NL10, AK OOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    NL10, AK OOP

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    Prima
    3 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    BTN ($9.75)
    Hero ($10.46)
    BB ($16.34) 53/17/3.3 3-bet: 10% aga ainult 30 kätt

    Pre-Flop: ($0.15, 3 players) Hero is SB A K
    BTN folds, Hero raises to $0.40, BB raises to $1.60, Hero calls $1.20

    Flop: K 9 Q ($3.20, 2 players)
    Hero checks, BB bets $1.60, Hero calls $1.60

    Turn: 7 ($6.40, 2 players)
    Hero checks, BB bets $3.20, Hero calls $3.20

    River: A ($12.80, 2 players)
    Hero checks, BB bets $9.84, Hero calls $4.01


    Annaks siin kuidagi teistmoodi, paremini mängida? Preflop?
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: NL10, AK OOP

    Pre shoveks. Muidu c-raiseks sellist kahtlast floppi, aga as played riveris leadiks ise hoopis. Suht standard värk imo..

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: NL10, AK OOP

      River beti ise välja, 4$ mis sul järel peab ta callima isegi 9x-iga.

      Comment

      • rainer
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 383

        #4
        Re: NL10, AK OOP

        flopi check-raise olnuks hea jah...

        Krt, ikka suht jamasti mängisin seda kätt.. nagu pussy :S

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: NL10, AK OOP

          Fishide vastu tuleb jah ikka julmemalt vajutada. Mis käelt põske said siis?

          Comment

          • rainer
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 383

            #6
            Re: NL10, AK OOP

            KK :P

            Comment

            • armand0
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 358

              #7
              Re: NL10, AK OOP

              Algselt postitas rainer Vaata postitust
              flopi check-raise olnuks hea jah...

              Krt, ikka suht jamasti mängisin seda kätt.. nagu pussy :S
              flopis check-raise oleks väga halb olnud.

              Esiteks millise käega ta sind ära callib ja mida sa beadid ? Ma ei näe neid kahjuks.

              Ja isegi kui ta su flopi check-raise ära callib oled sa enamasti taga.

              Comment

              • armand0
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 358

                #8
                Re: NL10, AK OOP

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                Fishide vastu tuleb jah ikka julmemalt vajutada. Mis käelt põske said siis?
                30 käe põhjal ei ütleks ma kohe ,et ta fish on.

                Ja ma iseg ei vaataks seda infot selles käes.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: NL10, AK OOP

                  As played, Riveri betiks ise välja.
                  Ak-d ma ei eelista OOP callida, kas 4betid või foldid.

                  Comment

                  • Muusik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 378

                    #10
                    Re: NL10, AK OOP

                    never ever ära calli AKga oop 3beti. as played oleks samuti c/c, sest kui raisid siis vaevalt sa sitemalt käelt calli saad.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: NL10, AK OOP

                      +1, et mitte callida OOP. Siukse venna vastu paneks südamerahuga nupud sisse pre.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #12
                        Re: NL10, AK OOP

                        Kusjuures armandil on õigus, 30 käe põhjal ei saa siin järeldada, et ongi tegu 50/20 vennaga, ERITI kuna on 3handed mäng. Aga anyway vist ajaks sisse pre 3handedis kui just mingi eriline nit pole vastas.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL10, AK OOP

                          Oleneb. 30 käe põhjal 9-handed lauas 50/20 on kindlalt fish. 3-handed ei pruugi olla (kuigi pfr/vpip vahe on suur), aga kui sa oled oma limiidi regular ja vastast pole kunagi näinud, siis ilmselt on fish. Samas NL10s võib neid regulare nii palju olla, et ei jõuagi kõiki ära märgistada.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • I R Baboooon
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 235

                            #14
                            Re: NL10, AK OOP

                            Mul tekib selle käega üks küsimus, et kui ka vastane oleks fish(suurem sample), et kas siis seal oleks parem AK 4bet shoveda või 4bettida 3.5 umbes? Shovet ei calli eriti palju käsi, aga fishid võivad selle 4beti lihtsalt callida ja kui me ei hiti, siis suht raske edasi mängida(meil umbes 6.5$ alles ja pot 7$), sest flopil nad võivad shove suht laia rangega callida ja igat floppi shoveda pole hea?

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: NL10, AK OOP

                              OOP ikka lihtsam 4bet-shoveda imo. Küll fish leveldab end callima, kui talle käsi meeldib.

                              // kui fish foldib nt suited connectorid shove peale, siis poleks see hero'le sugugi mitte halb, sest oleks olnud vaid 60/40 olukord.
                              Last edited by fyte; 06.03.11, 21:44.

                              Comment

                              Working...