NL4, flopis ülepaar vs minraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    NL4, flopis ülepaar vs minraise

    Nonii. Lähitulevikus võib siia strateegia alafoorumisse minu poolt veel teisigi käsi tulla, sest üritan enda jaoks väikese vigade paranduse ja kokkuvõte teha jaanuarikuu mängust. Neilt, kes arvavad, et pole liiast ühele dongile paar õpetussõna öelda - ootan käte kohta arvamusi ja kommentaare. Aitäh.


    $0.02/$0.04 No Limit Holdem
    Prima
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    CO ($7.20)
    BTN ($4)
    Hero ($6.61)
    BB ($4.33) 50/18/1.3 24 kätte, seega suht tundmatu

    Pre-Flop: ($0.06, 4 players) Hero is SB Q Q
    2 folds, Hero raises to $0.14, BB calls $0.10

    Flop: J 6 10 ($0.28, 2 players)
    Hero bets $0.20, BB raises to $0.40, ?


    minraise tähendab üldjuhul tugevat kätt selles limiidis. Ükski käik ei tundu eriti hea, OK fold on kõige turvalisem vast, aga kas see liiga nõrk/weak poleks?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL4, flopis ülepaar vs minraise

    Fold on kõige jubedam mäng arvestades su backdoor rea + flushdrawsid. Kui flopis ajame stäkid sisse siis on meie equity flipi lähedane. Seega ma calliks ja vaataks, mis saab turnil - tõenäoliselt calliks ka enamus turne.

    Comment

    • rainer
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 383

      #3
      Re: NL4, flopis ülepaar vs minraise

      Okei. Üsna mõistlik

      tnx vastuse eest

      Comment

      Working...