[6max] Idee vestlusringi loomiseks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1

    [6max] Idee vestlusringi loomiseks

    Ajendatuna kloonikese postist tuli mul idee luua selline platvorm, kus mängijate paarid saaksid vahetada kontakte ja leppida kokku aegu millal nad saaks pokkeriga üksteisega vestleda. Soovitavalt kasutatakse skype ja mikogot. Kuigi alati ei pea käsi koos läbi vaatama oleks see kindel boonus. Ka niisama võiks juttu ajada. Mõte siis selles, et ühe limiidi mehed võiks võrrelda ja vestelda oma mängust. Skype kontaktid saaks siis vahetada läbi PM-i.

    Põhimõte järgmine: Kasutaja kirjutab siia oma limiidi ja kellaaja, millal talle sobiks vestleda. Kui kedagi huvitab siis saab kontaktid vahetada ja edasi suhelda. Pärast võiks teha kokkuvõtte moodi asju, kuigi otsest kohustust ei ole. Nii saaks kuulda samas limiidis mängivate inimeste mõtteid ja mängupilti, ning seeläbi enda oma parandada.

    Üldiselt mis te arvate ideest?
  • sixmax
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 182

    #2
    Re: [6max] Idee vestlusringi loomiseks

    Hea idee. Ja Kloonikese jutus on iva.

    Comment

    Working...