NL30 flopis TPTK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bounce
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 865

    #1

    NL30 flopis TPTK

    Esimene raiseja on 78 käe peale UTG pealt 21/21 stattidega, teine tegelane on stationfish.
    As played, mida teha flopis?


    Ongame, $0.15/0.30 Hold'em Cash Games, 5 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    (CO): $43.99
    (Button): $15.24
    HERO (SB): $34.11
    (BB): $33.17
    (UTG): $28.65

    Dealt to HERO A J

    Pre-flop:
    UTG raises to $1.20, (1 folds), Button calls $1.20, HERO calls $1.05, (1 folds)

    Flop: ($3.90) 9 J 4 (3 Players)
    HERO checks, UTG bets $3, Button calls $3, HERO ?
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #2
    Re: NL30 flopis TPTK

    see käsi on sqz pre või fold. call flop ja lead blank turn.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL30 flopis TPTK

      Preflop raiseks vähemasti 4 peale.
      Algselt postitas qjet Vaata postitust
      see käsi on sqz pre või fold. call flop ja lead blank turn.
      Ja bet-call ka river nt??
      As played ma c-raiseks flopis umbes 8 peale, foldiks shovele, calli korral vist betiks turni ka miskit ja siis annaks alla.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: NL30 flopis TPTK

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Preflop raiseks vähemasti 4 peale.


        Ja bet-call ka river nt??
        As played ma c-raiseks flopis umbes 8 peale, foldiks shovele, calli korral vist betiks turni ka miskit ja siis annaks alla.
        Raise on paha. Eriti veel mingine 8le raise. Esiteks ei saa me mitte midagi nii drawisel flopil foldima ja seega raiskame raha. Pärast oleme turnis lolli näoga OOP, pot mingi 25 ja mida sa seal enam betid.
        Kui raiseda siis callida shove ka.
        Ma calliks flopi ja foldiks turni kui tugevust näidatakse. Pole eriline turni väljadonkamise fänn.

        Seda ka loomulikult, et preflop on 3bet või fold nagu eespool öeldi.
        Last edited by camu; 27.01.11, 22:51. Põhjus: Edit: Seda ka loomulikult, et preflop on 3bet või fold nagu eespool öeldi.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: NL30 flopis TPTK

          ei ole alati 3bet või fold. Arvestame seda, et me oleme ikka UTG range vastu, niiet 3bettides satume kehva olukorda. Aga as played call flop ja rev turn

          Comment

          • bounce
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 865

            #6
            Re: NL30 flopis TPTK

            Leian ise samamoodi, et alati ei pea selles kohas 3bettima, call võiks aeg-ajalt fine olla.
            Siin käes huvitaks siiski mida teha as played.

            Comment

            • The_Meer
              Grinder
              • Apr 2010
              • 765

              #7
              Re: NL30 flopis TPTK

              Mina isikliklt ei leia,et siin oleks fine seda AJ s ilma initsiatiivita mängida.Ma squeesiks pre,kuna tihti oled sa hoopis flopil nq peata kana ja ei tea mida edasi teha,kuna väga tihti ei hiti sa flopi yldse.
              Tahakski inimestelt teada,et mis juhtudel oleks norm callida pre AJ OOP?Isiklikult UTG avangut ma AJ 3 betin või foldin
              Kuna UTG vend vahest paneb ka õhuga cbeti ja see teine vend on fish,siis ma calliks.Turnis ma väga ei usu,et UTG vend 2 barreli 2 vastase vastu aneks.Vahest check-fold või liiga nõrk??

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #8
                Re: NL30 flopis TPTK

                Callid AJga sest fish on potis, standard, seda floppi ma donkleadiks, station callib wide rangega ja UTG ei hakka lollusi tegema, hetkel ma vähemalt ühe tänava C/c sest UTG ei barrelda 2 tänavat airiga teie vastu. Ja btw, c/raise on lolbad

                /BTW, siin ->sqz siis fish foldib kogu oma crapi ja UTG pwnib meid oma tugeva rangega, kah mitte just kõige parem play
                Last edited by Rigged; 28.01.11, 09:24.

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #9
                  Re: NL30 flopis TPTK

                  Algselt postitas bounce Vaata postitust
                  Leian ise samamoodi, et alati ei pea selles kohas 3bettima, call võiks aeg-ajalt fine olla.
                  Siin käes huvitaks siiski mida teha as played.
                  CALL on kõige parem, hoiab fishi sees ja UTG ei vägista ära sind. Ma leadiks floppi, sest UTG mängib straightforward ja station on obv valuebet. kui UTG raiseb, siis fold prolly, kui callib ja station ka callib, siis mängiks turni väga ettevaatlikult.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #10
                    Re: NL30 flopis TPTK

                    Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                    CALL on kõige parem, hoiab fishi sees ja UTG ei vägista ära sind. Ma leadiks floppi, sest UTG mängib straightforward ja station on obv valuebet. kui UTG raiseb, siis fold prolly, kui callib ja station ka callib, siis mängiks turni väga ettevaatlikult.
                    Mõtlesin ja mõtlesin eile, aga midagi head välja ei mõelnud. See liin mulle küll meeldib, +1.

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #11
                      Re: NL30 flopis TPTK

                      squeeze pre on suhtkoht põhjendamatu agressiivsus.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #12
                        Re: NL30 flopis TPTK

                        Algselt postitas tdx Vaata postitust
                        squeeze pre on suhtkoht põhjendamatu agressiivsus.
                        R u serious??? :O

                        Comment

                        • veeretas
                          • Apr 2010
                          • 412

                          #13
                          Re: NL30 flopis TPTK

                          Algselt postitas tdx Vaata postitust
                          squeeze pre on suhtkoht põhjendamatu agressiivsus.
                          Kas call on sellepärast parem, et BU tuli ka sisse? Ja kui oleks HU siis 3bet või fold?

                          Comment

                          • tdx
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 768

                            #14
                            Re: NL30 flopis TPTK

                            Probleem selles, (nagu Kloonike mainis) et squeeziga keerad hea mängitava käe blufiks (kuna utg 4betti sa ei saa callida) + ajad fishi potist välja + tekitad olukorra kus pead OOP bloated potis domineeritud kätt mängima kui UTG vähegi matsu jagab.

                            Kui vaadata kus sa pikas perspektiivis raha teed, siis tuleb see fishidega postflop mängimisest, mitte regidega preflop sõdadest. Kui fishi sees poleks, siis mulle meeldiks 3bet tõesti rohkem, kuna sul on UTG'd 3bettides massiivne fold equity + blokker ning saad ka väiksema 3beti teha (ehk su bluff on odavam).

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: NL30 flopis TPTK

                              sqz pre on väha halb, obv flatime

                              call flop

                              Comment

                              Working...