NL25 top two

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #1

    NL25 top two

    Tere pokkerihaid,vb tundub esmapilgul lihtne olukord, kuid mul jooksis juhe kokku. Niipalju oskan öelda vastase kohta, et täieliku ajuinvaliidiga tegu pole ja on mänginud suht nitilt. Küsimus siis, et mis teha pöördel? Snapcall?


    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    FullTiltPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG DRDVS ($25)
    UTG+1 tauttvydass ($25)
    CO rare_export ($26.11)
    BTN bi0hazard ($25)
    SB rockyd33 ($36.07)
    BB blackskeal ($23.67)

    Pre-Flop: ($0.35, 6 players) bi0hazard is BTN K A
    2 folds, rare_export raises to $0.85, bi0hazard raises to $2.75, 2 folds, rare_export calls $1.90

    Flop: 8 10 A ($5.85, 2 players)
    rare_export checks, bi0hazard bets $4.50, rare_export calls $4.50

    Turn: K ($14.85, 2 players)
    rare_export goes all-in $18.86

    Final Pot: $33.71
    Last edited by bi0hazard; 13.03.11, 17:41.
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL25 top two

    Mina snapin. Seal näeb ikka väga ime käsi...enamasti Ax, KT... või mingi paar+gutshot
    kaheksate ja kümnete set tundub ka reaalne, aga enamasti siiski selline liin ei ole seti liin.
    Kui QJ siis pole midagi teha..

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL25 top two

      Mina ei foldi siin vist mitte kellegi vastu kui just megalt deep pole ja solid vastane.
      Mismoodi see vastane fullstack pole?

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: NL25 top two

        See liin on nii ajuvaba, et ma snappan ja noten. Lisaks on tegemist 3bet potiga, mida enam peaks top2 snappama. Seal on mõnikord nuts ja mõnikord setid, aga lisaks on seal ranges ka 2 paari combosid, mõni naked A või FD. Top2 ei ole minu arust 3bet potis see koht, kus peaks mõtlema hakkama.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #5
          Re: NL25 top two

          Aitäh vastukaja eest!Minu viga, tõesti selleks hetkeks ta oli juba fullstäkk, mul ilmselgelt nägemisega probleeme :D
          Endal võttis veidi aega ennem kui ära callisin.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: NL25 top two

            Selleks ei pea loose-monkey olema, et for value shoveda madalamaid kahte paari ja vb isegi AQ-AJ, arvestades seda et nad said tõmbe juurde. Kui veel lisasid, et ta tightima poolne, siis saab QJ suht välistada ta range'st ja sind biidib pmtl vaid 88 & TT, seega easy call.
            Statte ei olegi ta kohta?

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #7
              Re: NL25 top two

              Kahjuks on jah HEM alles soetamisel.
              Aitäh kõigile, kes abistasid käe lahtimõtestamist, villane näitas AQo.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL25 top two

                Siin oleks mõtlemiskoht kui sa ei turniks kahte paari.

                Comment

                Working...