hakkan...
täna on see päev kus ma tunnistan endale, et ma olen täielik pasakott pokkeris... ma hakkasin mängima veits enne fytet ja kus ma olen? pmst nl10 busto ja ta on nl50?
Miks? sest ma ei kuulanud kellegi õpetusi, ei huvitund selleks, mõtlesin, et pohhui mida rohkem mängin siis paremaks lähen... aga nüüd olen ma täiesti masendundu, pmst volüümi annan iga kuu ~100-130h aga miks?? kui ma ainult kaotan ja ma tahakski selles teemas leida vastuse küsimusele MIKS KURADI PÄRAST MU NONSD ON -100000€ koguaeg?! ja mis on mu suurimad leaki, ma tahaks neid kohe parandama hakata ja KURAT VÕITMA KA ÜKSKORD, kaua võib taguda 130h kuus ja ainult kaotada, napilt BE olla tänu rb'le või turna hitile. otsustasin paluda abi nendelt kes asja jagavad ja lõpuks hakata ka uurima ja õppima mitte ainult peksma nuppe ja kaotama raha.
jah, nonSD on see mis mu kasumi miinustesse viib imo:
hakkasin täna hommikul mängima ja praeguseks on seis selline:.

ja all hands ühest saidist mille HH alles oli :

küllab on nüüd vaja statse?
eelmise kuu nl20 statsid, sample on 40k käsi ja -300€ (ev -500€)

tekibki küsimus mida ma teen totaalselt valesti, et niimodi kaotan??
Mänguisu mul on, see ei kao kuhugi, aga tahaks vahelduseks võitma ka hakata, sest
kui ma suudaks VÕITA ja mängiks 130h+ iga kuu siis ma saaks lõpuks päris kaugele ja
kõrgele....
vihjeid, tipe, hinte, kõike palun
aitäh!

ma olen nii kangekaelne olnud ja mõelnd,et pohh ükspäevma hakkan biitima, raudselt hakkan...
täna on see päev kus ma tunnistan endale, et ma olen täielik pasakott pokkeris... ma hakkasin mängima veits enne fytet ja kus ma olen? pmst nl10 busto ja ta on nl50?
Miks? sest ma ei kuulanud kellegi õpetusi, ei huvitund selleks, mõtlesin, et pohhui mida rohkem mängin siis paremaks lähen... aga nüüd olen ma täiesti masendundu, pmst volüümi annan iga kuu ~100-130h aga miks?? kui ma ainult kaotan ja ma tahakski selles teemas leida vastuse küsimusele MIKS KURADI PÄRAST MU NONSD ON -100000€ koguaeg?! ja mis on mu suurimad leaki, ma tahaks neid kohe parandama hakata ja KURAT VÕITMA KA ÜKSKORD, kaua võib taguda 130h kuus ja ainult kaotada, napilt BE olla tänu rb'le või turna hitile. otsustasin paluda abi nendelt kes asja jagavad ja lõpuks hakata ka uurima ja õppima mitte ainult peksma nuppe ja kaotama raha.
jah, nonSD on see mis mu kasumi miinustesse viib imo:
hakkasin täna hommikul mängima ja praeguseks on seis selline:.

ja all hands ühest saidist mille HH alles oli :

küllab on nüüd vaja statse?
eelmise kuu nl20 statsid, sample on 40k käsi ja -300€ (ev -500€)
tekibki küsimus mida ma teen totaalselt valesti, et niimodi kaotan??
Mänguisu mul on, see ei kao kuhugi, aga tahaks vahelduseks võitma ka hakata, sest
kui ma suudaks VÕITA ja mängiks 130h+ iga kuu siis ma saaks lõpuks päris kaugele ja
kõrgele....
vihjeid, tipe, hinte, kõike palun
aitäh!
Comment