NL4, AA-ga 3-way potis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    NL4, AA-ga 3-way potis

    $0.02/$0.04 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG gopet1956 ($5.54)
    UTG+1 ARIEL__ ($3.01)
    CO Hero ($7.39)
    BTN diskofreak ($4.81) 21/17/4.4 149 kätt
    SB lambikonn ($4.33) 18/10/2.6 3-bet: 3% 458 kätt
    BB DeadChewy ($10.14)

    Pre-Flop: ($0.06, 6 players) Hero is CO A A
    gopet1956 calls $0.04, 1 fold, Hero raises to $0.20, diskofreak calls $0.20, lambikonn raises to $0.38, 1 fold, gopet1956 folds, Hero raises to $1.10, diskofreak calls $0.90, lambikonn calls $0.72

    Flop: 8 Q Q ($3.38, 3 players)
    lambikonn instantly checks, mida nüüd teha ?
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #2
    Re: NL4, AA-ga 3-way potis

    shippotamus

    edit: board on nii safe et siin võid mis iganes teha. beti $1 näiteks.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL4, AA-ga 3-way potis

      lol @ shippotamus
      Aga üldiselt +1, tundub cooleri moodi, flopis betiks max pool potti ja bustoks anyway
      Selles insta checkist me midagi küll otseselt järeldada ei saa..

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: NL4, AA-ga 3-way potis

        ma paneks pre rohkem.
        Flopis tee mis tahad, aind ära foldi.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #5
          Re: NL4, AA-ga 3-way potis

          Ma betiks 2.50 ja kui tuleb kellegilt shove, siis call. Nupud sisse.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL4, AA-ga 3-way potis

            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
            Ma betiks 2.50 ja kui tuleb kellegilt shove, siis call. Nupud sisse.
            Imo kui nii palju bettida flopis, ei jää vastastele bluffimisruumi.. flop iseenesest väga kuiv

            Comment

            • rainer
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 383

              #7
              Re: NL4, AA-ga 3-way potis

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              ma paneks pre rohkem.
              Flopis tee mis tahad, aind ära foldi.

              Nõustun, praegult vaatan ka ,et nats vähe panin preflopis, oleks pidanud vähemalt 1.4 betima
              Tänud teistele ka vastuste eest.

              Flopis betisin u 1.8 vist - BTN foldis ja SB shoves. callisin ja vastasel oli QQ :)

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #8
                Re: NL4, AA-ga 3-way potis

                vnh ja edasi

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: NL4, AA-ga 3-way potis

                  ükskõik

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #10
                    Re: NL4, AA-ga 3-way potis

                    Pre kindlasti rohkem 1.50$ võib julgelt panna. Flopis mängib käsi ennast ise - ainult check on halb sest siis ei saa valuet.

                    Comment

                    Working...