nl50 TT overpair vs flop checkraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jossix
    Julm Donk
    • Mar 2009
    • 37

    #16
    Re: nl50 TT overpair vs flop checkraise

    mmm ei. Eesmärk on see küll aga ma jauran rohkem selle kallal, kuidas käsitleda muutujaid, mis range-i koostamist mõjutavad. Ehk siis pigem lõpetaks range määramisega. Küsisin kolm küsimust ja nad tegelikult konkureerivad, nii et ei pea neile kõigile vastama, vaid pigem valima ühe nende seast. Ma ise tõesti ei nuputa träkkerit vaadates välja.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #17
      Re: nl50 TT overpair vs flop checkraise

      Algselt postitas jossix Vaata postitust
      mmm ei. Eesmärk on see küll aga ma jauran rohkem selle kallal, kuidas käsitleda muutujaid, mis range-i koostamist mõjutavad. Ehk siis pigem lõpetaks range määramisega. Küsisin kolm küsimust ja nad tegelikult konkureerivad, nii et ei pea neile kõigile vastama, vaid pigem valima ühe nende seast. Ma ise tõesti ei nuputa träkkerit vaadates välja.
      Esiteks villaini statid olid 49/26, ja seega ta ise tõstis pre ca 63 kätt 250st, mitte 32. 3bet% võetakse ikka kogu mängitud käte arvust, ehk kui antud juhul on 3bet% 6, siis villain on 3bettinud 250 käe jooksul ca 15 korda.

      Muidu arvan, et ta 3bet range on 99+, AQ(AJ)+.

      Comment

      • jossix
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 37

        #18
        Re: nl50 TT overpair vs flop checkraise

        49 on 250st, 26 on 150st ja 3% on samuti 250st st. et, kui villain 3!-bettis pre-flop, siis see ei kajastu 26 PFR-is?

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #19
          Re: nl50 TT overpair vs flop checkraise

          kajastub imo. 3bet on ka raise ju

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #20
            Re: nl50 TT overpair vs flop checkraise

            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
            kajastub imo. 3bet on ka raise ju
            Kajastub. 3bet on PFR ja kui coldcallis siis see kajastub VPIP-s.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #21
              Re: nl50 TT overpair vs flop checkraise

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Muidu arvan, et ta 3bet range on 99+, AQ(AJ)+.
              arvad, et suudad tt mängida selle range vastu ilma initsatiivita? 4 overcardi ja isegi kui tuleb hea flop pead ikkagi foldima kui vastane agresiivsust näitab, sest pool tema rangest on suuremad pocket pairid

              liiga tight range et flatida ja samas liiga wide et setmineda

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #22
                Re: nl50 TT overpair vs flop checkraise

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                arvad, et suudad tt mängida selle range vastu ilma initsatiivita? 4 overcardi ja isegi kui tuleb hea flop pead ikkagi foldima kui vastane agresiivsust näitab, sest pool tema rangest on suuremad pocket pairid

                liiga tight range et flatida ja samas liiga wide et setmineda
                No JJ+ on sellest 6%'st vaid 1.8%, ehk siis ca 70% ajast olen pf ees + positsioon on ka olemas.
                Plaan sellise vastase vastu on muidu üsna lihtne flopi jaoks, nii J-Kxx boardil (ühe overcardiga) kui ka madalal laual callida cbet ja siis turnil otsustada edasi vastavalt kaardile / tema beti suurusele.
                Lisaks räägib pre calli kasuks see, et suht suure osa ajast makstakse set kinni siukse vastase poolt, kuna vaevalt ta suudab 3bet potis ühtki paari foldida.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #23
                  Re: nl50 TT overpair vs flop checkraise

                  22-ga oled ka 60% pf ees + positsioon ka olemas + set makstakse ka kinni

                  nagu sa ise ütlesid siis tt-ga sa pmslt bluffcatchid post flop, milleks mingi fishi vastu, kelle kohta sul readegi pole? ja btw miks ei ole üldse 250 käe peale 50vpip fishi vastu reade? sa üldse note-sid ei kirjuta?

                  see et sul mingi hemi stats näitab raise cbet 30% ei ütle midagi kahjuks. kõik fishid mängivad erinevalt see võib tähendada, et raiseb:
                  a) second/bottom jne paire "for information"
                  b) tp+ for value olenematu board texture jne
                  c) iga draw
                  d) bluff

                  60vpip 50 kätt
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  50vpip 70 kätt
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  50vpip 120 kätt
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  Working...