NL20 nut flush paardunud boardil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 nut flush paardunud boardil

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    SB: $21.72 TUNDMATU
    BB: $27.08
    UTG: $22.00
    MP: $21.43
    CO: $20.77
    Hero (BTN): $20.80

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with A 8
    3 folds, Hero raises to $0.60, SB calls $0.50, 1 fold

    Flop: ($1.40) J 6 6 (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.77, SB calls $0.77

    Turn: ($2.94) 9 (2 players)
    SB checks, Hero bets $1.67, SB calls $1.67

    River: ($6.28) T (2 players)
    SB bets $18.68, Hero ???
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: NL20 nut flush paardunud boardil

    Fold. Ma ei usu, et me siin pea pooltel kordadel head oleme!

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: NL20 nut flush paardunud boardil

      Mnjah, kuna nii vähe on investeeritud, siis peab tundmatu vastu küll foldima. Samas kui oleks stacki järgi fishiga tegu (nt ~16$ stack), siis calliks tõenäoliselt maha, sest ta võib enda arvates valueshoveda oma madalama flushiga. Lisaks oleks siis väiksem summa callida ka veel.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL20 nut flush paardunud boardil

        Nujah, kahju et timebank oli, lõpus callisin maha mõeldes "vast on trips või varem saabunud flush, mida foldida ei suuda", näitas 69.
        Aga krt miks oli vaja allin panna, huumorivennad krt.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #5
          Re: NL20 nut flush paardunud boardil

          Ma checkiks turni behind. Me ei foldi sellises turnis piisavalt käsi välja ja tal võib vabalt olla ka 6 või flush. As played on borderline. Fishid shovevad turnatud baby-flushegi sellistes riverites. Vahel harva blufid ja veel harvem tripsidki. Ma küll ei ole suutnud veel välja mõelda, mis selle põhjus oleks, aga ilmselt stiilis "zomg I has flush, let's get value too late". Vist minimaalselt fold, aga ma ei usu, et call väga halb oleks.

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #6
            Re: NL20 nut flush paardunud boardil

            You have just been "Leits-value-betted"

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #7
              Re: NL20 nut flush paardunud boardil

              puusalt tulistades on siin 20% maja, 60% madalam flush, 20% total spew, seega ma callin siin alati.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL20 nut flush paardunud boardil

                Algselt postitas tdx Vaata postitust
                puusalt tulistades on siin 20% maja, 60% madalam flush, 20% total spew, seega ma callin siin alati.
                Thread saver.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: NL20 nut flush paardunud boardil

                  loool
                  Krt ei tea, ma edaspidi kipun foldima sellises kohas sellisele betile ikka kui readi pole..

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: NL20 nut flush paardunud boardil

                    Algselt postitas tdx Vaata postitust
                    puusalt tulistades on siin 20% maja, 60% madalam flush, 20% total spew, seega ma callin siin alati.
                    Wtf? Vastane on ju tundmatu, ja siis tuleb ikka eeldada, et tegu regiga. Täielik retard peab ju olema, et K või Q high flushi niimoodi shoveda, sest ükski sitem käsi lihtsalt ei calli.. Kui villane otsustas näiteks Q'ga sellist muuvi teha, siis ta ei saa täie mõistusega olla, kui arvab et 8 callib ta "valueshove" maha seal.

                    Ehk siis eeldades, et tegu pole fishiga, siis ma arvan, et see 60% madalam flushi jutt on bs lihtsalt, kuna normi SD-value'ga kätt ei ole mõtet lampi bluffiks pöörata.

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Thread saver.
                    Lol..

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #11
                      Re: NL20 nut flush paardunud boardil

                      tundmatu on minu jaoks fish. pealegi ta liin on täielik nonsenss regulari jaoks. lisaks on herol top of the value range käsi.
                      btw ei maksa nii leili minna, igaühel on õigus oma arvamusele

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #12
                        Re: NL20 nut flush paardunud boardil

                        Algselt postitas tdx Vaata postitust
                        tundmatu on minu jaoks fish. pealegi ta liin on täielik nonsenss regulari jaoks. lisaks on herol top of the value range käsi.
                        btw ei maksa nii leili minna, igaühel on õigus oma arvamusele
                        Miks sa arvad, et ma leili läksin? Väga optimistlik on lahterdada iga tundmatu fishiks, ja veel optimistlikum arvata, et ca 80% ajast on meil parim käsi, kui villane shoveb 3x potsize betina.

                        // typo
                        Last edited by fyte; 19.01.11, 19:36.

                        Comment

                        Working...