NL10, AA-ga IP-lt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    NL10, AA-ga IP-lt

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    Prima
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($7.80)
    Hero ($10.52)
    BTN ($10.54)
    SB ($25.03) 26/21/2,2 AggF: 31 % 576 hands
    BB ($8.95)

    Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is CO A A
    1 fold, Hero raises to $0.40, 1 fold, SB calls $0.35, 1 fold

    Flop: 3 J 4 ($0.90, 2 players)
    SB bets $0.60, Hero calls $0.60

    Turn: 6 ($2.10, 2 players)
    SB bets $1.30, Hero calls $1.30

    River: 8 ($4.70, 2 players)
    SB bets $2.70, Hero calls $2.70



    Kas keegi mängiks teisiti ? foldiks, raiseks kuskil ?
    Last edited by rainer; 15.02.11, 13:47.
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #2
    Re: NL10, AA-ga IP-lt

    Ära tulemusi pane, enamus vendi results oriented muidu

    A muidu mulle meeldib su liin, kindlasti kaaluks ma raise turnil/riveril kuna ma ei eelda et ta võtaks oms top rangega sellise liini ja ülejäänud rangelt saaksime valuet. Aga tõenäoliselt calliks maha 3 tänavat ja kindlasti teeks note, et ta leadib 3 tänavat oma valuerangega. Mikro mehed on unbalanced ja järgmine kord kui sa näed teda c/c-mas siis tead et tal top ranget ei ole ja võid vabalt bluffbarreldada mitu tänavat. Samuti kui ta c/r (eriti kuivadel floppidel) siis vaataksin ta range rohkem air heavyna.
    Last edited by mcbethk; 15.02.11, 13:49.

    Comment

    • rainer
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 383

      #3
      Re: NL10, AA-ga IP-lt

      ups, kogemata unustasin tulemuse kustutada... nyyd parandatud

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL10, AA-ga IP-lt

        Kui reade pole ja on üsna kuiv flopp, siis callin surnuks ja panen note.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: NL10, AA-ga IP-lt

          Fine imo. Ise ilmselt raiseks turni.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #6
            Re: NL10, AA-ga IP-lt

            Fine see liin küll pole. Raiseks kindlasti flopi ja/või turni for value.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: NL10, AA-ga IP-lt

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Fine see liin küll pole. Raiseks kindlasti flopi ja/või turni for value.
              jah, nõustun siin inwardiga, flopil võib isegi callida, turnil raise näiteks 3.3 ja riveril nupud. seda kõike for value imo.
              Last edited by KristjanLaas; 15.02.11, 17:38.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #8
                Re: NL10, AA-ga IP-lt

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Fine see liin küll pole. Raiseks kindlasti flopi ja/või turni for value.
                Ja lähed turnis broke sellisel juhul?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: NL10, AA-ga IP-lt

                  Minu arvates täiesti fine mäng ja AA on suht sama valuega kui AJ.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: NL10, AA-ga IP-lt

                    wp

                    op ära inwardi ja kristjanlaasi advice kuula, ei viitsi mingit romaani jälle pokkeriprod.com fishidele kirjutada aga igaüks peaks ise aru saama miks raise sitt siin on

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: NL10, AA-ga IP-lt

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      wp

                      op ära inwardi ja kristjanlaasi advice kuula, ei viitsi mingit romaani jälle pokkeriprod.com fishidele kirjutada aga igaüks peaks ise aru saama miks raise sitt siin on
                      Konsulteerisin coachiga ja call for value 3 streets on parem..... Aga sa võiksid vähem põrgata ja ***** ka minna muidu
                      Last edited by inward; 15.02.11, 20:56.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: NL10, AA-ga IP-lt

                        no sorry lihtsalt ei näe mõtet siin foorumis enam õpetada kui keegi midagi vastu ei kirjuta kui neilt vastust ootan, milleks ma üritan siis? ma võin muidu romaani kirjutada, sa loed läbi selle ütled omale mõttes "aha ok", paned oma redtube tööle ja ****** sa ei õppinud sellest

                        näiteks see teema, miks see välja suri? ma lootsin discussioni fyte-lt (ja teistelt kelle arust pre ez call on) ja oleks ära seletanud miks seal call pf halb on aga jah..

                        niimoodi discussides õpitakse, kuidas sellist discussioni ma enam ei näe vist

                        niiet jah sorry või nii, ära puudutatuna tunne ennast. lihtsalt ütlesin op-le kelle advice hea ja kelle oma halb. pluss siin pole raske välja mõelda miks, ja isegi kui ei suuda seda võib alati küsida
                        Last edited by camu; 15.02.11, 22:43. Põhjus: Eemaldasin roppuse.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #13
                          Re: NL10, AA-ga IP-lt

                          Ma ei kahtlegi su kompetentsuses ja asja tunned paremini, tunnistan. Panin ise selle käe puhul mööda. Tundus lihtsalt, et flopil raiseda, siis villaini Jx pairid calliksid, aga tekib küsimus, miks peaks toppairiga ta üldse donkama. Camu vastusele et: Turnis raiseda ja AI peale foldida oleks eriti jabur obv. Et pigem jah callida maha, hoida blufid ka sees veel, board on try. Ja pärast note ka otsa.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #14
                            Re: NL10, AA-ga IP-lt

                            jep andsin ka siis tundub vale nõu.
                            Peaks ilmselt ikka 6-max strateegiast eemale hoidma.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: NL10, AA-ga IP-lt

                              Kuna tundub, et tegemist on soliidse mängijaga vaadates statse, siis call down on ilmselt kõige parem liini tõesti.

                              Comment

                              Working...