NL100 - Ma ei oska pealkirja panna

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1

    NL100 - Ma ei oska pealkirja panna

    Cassava Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1142467
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $104.66
    Hero (MP): $102.00
    CO: $313.07 - 25/20, 3bet 6.3, river agg frq tol hetkel 40. 180 kätt.
    BTN: $28.06
    SB: $122.90
    BB: $35.38 - 44/2 passiivne donk.

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with 6 6
    1 fold, Hero raises to $3, CO calls $3, 2 folds, BB calls $2
    Standard tõiste pre.

    Flop: ($9.50) 2 K Q (3 players)
    BB checks, Hero checks, CO checks
    Ei näinud mõtet kahe vastase vastu cbettida. See tähendaks ka turni cbettimist ning prolly ka riveri.

    Turn: ($9.50) 3 (3 players)
    BB checks, Hero checks, CO checks
    BB -st olen ilmselt ees, seega võiks justkui bettida, samas taga on agro reg, kes on suuteline draw või mille iganes asjaga otsa panema. (Squeezes k5o näiteks) Pmt näitan ka selle checkiga, et olen alla andnud. Passiivne nagu ma olen.

    River: ($9.50) 6 (3 players)
    BB bets $2, Hero calls $2, CO raises to $16.50, BB folds, Hero??

    Küsimuse sõnastaks tegelikult nii? Kui suur viga on seal riveris dongi väikest betti lihtsalt callida? Oleme küll igati head hetkel aga siiski võivad nad üllatada. Või oleks hea kohe raiseda näiteks 8le kuni 10le.
    Mida teha regulari tõste vastu?
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #2
    Re: NL100 - Ma ei oska pealkirja panna

    Kui regular peaks agro olema juba tõmbega, siis oleks ta seda teinud juba turnis. Sihuke minbet + nõrk call ees ja 40 riveri agro (see mees ei foldi ega calli) .... ma vist maksan kinni selle käe.
    Last edited by rrrr; 26.01.11, 12:20.

    Comment

    • anti
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 74

      #3
      Re: NL100 - Ma ei oska pealkirja panna

      Riveril oleks standard raisida mingi 10$-le fishi beti. Nagu mängitud siis peab callima, kuna CO mäng pole lihtsalt loogiline. Masti- või reaostuga oleks ta tõenäoliselt bettinud turnil. Ja ta paneb teid kindlasti väga nõrkade lehtede peale ja näeb siin head võimalust bluffimiseks.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #4
        Re: NL100 - Ma ei oska pealkirja panna

        Tundub hästi mängitud, riveris pärast regi raise ma ilmselt calliks, ei näe eriti hande mis oleksid halvemad ja calliksid.

        Comment

        Working...