NL20 2paari mono flopis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 2paari mono flopis

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    Hero (UTG): $21.66
    CO: $19.71
    BTN: $14.00
    SB: $46.56
    BB: $21.25

    Pre Flop: ($0.30) Hero is UTG with Q K
    Hero raises to $0.70, CO raises to $1.60, BTN calls $1.60, 2 folds, Hero calls $0.90

    Flop: ($5.10) K A Q (3 players)
    Hero checks, CO bets $2.60, BTN folds, Hero raises to $20.06, CO calls $15.51 all in

    Turn: ($41.32) 8 (2 players - 1 is all in)

    River: ($41.32) 6 (2 players - 1 is all in)

    Kui nüüd mõelda, millega vastane võis pf üle tõsta, on õige end ära stäkkida? :S
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL20 2paari mono flopis

    Ma voldiks preflop ära kui mul mingit infot pole. Flopi shove on pigem way behind, biidime üsna väheseid käsi 3bet ranges.
    Last edited by timz0333; 12.02.11, 12:12.

    Comment

    • anatoli grinder
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 337

      #3
      Re: NL20 2paari mono flopis

      Pre call on täitsa ok. flopi shove on halb. calli saab ainult tugevamalt käelt.
      Ise calliks flopis ja arvatavasti check foldiks turni.
      Last edited by anatoli grinder; 12.02.11, 15:21.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: NL20 2paari mono flopis

        Flopi shove on üsnagi kohutav minu arust.. AJ'l (ilma ) on meie vastu ca 35% equity, AJ' vastu oleme taga oma 40% equityga.. Ja mõistagi kõige loogilisemad käed villaini ranges on setid ja AK, AQ, millest oleme pmtl way behind.
        Milliselt halvemalt käelt sa calli lootsid saada?

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #5
          Re: NL20 2paari mono flopis

          Ma foldiks ka pre ära, ei ole palju floppe, mis sobiks, kuna hittides võid vabalt dominated olla. Flopis ka peale foldi midagi muud ei oskaks teha.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL20 2paari mono flopis

            Selge, ei mõelnud piisavalt läbi ja tegin erakordselt halba mängu täna, hulga raha läks kaotsi :(

            Comment

            • Kosmonaut
              Grinder
              • Feb 2010
              • 584

              #7
              Re: NL20 2paari mono flopis

              Preflop fold ei ole halb mõte, call aga võib olla ok.
              Flopil ma lihtsalt foldiksin, sest nagu juba öeldud, kogu vastase range on meist ees (või lihtsalt hea equityga). Käed millega ta ise on kehvas seisus (ntx JJ ilma ristita), c/foldiks ta tihti.

              Comment

              Working...