NL50 riveri liin?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1

    NL50 riveri liin?

    Tegemist Triobeti €NL50 turbolauga, kus aega actimiseks 7 sekundit.


    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button ($55.57) Mängijatüüp: veidi soliidsem
    Hero (SB) ($226.90)
    BB ($145.85) mängijatüüp: Vaalapoeg
    UTG ($24.31)
    MP ($441.03) mängijatüüp: Emavaal

    Preflop: Hero is SB with 10, 10
    1 fold, MP bets $2, Button raises $6.25, Hero calls $6 (eesmärgiga, et setmineda vaalade vastu), BB calls $5.75, MP calls $4.25

    Flop: ($25) 3, 9, 5 (4 players)
    Hero bets $12.50 (et saada mingit aimdust, kus me omadega oleme ja raisele instafoldi teha), BB calls $12.50, MP calls $12.50, 1 fold (v2ga hea, saime 3bettija, yhtlasi k6ige soliidsema m2ngija v2lja, oleme kahe vaala vastu)

    Turn: ($62.50) 8 (3 players)
    Hero bets $31, BB calls $31, 1 fold

    River: ($124.50) 8 (2 players)
    Hero ???,

    As played: Mis liini hero võtab riveris?
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #2
    Re: NL50 riveri liin?

    Oleneb mis tüüpi vastane ta on. Check/fold või shove(passiivse stationi) või check/call aggrotardi vastu. Emavaal ja Vaalapoeg ei ole päris nii solid readid kui need mõne teatud venna blogist esmapilgul paista võivad.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL50 riveri liin?

      Samas kui poeg oleks nt 40/30 ja ema 70/50, siis saaks aru küll kuigi mõlemad vaalad :D

      Aga krt 300bb deep, ei kujuta ettegi, mis liin võtta, kui postflop on passiivsem vastane, siis check-foldiks pigem kui tuleb solid bet ja agroma vastu ehk check-calliks mõistliku beti(ei tea aind, milline see oleks...) või paneks blocking beti. Igatahes pot on päris suur ja oleme OOP ja deep, raske spot imo kui miski 150bb juurde peaks check-callima või tuleb päris shove..
      Last edited by emmimees; 19.01.11, 22:37.

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #4
        Re: NL50 riveri liin?

        raskelt nõme koht aga donkleadiks vist midagi ja foldiks kui otsa pannakse, turni panuse suurus ok vast...check-call läheks niikuinii kallimaks. Check fold oleks päris pussy ja siis poleks tohtinud turni bettidagi.
        Last edited by Keiss; 20.01.11, 03:27.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #5
          Re: NL50 riveri liin?

          BB näol ei olnud kindlasti tegemist standard passivefishiga, statid:
          vpip 44
          pfr 26
          3bet 10
          AF 3.4
          cbet 88
          fcbet 17

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: NL50 riveri liin?

            Siin tuleb mõelda, mis on villaini range: Sina biidid 66, 77, 44, 9x, + mõned drawd ja lihtsalt overid. Aga eeldame, et villain ei calli overcardidega 2 tänavat, kuna tegemist on küll loose aga statside järgi pigem mõtleva villainiga.

            See tähendab, et riveris on üsna vähe käsi mida me biidime. Ehk siis järeldus = check/fold vastavalt bet sizingule võib olla call.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #7
              Re: NL50 riveri liin?

              8 on tegelikult kohutavalt halb kaart riveris, sest 1-pair+gutterid on nüüd ka tripsid. Üldiselt ma checkiks juba turni, sest me oleme OOP ja me ei taha hiiglasliku poti mängida riveris sellise käega. Eriti kuna kogu pakk võib midagi hitida/completeda. As played bet/fold 24.50.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #8
                Re: NL50 riveri liin?

                njaa, l2ksime s6braga vaidlema, ta pakkus ka ainukesena seda check/fold varianti, ma olin pigem nagu anything else aga mitte check/fold. M6tlesin villaini rangest selle mis antnx v2lja pakkus ja tundes trio fishe, tean, et nad maksaksid ka kindlasti k6igega.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: NL50 riveri liin?

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  8 on tegelikult kohutavalt halb kaart riveris, sest 1-pair+gutterid on nüüd ka tripsid. Üldiselt ma checkiks juba turni, sest me oleme OOP ja me ei taha hiiglasliku poti mängida riveris sellise käega. Eriti kuna kogu pakk võib midagi hitida/completeda. As played bet/fold 24.50.
                  +1
                  Ma olen igati nõus sellega, et potti mitte suureks ajada. Ma oleks ise ka turni checkind ja vaatand, mis edasi saab. Kui villain järgi checkib, siis ilmselt riverisse veidi panustaks.
                  Antud hetkel on bot nii suureks aetud, et ma ei tahaks uskuda, et donk meid seal sitema valuebetiks. Bluffiks võib ta muidugi midagi pöörata.
                  Kui eelnevatel tänavatel pot nii suureks aetud, siis on raske isegi midagi soovitada, arvestades, et me sügavad ka. Ma ilmselt antud hetkel läheks antnx soovitusega kaasa.

                  Comment

                  • sixmax
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 182

                    #10
                    Re: NL50 riveri liin?

                    Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                    Hero calls $6 (eesmärgiga, et setmineda vaalade vastu)

                    Flop: ($25) 3, 9, 5 (4 players)
                    Hero bets $12.50
                    lol

                    Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                    (et saada mingit aimdust, kus me omadega oleme ja raisele instafoldi teha)
                    Halb põhjendus. Call võib tähendada, et me oleme endiselt beat... 12,5BB lihtsalt bettida "infoks", et näha kas vastastel on parem käsi(mis neil tõenäoliselt on). 12,5BB... selle eest võid 7-8 ringi ässasid oodata.

                    Pokkeris on rasked otsused tavaliselt põhjustatud sellest, et mõni eelmine tänav sai valesti mängitud.
                    Last edited by sixmax; 21.01.11, 01:48.

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #11
                      Re: NL50 riveri liin?

                      Mis põhjusel Sa turnis bettisid? Kui for value, siis river on ju blank, easy value bet, kui eeldad, et ta betib ka Sinu käest halvemaid käsi, siis check/callid.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #12
                        Re: NL50 riveri liin?

                        Value ikka jah. Need trio fishid..no ytleme nii, et olen n2inud neid callimas AKga kolm potbet t2navat, ilma et nad midagi hittinud v6i drawinud oleks. second paire ja kolmandaid paire madalatel boardidel on neil nende raamatu j2rgi keelatud foldida jne.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #13
                          Re: NL50 riveri liin?

                          no milles küss siis, bet for value. muidu kui tahtsid vaalade vastu setmineda siis flopis ju lihtne ckfold.

                          Comment

                          Working...