TT 375r boardil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #1

    TT 375r boardil

    Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1133808
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $15.16
    Hero (SB): $5.00
    BB: $5.00
    UTG: $5.07
    MP: $5.00 12/10/5.7 ja 456 kätt
    CO: $13.28


    Mida selliste olukordadega teha?
    Callin pf pocketitega ja siis on mul flopis ülepaar. Tunnen, et põletan sellistes olukordades korralikult raha. Milline oleks õige liigutus? Lihtsal check-fold?

    Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with T T
    1 fold, MP raises to $0.20, 2 folds, Hero calls $0.18, BB calls $0.15

    Flop: ($0.60) 3 7 5 (3 players)
    Hero bets $0.35, BB folds, MP calls $0.35

    Turn: ($1.30) 9 (2 players)
    Hero bets $1, MP calls $1

    River: ($3.30) J (2 players)
    Hero checks, MP checks
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: TT 375r boardil

    Ma ck/c-iks sama liini pidi. Ma ei tea kas NL5 on mütet, aga turnis võid ck/r ja oma paari pm blufiks pöörata sellise niti vastu, sest ta suudab siin parema käe külma kõhuga maha panna.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #3
      Re: TT 375r boardil

      Jätan su nõuande meelde Timz. Kuna keegi rohkem midagi ei ole arvanud, siis käega ise juhtus nii:


      Final Pot: $3.30
      Hero shows T T (a pair of Tens)
      MP shows K K (a pair of Kings)
      MP wins $3.14
      (Rake: $0.16)

      Comment

      • veeretas
        • Apr 2010
        • 412

        #4
        Re: TT 375r boardil

        ch callida saab flopis eeldusel, et vastane cbetib. Kuna vastane on nit siis mai usu, et ta siin AK/AQ tüüpi käega cbetib kahe vastase vastu, ehk kui betib siis oleme beat. Ja kui oleme ees siis ei tahaks talle tasuta kaarti anda + BB ranges on ohtralt käsi millelt valuet võtta kui MP foldib. Seega isiklikul väga meeldib hero liin, sest puhtalt minema minna oleks liiga nõrk, aga betiks 0.40 ja kui actionit saan MP poolt, siis annan alla ja proovin maha checkida. Aegajalt, kui on read, et oskab foldida, võib proovida teda AA/KK pealt maha jooksutada ch/r-ga vms aga leian, et NL5 ei tohiks see olla eluliselt vajalik, et normaalset winratet näidata.

        Comment

        • KeRRRt
          Grinder
          • May 2009
          • 774

          #5
          Re: TT 375r boardil

          kaotasid pmst. ju miinimumi. ise oleksin vast flopis check callinud ja turnis leadinud välja, aga väiksemalt. river check. tore, kui nitil selline käsi ju :)

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: TT 375r boardil

            Check calli flop, checkraisema ära kohe kindlasti hakka, inimesed ei anna reppi ja ei foldi oma KK/AA ära, eriti 6 maxis

            Mikrolimiidis EI OLE VAJA leveldama hakata, mängida tuleb straightforward ja raha tuleb.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: TT 375r boardil

              miks ei ütle kuidas bb mängib? sellest oleneb ju flopi mäng ffs

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: TT 375r boardil

                hey jennifer

                vaatasin su blogi aga ei leidnud kohta kuhu kirjutada ja pm ka ei taha saata, sest sellest võib ka paljudele teistele kasu olla, hehe

                kohe teist lauset lugedes oli gg. miks mängid 4-6 lauda? 4 saan veel kuidagi (tegelt ei saa aga for argument sake) aru aga 6!! nii ei lähe

                sul pole 5nl-s korralik winrate ette näidata niiet kuidas sa jõuad 6el laual mängides notesi teha ja laudu selectida? pmslt võimatu

                tahad cheeseburger stakest välja ronida siis tee nii:

                mängid nüüdest max 2 lauda. laudu soovitan ise avada, siis saad kõige fishisemad lauad. pole pokerstars mänginud aga proovi laudu avades katsetades leida seat mis kõige rohkem +ev, ehk siis mis seati istuda et fishid sinu lauda tulles istuksid sinust paremal (full tiltis on see nt top left seat)

                kuna nüüd mängid 2 lauda siis saad table selectida niiet sinust paremal oleks vähemalt üks loose passive fish. sellisest lauast mine kohe ära kus vasakul istub fish ja ülejäänud lauas regid. fishil on koguaeg sulle positsioon ja regidega vahetad blinde ja coolerid üksteist ja maksad rake-i, täiesti mõttetu. ja kui teed laua ja fish istub vasakule sinust siis mine korraks ära ja vaheta seati ja istu tema paremale

                ok nii, statsid

                3bet % natuke liiga suur 5nl jaoks. ülaltoodud õpetuse järgi mängides peaksid pmslt ainult fishidega mängima ehk sul lihtsalt ei teki võimalusi light 3betida + otsi võimalusi kus fishiga pot mängida premium kätega

                nt sul jj btnil ja fish limpib mp-lt ja mingi teine reg isob teha co-lt siis flati in position sest kui 3betid siis suur võimalus et fish foldib (seda me ei taha!) [kui read et ta ei foldi siis obv 3beti] ja mängime ainult regi vastu kellel ka pmslt oop 3bet calling range puudub niiet raiskame pmslt jj ära 3betides kuigi flatides saaksime 3 street of value fishilt txxxx boardil kui tal t4o

                vs 3bet call % on rämedalt suur! huge leak siin! mis asjadega sa 3bet flatid? tt,jj,aq kõik snap foldi kui reade pole ja unknown 3betib, ükskõik mis positioon. isegi btn vs blinds. need lihtsalt mängivad üli pasalt 3bet potis kus sa pmslt bluffcatchid ainult ja ma ei usu et 5nl nii palju bluffitakse

                täiesti vabalt võib nii mängida ja ma karanteerin see +ev
                utg,mp raise/fold qq,ak
                co raise/4bet/stackoff qq,ak kui btn 3betib, kui blindid siis flati in position ja mängi postflop (qq overpair, ak top pair võid alati bustoks minna)
                btn flati qq,ak in position
                ülejäänud käed snap fold

                sqz % ka liiga suur, sul ei tohiks üldse võimalusigi olla et squeezeda 5nl-is. light squeeze unusta üldse ära ja igast käed nagu aj,aq,tt,jj flati preflop. neid squeeze jaoks raisata täielik lollus

                flop cbet võiks mingi 60% olla. muidu see hea märk et see väike on aga 50% natuke liiga väike. proovi cbetida paired, dry boarde. turni cbet hea et barreldad

                rohkem statsidest eriti välja ei loe aga üldiselt:

                proovi in position fishe marginal kätega isoleerida ja postflop rohkem value bettida
                nt iso j9o-ga flop qj8ss turn 7x river xx kui fish check/callib võid siin vabalt 2 street valuet võtta saad calle sitematelt j-delt, 8delt, gutshotidelt, flushdrawidelt. river checki tagasi kui ei improve

                loodan et aitab
                Last edited by q_q; 30.01.11, 19:52.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: TT 375r boardil

                  Solid post. Olen pmt kõigega nõus.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #10
                    Re: TT 375r boardil

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust

                    ....täiesti vabalt võib nii mängida ja ma karanteerin see +ev
                    utg,mp raise/fold qq,ak
                    co raise/4bet/stackoff qq,ak kui btn 3betib, kui blindid siis flati in position ja mängi postflop (qq overpair, ak top pair võid alati bustoks minna)
                    btn flati qq,ak in position
                    ülejäänud käed snap fold
                    .....
                    Mida sa sellega tahad õelda?
                    Et kui olen utg, mp raisin ja saan 3beti siis foldin qq, ak?
                    Co teen raisi, saan 4beti, siis mängin stackidele qq, akga

                    Ma ei saanud vist väga sellest aru. Oleksin tänulik, kui mulle blondile, lahti kirjutaksid :D


                    Tegelikult jõuan küll 6 lauda mängides note teha ja table selectida. Kahe lauaga on jõuan nad lasta ptrist läbi ja veel kaks korda nende käigud üle mõelda. Neli on selles suhtes optimaalne, et ei hakka igav ja saan rahulikult table selectida ja note aeglaselt kirjutada.
                    Aga sinu kirjutatust sain aru, et pean rohkem flattima. Hetkel ei ole see minu arsenalis üldse eriti. Aga mu 3bet on ka sellest suur, et väga paljud NL5 teevad minbette. Kuidas nendega tuleks käituda?
                    Nt olen CO, MP tõstab 2xbb siis reraisin mina teda 8-10bb. Usun, et mu reraisiks on 99+, AJs+ umbes. Aga see oleneb kindlasti ka väga palju mängu flowst.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: TT 375r boardil

                      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                      Mida sa sellega tahad õelda?
                      Et kui olen utg, mp raisin ja saan 3beti siis foldin qq, ak?
                      Co teen raisi, saan 4beti, siis mängin stackidele qq, akga

                      Ma ei saanud vist väga sellest aru. Oleksin tänulik, kui mulle blondile, lahti kirjutaksid :D
                      jah aga see käib regide vastu readless, kui fish 3betib siis oleneb täiesti mängijast/readidest

                      kui sinusugune tight mängija raiseb utg või mp siis ei hakka üksi (hea) reg sind aq-ga jne 3betima sest see keerab nende käe blufiks. niiet kui saad 3bet siis eelda ranget qq+,ak kuid väga tihti on see range ainult kk+

                      niiet utg-lt ja mp-lt qq ja ak-ga stackide peale mängides on see pmslt isegi kaotav mäng sest rake nendes limiitides on nii suur et sa ei tee tasa seda kui ta 4betile foldib

                      kui oled co ja button 3betib sind siis 4bet/stack off qq,ak
                      aga kui blindidest tuleb 3bet siis flati qq ja ak in position

                      ülejäänud käed (tt,jj,aq) fold!! aga kordan üle et see on readless! kui näed et keegi 3betib nt aj või 99 blinds vs btn siis võid hakata jj,aq jne flatima btn-lt aga kui sellist readi pole siis eelda et nad 3betivad jj+,aq ja sellise range vastu tt-jj ja aq-ga mängida on kindel -ev ilma initsatiivi ja post flop readideta

                      posti teisele poolele vastan hiljem praegu aega pole

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: TT 375r boardil

                        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                        Tegelikult jõuan küll 6 lauda mängides note teha ja table selectida. Kahe lauaga on jõuan nad lasta ptrist läbi ja veel kaks korda nende käigud üle mõelda. Neli on selles suhtes optimaalne, et ei hakka igav ja saan rahulikult table selectida ja note aeglaselt kirjutada.
                        Aga sinu kirjutatust sain aru, et pean rohkem flattima. Hetkel ei ole see minu arsenalis üldse eriti. Aga mu 3bet on ka sellest suur, et väga paljud NL5 teevad minbette. Kuidas nendega tuleks käituda?
                        Nt olen CO, MP tõstab 2xbb siis reraisin mina teda 8-10bb. Usun, et mu reraisiks on 99+, AJs+ umbes. Aga see oleneb kindlasti ka väga palju mängu flowst.
                        kahtlen, et jõuad. sirvi koguaeg hand history ja tee note-sid ka nende käte kohta kus ise ei osale. vaata mis betsized neil value/bluff kätega on. enamustel 5nl regidel on betsize tellid, sest (nagu õige ongi) keegi ei pane neid tähele. aga sina võiksid ju

                        ma prooviks jah rohkem flattida, aga nagu sa ütlesid see oleneb paljudest asjadest

                        kes minraisevad? fish või reg? ise küll ei pannud sellist asja tähele kunagi. 99-tt, aj jne selliseid käsi ma ise ei 3betiks peaaegu kunagi sest väga raske on sitematelt kätelt calle saada. võid mingi hand history postitada kus 3betid aj,99 vms siis võibolla parem seletada

                        ja enne rääkisid et raise/foldid qq,ak utg ja mp. mis tähendab ka seda et sa ise ka ei 3beti neid käsi late position vs early position

                        nt sul qq small blindis. mp-lt avab mingi 15/13 nit, siis 3betides jällegi pmslt ta jätkab ainult qq+,ak-ga ehk siis jällegi väga harva saad rahad hästi sisse. kas oled dominated või flippad ak vastu ja maksad rake. parem flati (isegi oop) ja mängi wide-ma range vastu

                        a ja btw ma kahtlustan et sa ei oska valuebettida hästi (ühest teisest teemast kus limped potis 2 paari said) niiet võid siia sitaks kästi postitada kus sa arvad, et ei saanud max value. võin kõik üle vaadata

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #13
                          Re: TT 375r boardil

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          kohe teist lauset lugedes oli gg. miks mängid 4-6 lauda? 4 saan veel kuidagi (tegelt ei saa aga for argument sake) aru aga 6!! nii ei lähe

                          sul pole 5nl-s korralik winrate ette näidata niiet kuidas sa jõuad 6el laual mängides notesi teha ja laudu selectida? pmslt võimatu

                          Kuidas Sa saad öelda,et 6el laual mängides ei jõuta tableselectida ja notesi teha?
                          Last edited by noname; 05.02.11, 19:44.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: TT 375r boardil

                            Algselt postitas noname Vaata postitust
                            Kuidas Sa saad öelda,et 6el laual mängides ei jõuta tableselectida ja notesi teha?
                            vb sellepärast et sa mängid fullring 13/11 ma 6max (avg players lifetime 4.5) 32/25?
                            Last edited by q_q; 05.02.11, 19:58.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #15
                              Re: TT 375r boardil

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              vb sellepärast et sa mängid fullring 13/11 ma 6max (avg players lifetime 4.5) 32/25?

                              no jääme siis ootama siia mängijat,kes mängib 42/36 statsidega.
                              tema vast arvab,et ühel laual oleks mõttekam mängida.

                              Sa jõuad ise ka rohkematel laudadel mängida,kui 2...
                              või oled lihtsalt aeglane!

                              Sorry Jenny for OT.
                              Last edited by noname; 06.02.11, 18:40.

                              Comment

                              Working...