NL100 maja vs reg

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #1

    NL100 maja vs reg

    $1 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: $100.00
    UTG: $515.35
    CO: $80.11
    Hero (BTN): $101.50
    SB: $226.90 18\12 AF:1.8, AFq: 45, 3bet% blindidest: 3.7, Note: "flatib EP raise LPst, squeeze peale shipib 99"

    SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero has A J

    fold, CO calls $1.00, Hero raises to $4.50, SB calls $4.00, fold, fold

    Flop: ($11.00, 2 players) 2 6 2
    SB checks, Hero checks

    Turn: ($11.00, 2 players) J
    SB checks, Hero bets $7.00, SB raises to $21.00, Hero calls $14.00

    River: ($53.00, 2 players) 2
    SB bets $37.00, Hero..
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #2
    Re: NL100 maja vs reg

    shove ilmselt väga weak line on sul siin imo.

    ei usu et sa valubetiga raha saad ja kui maksab siis maksab enivei kogu stackiga.

    Võimalik split aga pigem usun mingi pocket.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: NL100 maja vs reg

      ez call

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: NL100 maja vs reg

        ma cbetiks siin laual (2 barrelit siis igaljuhul).
        Riveril ma lihtsalt calliks. Ei usu, et ta väga tihti callib TT või madalama pocketiga.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: NL100 maja vs reg

          Kui teemaalgataja mõtleb, et kas call või raise, siis ma calliks. Foldima ei hakka.

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #6
            Re: NL100 maja vs reg

            minujaoks easy fold sellise vastase vastu. Ta repib nuts or air ja see dude ei lähe hulluks oma airiga x/r liini võttes. Ja seda riverit bluffida see tundub nonsense valdavatel enamikel juhtudel isegi halbadele regularidele.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: NL100 maja vs reg

              Algselt postitas Davy Vaata postitust
              minujaoks easy fold sellise vastase vastu. Ta repib nuts or air ja see dude ei lähe hulluks oma airiga x/r liini võttes. Ja seda riverit bluffida see tundub nonsense valdavatel enamikel juhtudel isegi halbadele regularidele.
              wow kui su jaoks easy fold, siis gongratz.
              Kui reaalne see siiski on, et tal on 2 seal ? pmst aint A2 või siis mai tea mingi suited connector, mida ma ka välistaks, kuna nii sita positsiooni pealt vaevalt ta calliks.
              Pigem on splitted pot või siis on ka võimalus, et ta callis 66-tega.
              Minu arvates kõige mõistlikum on lihtsalt callida. Foldi ma küll ei näe kuskil.

              Comment

              • Davy
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1341

                #8
                Re: NL100 maja vs reg

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                wow kui su jaoks easy fold, siis gongratz.
                Kui reaalne see siiski on, et tal on 2 seal ? pmst aint A2 või siis mai tea mingi suited connector, mida ma ka välistaks, kuna nii sita positsiooni pealt vaevalt ta calliks.
                Pigem on splitted pot või siis on ka võimalus, et ta callis 66-tega.
                Minu arvates kõige mõistlikum on lihtsalt callida. Foldi ma küll ei näe kuskil.
                Mis A2 seal on 66 või JJ+ ja kui ta bluffida tahab, siis pure airiga ta leadib turni ja jx-ga ta leadiks turni et 33-55 valuet saada, mis pot kotrollivad.

                jah 1l juhul 10st? on tal seal busted fd, see siiski ei anna meile pot oddse et callida.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: NL100 maja vs reg

                  Wow, päris nitine värk. Ma küll calliks.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: NL100 maja vs reg

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Wow, päris nitine värk. Ma küll calliks.
                    +1 insta

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: NL100 maja vs reg

                      hehe, fold on ok. ma calling station niiet mina ei foldi aga qq-aa ei saa vastase rangest ära võtta btw

                      kui ma riveril foldida tahan siis foldin turni juba
                      Last edited by q_q; 03.02.11, 11:41.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #12
                        Re: NL100 maja vs reg

                        no ma isiklikult usun küll, et juba 99+ oleks ta sb alt 3betinud.

                        Comment

                        • tdx
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 768

                          #13
                          Re: NL100 maja vs reg

                          Tegu on stattide järsku suht straightforward mängijaga, seega turn oli minu jaoks timebank call.
                          Riveris ma enam KJ,QJ ei biidi, ainult splitin, niiet ma arvan et fold on korrektne seal.
                          Callisin ja villain näitas JJ.

                          Comment

                          Working...