NL 50 QQ bb vs fish ja regulari 3bet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #1

    NL 50 QQ bb vs fish ja regulari 3bet

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($60.49)
    MP ($50.75)
    Button ($61.71)
    SB ($50)
    Hero (BB) ($50.50)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    UTG bets $1.75, 1 fold, Button raises $6, 1 fold, Hero calls $5.50, UTG calls $4.25

    Flop: ($18.25) 4, 6, 8 (3 players)
    Hero checks, UTG checks, Button checks

    Turn: ($18.25) 7 (3 players)
    Hero bets $12.50, 1 fold, Button calls $12.50

    River: ($43.25) 9 (2 players)
    Hero checks, Button bets $43.21 (All-In)

    Total pot: $43.25

    UTG oli 67/61/4.7 vaal ja BTN 25/21/0.8, 3bet 6.9(29) 69 käe peale.
    Callisin pre, et hoida fishi potis ning 4bettides mängiks BTN meie vastu väga kitsa rangega, millest üldiselt taga oleme.
    Esimene viga tuleb flopist minu arvates, oleks pidanud flopi donkama umbes 12.5$, et enda kätt kaitsta sellisel flopil, mis fishi ranget võib hittida küll. Kui fish foldib ja regular raiseks, siis oleks mul vaja 42.5% equityt?(43.25:32, ehk 1.35:1 ja 100/(1.35+1)=42.5%) vb arvutasin midagi valesti ka, aga JJ+ AhKh range vastu on meil 39.2% equity, kui mõnikord TT/AJh ka sisse panna, siis saaks õiged oddsid kätte. Kui aga fish callib ja regular foldib, siis shoven iga turni.

    Aga, kui vaadata nüüd seda, kuidas ma praegu mängisin siis kas river tuleks shoveda? Kas ta callib halvema käega? Kas ta shoveb riveri nõrgema käega, missed drawi või JJ'ga? Ta oleks minu arvates TT+ flopil cbettinud nii, et ta rangeks suht jääbki ainult missed draw, sest vaevalt ta sellise vaala vastu lightilt 3bettima hakkab keskmiste suited connectoritega. Tagant järele vaadates oleks pidanud siin riveri callima vist isegi.

    Tean, et olen siia paar päris retarded teemat teinud, aga NL 50 on mõtlemine väga segaseks läind ja ei saa enam aru, mis õige on, kui miskit mu mõttekäigus valet näete, siis parandage palun.
    Last edited by I R Baboooon; 11.02.11, 08:43.
  • The_Meer
    Grinder
    • Apr 2010
    • 765

    #2
    Re: NL 50 QQ bb vs fish ja regulari 3bet

    Ma arvan et suht NH.Aga mis plaan oleks old,kui regularilt oleks cbet tulnud?

    Comment

    • I R Baboooon
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 235

      #3
      Re: NL 50 QQ bb vs fish ja regulari 3bet

      Ma arvan, et oleksin shovenud, sest tema cbet range oleks suht sama, mis raise donkbet range, nii et põhimõtteliselt saaks õiged oddsid kätte vast? Callida enam ei taha, et fishi sees hoida, sest laud on suht halb.

      //Võib-olla ma teen ta range liiga laiaks, kuna ta AF on siiski 0.8, äkki peaks üldse c-f flop:D

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: NL 50 QQ bb vs fish ja regulari 3bet

        miks retarded teema, minu arust väga keeruline käsi.
        pmst ma oleks suht samamoodi mänginud
        mingi osa vast on buttoni rangest Ahx, kuid neid käsi äärmiselt vähe.

        Comment

        • 2ssapaar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 423

          #5
          Re: NL 50 QQ bb vs fish ja regulari 3bet

          pre on fine
          flopil meeldib mulle ka lead kuna button ei Cbeti seda floppi õhuga tihti.
          as played on imelik koht riveris. Button ütles flopi järgi chekkides et tal pole ülepaari. Ta ei repi riveris eriti midagi. 5x on väga väike osa ta rangest. Kuna nl50-s leidub overaggro tüüpe, kes sellises olukorras ilma suure mõtlemiseta bluffivad riveri AK, AQ, AJ ühe ärtuga, siis calliks. Pluss veel sinu käsi võib tunduda nõrk talle.

          Comment

          • 2ssapaar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 423

            #6
            Re: NL 50 QQ bb vs fish ja regulari 3bet

            Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
            Ma arvan, et oleksin shovenud, sest tema cbet range oleks suht sama, mis raise donkbet range, nii et põhimõtteliselt saaks õiged oddsid kätte vast? Callida enam ei taha, et fishi sees hoida, sest laud on suht halb.

            //Võib-olla ma teen ta range liiga laiaks, kuna ta AF on siiski 0.8, äkki peaks üldse c-f flop:D
            69 kätt!! ära vaata ühtegi statti peale VPIP ja PFR.

            Comment

            Working...