5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DebitIt
    Räme Fish
    • Feb 2011
    • 3

    #1

    5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

    Tere

    Oleks tänulik kui jagaksite mõtteid kuidas flopis tegutseda.

    Villain 28/26 -121kätt
    Cbet 92
    3Bet 10

    No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (UTG) ($5)
    MP ($5.12)
    CO ($7.35)
    Button ($1.97)
    SB ($9.47)
    BB ($2.73)

    Preflop: Hero is UTG with Q, Q
    Hero bets $0.17, 3 folds, SB raises $0.58, 1 fold, Hero calls $0.43

    Flop: ($1.25) 10, 6, 9 (2 players)
    SB bets $0.80,

    Hero ???


    Teine käsi veel ,

    Villain kohta infot pole.

    No-Limit Hold'em, $0.05 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP ($4.86)
    Button ($6.65)
    SB ($5.09)
    Hero (BB) ($14.21)
    UTG ($5.07)

    Preflop: Hero is BB with A, K
    3 folds, SB bets $0.13, Hero raises $0.40, SB calls $0.30

    Flop: ($0.90) J, 2, 4 (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.65, SB calls $0.65

    Turn: ($2.20) A (2 players)
    SB checks, Hero bets $1.30, SB raises $2.60,

    Hero ???

    Kui tihti sellise scarecardi peale villain bluffida võib ? ei ole mu 3bet ranges väga tihti ju ässasi ning mast samuti lauas...
    Last edited by DebitIt; 13.02.11, 19:00.
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

    Mina shoven, polegi nagu eriti mõelda midagi..

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

      Ma ei tunne kedagi kes tunneks kedagi, kes teises käes turnis minraise bluffiks.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4
        Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

        Mina olen sellistes olukordades minraise bluffinud. Edukalt.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

          Aa ok, bvb, seal normaalsed reeglid ei kehti.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6
            Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

            Samas ma arvan, et sellist minraise bluffi õigel hetkel teevad vähesed- kogemata vbl.

            Comment

            • albinar
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2010
              • 346

              #7
              Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

              Isegi võibolla leiaks foldi nuppu üles, vaevalt vend miniraisiga bluffib.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #8
                Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

                Tead, IMO enamus neid mängijaid kes seal mikrodes sulle vastu vahivad kardavad üle kõige maailmas ühte asja ja see on näida teiste silmis oma bluffiga rumalana. Seega ma teises käes teeks puhast abc-d ja foldiks turni. Ilma mängija postflop tendentse teadmata siis.

                Comment

                • Muusik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 378

                  #9
                  Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

                  esimeses käes PF shove, nagu mängitud siis ikka shove. teises käes foldiks. check minraise turnis on tavaliselt väga tugev, mida top paariga pole mõtet callida. üldiselt proovi nl5s QQ+ ja AK PF nupud sisse saada.

                  Comment

                  • DebitIt
                    Räme Fish
                    • Feb 2011
                    • 3

                    #10
                    Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

                    Miks shove ? PF shove callib ta heal juhul AA,KK,AK... calliga hoian ma ju kõik nõrgema ka sees. Ja flopis ma ei näe teda ka millegi nõrgemaga kui JJ shove callimas... tõenäoliselt isoleerin ennast aga KK,AA ja meibi AKd vastu...

                    Comment

                    • Jubin
                      Bännitud
                      • Nov 2010
                      • 142

                      #11
                      Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

                      pffffffff edit, panin alles nüüd prf actionit tähele... mina seal kohas annan alla ja foldin. teine käsi checkiks järgi turni ja vaataks mis ta riveil teeb
                      Last edited by Jubin; 14.02.11, 16:32.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: 5NL, Ei oska 3bet pot'e mängida...

                        Algselt postitas DebitIt Vaata postitust
                        Miks shove ? PF shove callib ta heal juhul AA,KK,AK... calliga hoian ma ju kõik nõrgema ka sees. Ja flopis ma ei näe teda ka millegi nõrgemaga kui JJ shove callimas... tõenäoliselt isoleerin ennast aga KK,AA ja meibi AKd vastu...
                        õieti mõtled vähemalt ja kahjuks see advice mida sa siin teemas said on suht sitt kõik

                        qq käsi

                        flat pre siin > 4bet ainec.. kuid
                        sul on 120 kätt vastase kohta niiet 3bet 10% sa ei saa kuidagi usaldusväärsena võtta. kas sa oled näinud, et ta 3bet lightilt? kasvõi see aitab, kui oled näinud et ta 3bet/foldib. aga jah kui oled ilma readideta siis arvesta sellega et ta 3betib su utg openit sb-lt endal 50bb fish seljataga veel, eelda väga tugevat ranget, niiet isegi preflop fold on siin hea

                        see, et tal loose statsid on ei täheda midagi, ma mängin ka mingi 30/25 või nii aga ma flatin siin sb-l olles regi utg openi isegi qq ja ak-ga. sest milleks ma isoleerin ennast regulari tight range vastu?

                        mainiks ära ka et utg,mp vs sb,bb stackoffides qq+,ak-ga on break even mäng (regularidega) sest kui sinu stackoff range siin qq+,ak ja tema oma sama, siis mis juhtub? kellel hetkel joppab parem käsi võidab aga kui sa peaksid päevast päeva selle vastasega mängima siis kaotaksite mõlemad rake-st ainult. seega qq ja ak foldides siin pf sa pmslt exploitid teda, sest sina stackid kk+ tema qq+,ak

                        as played flopil flat on muidugi õige, hoiad blufid ja jj ranges

                        niiet näita turni kaarti ja vastase actionit

                        Comment

                        Working...