NL 50 2nd nuts riveris

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #1

    NL 50 2nd nuts riveris

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($63.35)
    UTG ($149.07)
    Hero (MP) ($50.35)
    Button ($50)
    SB ($62.77)

    Preflop: Hero is MP with A, A
    1 fold, Hero bets $1.50, Button calls $1.50, 2 folds

    Flop: ($3.75) Q, 3, J (2 players)
    Hero bets $2.50, Button calls $2.50

    Turn: ($8.75) Q (2 players)
    Hero checks, Button bets $5, Hero calls $5

    River: ($18.75) Q (2 players)
    Hero bets $11, Button raises $25, Hero folds

    Total pot: $40.75

    OK see hand kukkus riveril küll väga halvasti välja, aga tahaksin teada mis siinsed prod arvavad, et parim riveri käik oleks.
    Vastane on siis 21/11/5.0 38 kätt.
    Turni c-c, sest tahtsin vastase floatid ja halvemad käed sees hoida ja siis riveris mõtlesin, et äkki callib mingi JT/JK/AJ/JJ/KK/88-TT mu donkbeti sellisel laual. Raise peale foldisin pika mõtlemise peale, sest minu arust oleks ta halvema majaga callinud ja oma floatid ära visanud ja raiseb ainult Q'ga, sest miks ta peaks tundmatu vastase vastu seal niimoodi bluffima hakkama.
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2
    Re: NL 50 2nd nuts riveris

    Ma betiks turni, sest kui tal Q ei ole, siis tema jaoks on see suht safe turn. Saad valuet midpocketitelt, erinevatelt J pairi kombinatsioonidelt. Kui ta raiseb turni saad sa foldida tõenäoliselt. Sp mulle c-c meeldiks vähem. Riverit ma ei foldi.

    Comment

    • I R Baboooon
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 235

      #3
      Re: NL 50 2nd nuts riveris

      Ma ei beti seda turni mitte kunagi õhuga, miks ta peaks oma J'st väiksemate pocketitega turni callima?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4
        Re: NL 50 2nd nuts riveris

        Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
        Ma ei beti seda turni mitte kunagi õhuga, miks ta peaks oma J'st väiksemate pocketitega turni callima?
        Kust sa võtad, et ta ei tea, et sa ei beti seda turni kunagi õhuga ? Kuna turn on teine Q, siis on väiksem võimalus, et sul on Q. Ja nl50s ikka tulistatakse rohkem 2barrelbluffe. Paljud regularid siin callivad/mõtlevad üle turni oma rangega. Lihtsalt checkcall turn ja lead betfold river on jama.


        e: Ja kui tal on siin Q, siis ta võib raiseda sind turnis ja saad juba turnis maha panna.

        e2: Ja ma avaldan vaid arvamust, ma olen ise raskustes nl50'ga
        Last edited by inward; 07.02.11, 20:26.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: NL 50 2nd nuts riveris

          Ma ei foldi riverit.
          As played b-f riveris on kohutav. Kui raiset ei julge callida, siis c-c, mitte ära hakka mingit random liini aretama.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #6
            Re: NL 50 2nd nuts riveris

            bet-fold riveril on tõesti kehv valik.

            Comment

            • I R Baboooon
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 235

              #7
              Re: NL 50 2nd nuts riveris

              Sellest ma olen ise ka aru saanud jah, aga kas riveris b-c või c-c siis? Või peab üldse turnist edasi betima juba?

              Comment

              • anatoli grinder
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 337

                #8
                Re: NL 50 2nd nuts riveris

                Pigem bet- foldiks turni. riveris ei foldiks enam never.

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #9
                  Re: NL 50 2nd nuts riveris

                  su enda liin on juba nii jabur,et sul siin Q ei ole ,Ja villane võib sulle riveris ka õhuga otsa kytta.Sellepärast juba ma calliks riveris.Vaevalt seda nl 50 tihti tehakse,mina näiteks mõnikord teen:D

                  Comment

                  • I R Baboooon
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 235

                    #10
                    Re: NL 50 2nd nuts riveris

                    Kui ma turni betin siis millega ta seal jätkab, mis minu käest sitem oleks? Ainult mingi AJ, JK. Ma arvan, et ta teab küll, et see on halb 2nd barrel kaart ja et õhuga või nõrga käega ma ei beti seda mitte kunagi...

                    Põhjendage ka midagi, mitte ärge öelge ainult et tee seda ja tee seda, sest see õige-.-

                    Comment

                    • The_Meer
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 765

                      #11
                      Re: NL 50 2nd nuts riveris

                      Minu meelest on sinu mõtlemine natuke tulemusele orienteeritud.Sul on vastase vastu 38 kätt,yhesõnaga sa ei tea tast mitte midagi.miks sa arvad et ta arvab et Q on halb 2nd barreldamise kaart.Äkki ta hoopis mõtleb vastupidi.Muidugi võib sellise liini turnis võtta.Aga sel juhul on river cc või betcall.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: NL 50 2nd nuts riveris

                        Bet/f river on väga halb. Quadsiga coolerdatud saab väga harva ja seepärast ma ei oska öelda kuidas inimesed seda mängivad. Samas olukorrad, mis juhtuvad harva ei väärigi palju aega, et nende peale mõelda. Mõelda tuleks üldlevinud olukordade peale. Tundmatu vastu ma isegi shipiks peale tema riveri raise - on tal see quads siis on, aga see ei ole koht, kust ma pikas perspektiivis meeletult raha lekin, aga vb valueraises jacki ja ta ei hakka siin enam mitte kunagi foldima. Oeh segane post, aga üle ei viitsi ka kirjutada.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • tdx
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 768

                          #13
                          Re: NL 50 2nd nuts riveris

                          imo check-call turn on max value.
                          riveri ma check-raiseks või check-calliks vastavalt betsizingule.

                          Comment

                          • The_Meer
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 765

                            #14
                            Re: NL 50 2nd nuts riveris

                            Oletame et sa checkidki riveri.Pot on 18.75.Mis beti peale sa raisid ja mis beti peale callid ja mis su põhjendus on?

                            Comment

                            • tdx
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 768

                              #15
                              Re: NL 50 2nd nuts riveris

                              Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                              Oletame et sa checkidki riveri.Pot on 18.75.Mis beti peale sa raisid ja mis beti peale callid ja mis su põhjendus on?
                              pot on 18.75, effective stäkid 41.
                              Eriti ruumi midagi teha pole, pot size beti ma siiski kipuksin ainult check-callima.
                              Kui ta betib a la <=10, siis tekib kiusatus minraiseda for (thin?)value ja kui tuleb shove, siis münti flippida ja callida\foldida, sest et long-runis väga vahet enam pole mis teed.

                              Comment

                              Working...