NL 30 setiga riveris

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #1

    NL 30 setiga riveris

    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($39.61)
    Button ($70.66)
    Hero (SB) ($36.49)
    BB ($30)
    UTG ($30)
    MP ($30.68)

    Preflop: Hero is SB with 8, 8
    UTG bets $1.05, 3 folds, Hero calls $0.90, 1 fold

    Flop: ($2.40) J, 7, 8 (2 players)
    Hero checks, UTG bets $1.80, Hero raises $4.80, UTG calls $3

    Turn: ($12) A (2 players)
    Hero bets $8.75, UTG calls $8.75

    River: ($29.50) Q (2 players)

    Total pot: $29.50

    Vastase statsid on 19/15/1.1 182 käe peale.
    Flopis tegin liiga väikse raise, kuna laudades oli suht palju actionit sellel hetkel ja ei jõudnud väga möelda. Kuna vastane on suht nitine, siis UTG range tal vaevalt väga lai on.
    Flopi calling rangeks võib olla QQ, KK, AA, AKss, AQss AJo, KQss eeldades, et ta JJ,77,AJss shoveb seal.
    Turni A võtab ta rangest päris palju käsi välja, AKss, AQss ning ka AJss.
    Turni beti callib ta mõni kord QQ, KK suguste kätega, kui ta flopis pole JJ/77/AJ/AA shovenud, siis nüüd tundub küll viimane aeg, millal ta seda tegema peaks, kuid samuti võib ta AA ja KQs, slowplayda. Bettisin suhteliselt suurelt, et oma kätt 4nda eest kaitsta, kuid riveris oleks 4nda puhul isegi foldimisruumi veel jäänud, vist?
    River Q täiendas ainult QQ kätt, riveriks on ta range väga kitsas, KQss, AA, QQ, KK ja võib-olla AJ ning nendest beatime me ainult kahte kätt.
    Mis oleks kõige õigem käik riveris? Kuna endal jooksis juhe täielikult kokku seal, siis enda arvamuse jätaks siin enda teada, hiljem näitan tulemust.

    NB! Olen algaja ning ei oska eriti käsi analüüsida, kui mu mõttekäigus või mängus mõni viga silma jäi, siis võiks sellest siin teada anda.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL 30 setiga riveris

    Ta ei pruugi FD+ overs siin flopil otsa panna pärast seda raise, sest flop on sulle setminemiseks ideaalne. Väga raske koht on see imo, me ei biidi tõesti tema value range enam kuigi palju. Kui bluffimas näinud pole siis tuleks tõesti vist ck/f see river, sest KK ta ever ei beti ja AJ kui flush maas ka vähe tõenäoline.

    Comment

    • tdx
      Grinder
      • Oct 2008
      • 768

      #3
      Re: NL 30 setiga riveris

      vaakumis ma shipiks. A oli üsna hea kaart sulle ja kuna tegu paistab olevat passiivse mängijaga, siis ta mitte ei slowplay, vaid üritab 'pot-controllida'. väga fistpump olukord ei ole, aga samas sa oled at the top of your range ja erinevad villaini broadway kombinatsioonid ka callivad sind.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: NL 30 setiga riveris

        Raske koht, sest shovedes peame 25% good olema vähemalt, kuid loogiline käsi tema valueranges, mida biidime, on üksnes AJ. Samas kui tegu sellise mängijaga, kes armastab floatida jne, siis võib veel juurde arvata nt AK, AQ ka.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #5
          Re: NL 30 setiga riveris

          Ma ei tea kui hea see on, aga mulle meeldib selliseid flope donk/shoveda. Liiga palju turne, mis meie actioni killivad.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: NL 30 setiga riveris

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Ma ei tea kui hea see on, aga mulle meeldib selliseid flope donk/shoveda. Liiga palju turne, mis meie actioni killivad.
            Kui flopi agg factor on suur, siis peaks loogiliselt see tõesti kasumlik muuv olema, aga samas kui vastas on passiivitar, siis ta lihtsalt callib donkbeti, ja turniks on pot väiksem kui ta oleks seda pärast checkraise'i.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #7
              Re: NL 30 setiga riveris

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Kui flopi agg factor on suur, siis peaks loogiliselt see tõesti kasumlik muuv olema, aga samas kui vastas on passiivitar, siis ta lihtsalt callib donkbeti, ja turniks on pot väiksem kui ta oleks seda pärast checkraise'i.
              Olen osaliselt nõus. Samas kuna readid puuduvad, siis keskmine pacificu 19/15 raise/callib sellel flopil kui tal on piisavalt hea käsi. Kui tal piisavalt head kätt ei ole, siis ta ka ei cbeti seda flopi.

              Comment

              Working...