NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($11.63)
    Hero ($14.53)
    CO ($11.48)
    BTN ($10.15)
    SB ($10.05)
    BB ($19.35) 17/12/3.2 flop donkbet:0% 1.2K hands

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is UTG+1 J J
    1 fold, Hero raises to $0.40, 2 folds, SB calls $0.35, BB calls $0.30

    Flop: 7 2 6 ($1.20, 3 players)
    SB checks, BB bets $0.80, Hero calls $0.80, SB folds

    Turn: 4 ($2.80, 2 players)
    BB bets $1.60, hero ?


    tegemist on suht hea regulariga (HEMi järgi seni vähemalt võitva regulariga). Note varasemast: kuival flopil setiga IP-lt raiseb
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

    Foldiks. BB ei pane siin õhuga ja ta peaks isegi 88-TT'ga turnil natuke hoogu maha võtma. Ma arvan, et liiga tihti oled siin taga ja potti pole suurt midagi investeeritud. Niti vastu overpaariga broke minna pole hea mõte.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

      Mina callin maha ja panen note.

      Comment

      • I R Baboooon
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 235

        #4
        Re: NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

        Turni beti calliks veel vähemalt, sest flopi ta donkab 88-TT, hunniku flushdrawidega AQcc, KQcc, KJcc, KTcc, TQcc, T9cc, 89cc. Seti või 76'ga oleks ta flopis pigem check-raisenud ja turnis suuremalt bettinud, et enda kätt flushdrawi/reatõmbe eest kaitsta. Riveril ei calliks suurt beti, kui flush completeks. A/K/Q riveriga laseks ta meid showdownile(siin võks 1.2k käe peale teada, kas ta on võimeline riverit bluffima missed FD'ga) ja 88-TT-l on showdown valuet drawide vastu, kahtlen, et nad oma handi blufiks pöörama hakkaksid seal riveril.

        Ning su notest pole mitte mingisugust kasu siin käes ju?
        Last edited by I R Baboooon; 03.03.11, 17:10.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #5
          Re: NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

          Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
          Seti või 76'ga oleks ta flopis pigem check-raisenud ja turnis suuremalt bettinud, et enda kätt flushdrawi/reatõmbe eest kaitsta.
          Täiesti nõus sinuga. Turni bet on liiga tavaline, veits weak. Turni calliks kindlasti.
          Last edited by inward; 03.03.11, 17:56.

          Comment

          • rainer
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 383

            #6
            Re: NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

            irw, antud note ei oma jah tähtsust.

            aga tänud vastuste eest

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #7
              Re: NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

              Algselt postitas rainer Vaata postitust
              irw, antud note ei oma jah tähtsust.

              aga tänud vastuste eest
              Callisid maha ikka ? Näita nüüd riverit.

              Comment

              • rainer
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 383

                #8
                Re: NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

                ei callinud ja ma arvan et see oligi viga... käe ajal tundus kuidagi liiga kahtlane, ilusad kaalutletud valuebetid :D

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

                  Ma ei näe küll ühtegi sellist nuts kätt, millega ta donkbetiks vaid veits üle poole poti nii drawysel boardil... pigem on tal endal tugev draw(89c nt) ja semi-blufib. Sellisele poolkõvale betile ilma readita ei saa alla anda turnis imo. Kui mul oleks vastase asemel selles käes 2 paari või set, siis turnis panustaks juba ligi poti, kuna väga heavy board.
                  Mitme buy iniga mängid muidu? Tundub, nagu oleks veits scared money, annad suht kergelt alla hea käega kui vastane näitab agressiivsust üles...

                  Comment

                  • rainer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 383

                    #10
                    Re: NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

                    25 BI alustasin nl10-s mängimist.... hetkel peaks umbes 30 BI olema. Tahaks võimalikult kiiresti edasi liikuda. Aga pool kuud on olnud paigal tammumine, vähemalt olen limiiti püsima jäänud, seni :) aga ei ütleks, et scared money tunne on.. .sest pokker ei ole mu tuluallikas, millest elama peaksin... ja pealegi olen varem ka NL10 mänginud, siis oli muidugi teadmisi veel vähem. Lihtsalt üritan rahulikult käigud läbi mõelda. Mõnikord mõtlen üle ka vb :D


                    aga tagant järgi turni oleks pidanud vähemalt callima... ex sellepärast käe panin ka siia, et minu poolt kahtlaselt mängitud

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #11
                      Re: NL 10, JJ-ga IP-lt vs reg

                      mis su sn on kui saladus pole?

                      Comment

                      Working...