NL10, TP vs openshove

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    NL10, TP vs openshove

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($9.77)
    UTG+1 ($10.37)
    Hero ($10.10)
    BTN ($18.50)
    SB ($6.75)
    BB ($21.38) 51/27/2.9 AggF 35%, 3-bet: 0% 150 hands

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is CO Q A
    UTG raises to $0.20, 1 fold, Hero raises to $0.75, BTN calls $0.75, 1 fold, BB calls $0.65, UTG folds

    Flop: 8 A 8 ($2.50, 3 players)
    BB checks, Hero bets $1.50, BTN folds, BB raises to $3, Hero calls $1.50

    Turn: 7 ($8.50, 2 players)
    BB bets $17.53, foldime ?

    vastase kohta oli note, et TPGK-ga oli OOP 3-streeti check/callinud

    AA, A8, AK, 88 ja mõne 8x vastu oleme taga.
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: NL10, TP vs openshove

    ...ja ees ei ole nagu millestki. Note ütleb, et tuleks foldida.

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #3
      Re: NL10, TP vs openshove

      Aggro fish mängib igat ässa niiviisi. Palju tal 8x tüüpi käsi peaks 3-bet potis pf flattimiseks ranges olema? Ja kui tüüp tuleb A8 tüüpi käega floppi vaatama, kas me tõesti anname talle siis respekti? Blank turni peale openshove on ka pigem nõrk kui tugev. Igasugused enne riverit tehtud openshoved on üldjuhul nõrkus. Aggro fishi vastu ei foldi siin.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL10, TP vs openshove

        Ma ka ei foldiks enam

        Comment

        • Murdock
          Grinder
          • Jun 2010
          • 690

          #5
          Re: NL10, TP vs openshove

          Ei leiaks ise ka siin foldi,kui tal oligi 87 vms siis GG

          Comment

          • rainer
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 383

            #6
            Re: NL10, TP vs openshove

            nojah, aga...

            milleks me neid note kirjutame siis, kui ei kasuta neid ?

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #7
              Re: NL10, TP vs openshove

              Min raise peab Pf suuremalt ületõstma. Käsi selline, et see on fold.. juba flopis, just tänu notele. Kui vastane on eelnevalt TPGK läinud c/c liinile , siis min raise flopis on juba ülim tugevuse märk temapoolt. Turnis ma ei näe ka võimalust callimiseks.

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #8
                Re: NL10, TP vs openshove

                See note polnud ju 3bet poti kohta? Nendes kohtades tehakse tihti teistsugust mängu isegi regularide poolt. Antud vastase liin on aga väga kahtlane, mina ei foldi siin vist iial agrofishi vastu ...siin võime näha isegi QQ, KK vms.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #9
                  Re: NL10, TP vs openshove

                  Ma ei märganud ( vaadanud ) state.. ei foldi mina ka siin sellise tegelase vastu. Arvasin, et regular vastu. Aga pf suuremalt tõstmine ikka jõus min raise vastu.

                  Comment

                  • rainer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 383

                    #10
                    Re: NL10, TP vs openshove

                    jah, c/c-nud olid ta varem raisetud potis. Aga ma arvan, et sellistele vendadele pole tähtis, kas on 3-betitud või raisetud pot. Regularid vb jah mängivad erinevalt...

                    Comment

                    • I R Baboooon
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 235

                      #11
                      Re: NL10, TP vs openshove

                      Minu arvutuste järgi peame siin ca 30% ajast ees olema, et call BE oleks. 8.5+6.25:6.25 ehk 14.75:6.25 ehk 2.36:1 ja 100/(2.36+1)=29.76% ja kui vastase rangeks panna AJs+, AJo+, 98s, 87s siis on meie käel 43% equityt.(siinkohal palun kontrollige seda, sest mul ütles pokerstove, et mingi 98% complete, et äkki on % valed) Kuigi note on, et ta callib TPGK 3 tänavat, siis siin tegu 3bet potiga ja fish võib raiseda küll seal oma top pairi. Äkki üldse misclickis minraise ja tahab nüüd iga hinna eest poti omale saada:O

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #12
                        Re: NL10, TP vs openshove

                        Viga on tehtud preflopis. 3beti suurus peaks olema nagu 3bb avangu puhul, ehk siis vähemalt 1.
                        Miks callisid flopi?

                        Comment

                        • rainer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 383

                          #13
                          Re: NL10, TP vs openshove

                          preflopis tulnuks jah veits rohkem bettima.

                          Riidi järgi oleks pidanud juba flopis foldima. Aga otsustasin siiski callida ja vaadata, mis turnis saab

                          Comment

                          • I R Baboooon
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 235

                            #14
                            Re: NL10, TP vs openshove

                            Ega seda notet puhta kullana ka võtta ei saa.
                            Muidu jah preflop suurem raise, flopi call mulle meeldib isegi rohkem, kui raise, sest oleme IP ja kui ta seda mingi imeliku käega tegi, siis laseme tal edasi veel bluffida, aga kui ta ei blufi, saame ise ikka shoveda. Ülejäänud mõtted panin ülevalpool kirja.

                            Comment

                            • rainer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 383

                              #15
                              Re: NL10, TP vs openshove

                              okei... tänud arvamuste eest:)

                              nagu ma näen, siis mina ei kuulu enamuse hulka,sest foldisin :D note muidugi puhta kullana võtta ei saa, aga otsuse langetamisel ma arvestasin sellega. Ning seal väikestes limiitides on check-minraise ja shove pigem väga tugev käsi...

                              Comment

                              Working...