NL 50 KK 3betitud potis, turn A

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #1

    NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    Pacific $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1235360
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $50.00
    MP: $61.86
    CO: $31.99
    BTN: $56.00
    Hero (SB): $50.00
    BB: $64.31

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K K
    UTG raises to $1.75, 2 folds, BTN raises to $6, Hero calls $5.75, 2 folds

    Flop: ($14.25) 4 T 3 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $10.18, Hero calls $10.18

    Turn: ($34.61) A (2 players)
    Hero checks, BTN bets $15.80

    Vastane 20/13/3.6, btn 3bet 5% cbet 3bet potis 100%(6), seda, kas ta seda turni scarecardi bluffima võimalik on ei tea.

    Nii alustame preflopist siis, UTG tavaline nit regular kuid isegi UTG openi vastu võib BTNi ranges olla hande peale QQ+ ja AK, millega ta pre ära ei stackiks, sellepärast callisin seal, sest 4beti peale võib ta isegi AK ja QQ foldida. Callides repin seal JJ+ ja AK.
    Siis flopis callisin, et AK ja vb mõned blufid veel sees olla ja põhimõtteliselt ainuke kaart, mida me näha ei taha on A ja neid on vähe.
    Turnis tuligi siis kõige halvem kaart üldse ja ta betib umbes pool poti, kui ma shoveks seal, saaks ta umbes 17% equity nii, et ma kahtlen, et ta blufiks seal niimoodi. JJ-KK ta checkiks järele, AK ja AA betib ja kui ma blufi välistan, siis jääb ainult 1 valik - Foldida.
    Avaldage arvamust siis terve liini kohta, mis selles käes võtsin ning paluks ka põhjendusi.
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    Nit või mitte, ma ei hakkaks pre coldcallima OOP, tehes enda elu raskeks nii. As played, kipuks foldi poole, sest callides tuleks suure tõenäosusega ka 3. bullet riveril.

    Comment

    • I R Baboooon
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 235

      #3
      Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

      Aga nüüd kui veel vaadata, siis OOP tuleks flop raiseda, sest turni checkivad suht kõik käed järele, betivad ainult need, mis ka flopis ära stackiks(JJ+) ning AK ei pruugi turni üldse bluffida.

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #4
        Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

        ch-r shove flop , pre me likes

        Comment

        • I R Baboooon
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 235

          #5
          Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

          Kumbki vastane ei shove preflop QQ, AK või midagi veel halvemat kunagi seal nii, et pre 4bet suhteliselt mõttetu minu arust.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #6
            Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

            Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
            ch-r shove flop , pre me likes
            This.
            As played, fold turn.

            Edit: Tegelt call ei ole halb, plaaniga turni check-shoveda. Flop suht kuiv. Lihtsalt turni tuli pask kaart.
            Edit2: Mulle meeldiks committiv flopi raise või shove rohkem.
            Last edited by camu; 16.03.11, 20:32.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #7
              Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

              Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
              ch-r shove flop , pre me likes
              Algselt postitas camu Vaata postitust
              This.
              As played, fold turn.
              This

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #8
                Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

                pre ei kõlba küll kuskile. saan aru su argumendist, aga ma pole OP vist mitte kunagi KK'd coldcallinud ja ma saan ikka actionit kõvasti halvemalt( et actionit saada, pead seda ise ka tekitama). sinu call annaks veel UT'gle võimaluse setmine siin teha ja btn ranget ma küll nii tihkeks ei tahaks panna. nüüd oledki sa kohas, kus sa enam ise ka ei tea, mis on vastasel ja mida ise teha.
                aga kui sa nii kaugele jõudsid, siis postflop tuleb kindlasti c/r sisse teha ja turni ma foldin.

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #9
                  Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

                  pre on fine imo ja flopil kindlasti ch/r. olen tähele pannud, et osad regid spewivad raha kui teed neile 3bet potis nende cbetile minraise a.la 11$ to 23$ (nemad 3bettorid siis).
                  Spewi all mõtlen siis seda, et olen näinud korduvalt, kus reg sellisele gayraisele lükkab AKga või mõne muu paariga nuppe (ehk pöörab oma käe sisuliselt blufiks)

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #10
                    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

                    Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                    pre on fine imo ja flopil kindlasti ch/r. olen tähele pannud, et osad regid spewivad raha kui teed neile 3bet potis nende cbetile minraise a.la 11$ to 23$ (nemad 3bettorid siis).
                    Spewi all mõtlen siis seda, et olen näinud korduvalt, kus reg sellisele gayraisele lükkab AKga või mõne muu paariga nuppe (ehk pöörab oma käe sisuliselt blufiks)
                    Jep,tuleb meelde kyll,kuidas sa ykskord samamoodi minu vastu AK-ära stäkkisid,no pair no draw :D

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #11
                      Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

                      :)

                      Comment

                      Working...