NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • zaf0
    Julm Donk
    • Dec 2008
    • 51

    #1

    NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

    Vastase kohta infot pole.

    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: $8.60
    UTG: $5.90
    Hero (CO): $10.00
    BTN: $10.00
    SB: $10.00

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A T
    UTG calls $0.10, Hero raises to $0.50, 1 fold, SB calls $0.45, 1 fold, UTG calls $0.40

    Flop: ($1.60) T 5 7 (3 players)
    SB checks, UTG bets $0.70, Hero ?
  • Klamber®
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2008
    • 335

    #2
    Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

    Algselt postitas zaf0
    Vastase kohta infot pole.

    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: $8.60
    UTG: $5.90
    Hero (CO): $10.00
    BTN: $10.00
    SB: $10.00

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A T
    UTG calls $0.10, Hero raises to $0.50, 1 fold, SB calls $0.45, 1 fold, UTG calls $0.40

    Flop: ($1.60) T 5 7 (3 players)
    SB checks, UTG bets $0.70, Hero ?
    3bet 2$, kui nii limpis siis muidugi shordi puhul on kahtlane et võis hittida seti mingi väikese paariga (55, 77) ? aga ise paneksin ta flusdraw peale, 3betiks ja siis otsustaks edasi

    Comment

    • Klamber®
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2008
      • 335

      #3
      Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

      Algselt postitas Klamber®
      3bet 2$, kui nii limpis siis muidugi shordi puhul on kahtlane et võis hittida seti mingi väikese paariga (55, 77) ? aga ise paneksin ta flusdraw peale, 3betiks ja siis otsustaks edasi
      jahhhh... et siis re-raiseks mitte 3betiks :)

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4
        Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

        Algselt postitas Klamber®
        jahhhh... et siis re-raiseks mitte 3betiks :)
        Bet
        Raise
        Re-raise ehk 3-bet

        Comment

        • Klamber®
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2008
          • 335

          #5
          Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

          Algselt postitas ment52
          Bet
          Raise
          Re-raise ehk 3-bet
          hakkasin öösel magama jääma ja sain aru et olen ikka valesti kirjutanud kiiruga :D irw..

          Comment

          • your_naked_mom
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 212

            #6
            Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

            Algselt postitas zaf0
            Vastase kohta infot pole.

            Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            BB: $8.60
            UTG: $5.90
            Hero (CO): $10.00
            BTN: $10.00
            SB: $10.00

            Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A T
            UTG calls $0.10, Hero raises to $0.50, 1 fold, SB calls $0.45, 1 fold, UTG calls $0.40

            Flop: ($1.60) T 5 7 (3 players)
            SB checks, UTG bets $0.70, Hero ?
            Vastase stacki suurus annab küllatki palju infot - tegemist on 90% dongiga. Tema donklead range on seal halvema kickeriga T, any 5 ja any 7. Halvema tasemega mängijad kipuvad flushdrawd pigem check-callima kui leadima ning sette check(min)raisema ja check-callima.
            Donkleadi suurus - vajutatud on ilmselgelt halfpot nuppu, seega ei ole see minu arust eriti strong.

            Raiseks 2 peale või isegi 2.5 peale, et handi protectida, SB tegutseb veel samuti, tema range võib seal vabalt 55 v 77 v FD olla. Kui calli saad ja turn on / 4 / 9 / J siis checkiks behind ja m6tleks riveril ymber mida teha. Kui turn on blank siis tulistaks umbes 4 taala v isegi shipiks. Tegu on siiski dongiga:-)

            Comment

            • zaf0
              Julm Donk
              • Dec 2008
              • 51

              #7
              Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

              Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              BB: $8.60
              UTG: $5.90
              Hero (CO): $10.00
              BTN: $10.00
              SB: $10.00

              Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A T
              UTG calls $0.10, Hero raises to $0.50, 1 fold, SB calls $0.45, 1 fold, UTG calls $0.40

              Flop: ($1.60) T 5 7 (3 players)
              SB checks, UTG bets $0.70, Hero raises to $3.00, SB folds, UTG raises to $5.40, Hero?

              Mida edasi teha?

              Comment

              • your_naked_mom
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 212

                #8
                Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

                snapcall. kuigi võib ka seal mingi naljakas QQ v JJ olla. mis tulemus oli?

                Comment

                • Klamber®
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2008
                  • 335

                  #9
                  Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

                  call, suht commited imo ?

                  Comment

                  • Cleo
                    Räme Fish
                    • Mar 2010
                    • 12

                    #10
                    Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

                    fold

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #11
                      Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

                      Imo kui sa seal callid siis oled drawing dead.

                      Comment

                      • Kosmonaut
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 584

                        #12
                        Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

                        Nagu siin juba yournakedmom seletas: tegemist on tõenäoliselt fishiga ja tema range on siin ülilai (ei võtaks isegi sette ja FDsid ära aga tõesti pigem teeks ta nendega midagi muud). Raiseks tema donkbeti ca 2,5 peale.
                        Edasi: kui SB foldib ja UTG jätkab siis nupud sisse. Kui SB callib või raised on ta range väga hea tõenäoliselt ja saame foldida (raise peale), või igal turnil järgi checkida.


                        Vastus su järgmisele flopi küsimusele on ka siin olemas ...

                        A ja need kes tahavad flopil fishi raise peale foldida , kas level või tõesti arvate nii ?

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #13
                          Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

                          Kas on mõtet pea 2a vana kätt kommenteerida enam :D

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #14
                            Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

                            On ikka, sarnaseid olukordi tuleb tihti ette

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #15
                              Re: NL10 - TPTK, mida teha flopi beti vastu?

                              Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust

                              A ja need kes tahavad flopil fishi raise peale foldida , kas level või tõesti arvate nii ?
                              Kas need inimesed kes TPTK type of handidega isegi fishi vastu flopil bustoks lähevad... need ajad on möödas imo.

                              Comment

                              Working...