nl20 KJ, reg leadib 3 tänavat

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1

    nl20 KJ, reg leadib 3 tänavat

    Statte villaini kohta polnud lauda tulnud (võtab paar min aega), kuid ta oli mul ära märgistatud TAGina.

    Ongame Network $20.00 No Limit Hold'em - 5 players

    BTN: $19.40
    SB: $20.00
    BB: $20.00
    UTG: $12.25
    [b]Hero (CO): $23.83

    Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with K J
    1 fold, Hero raises to $0.80, 2 folds, BB calls $0.60

    Flop: ($1.70) K 3 6 (2 players)
    BB bets $1.30, Hero calls $1.30

    Turn: ($4.30) 9 (2 players)
    BB bets $3.00, Hero calls $3

    River: ($10.30) K (2 players)
    BB bets $10.00, Hero ?
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #2
    Re: nl20 KJ, reg leadib 3 tänavat

    isiklikult tundub mulle vastane sellist tüüpi mängijana kes leadib tugevaid käsi, et "kaitsta" drawde eest. Arvstades bettide suurusi on väga tõenäoline et selles käes oled sa taga või saad spliti parimal juhul. Muidugi on olemas võimalus, et vastane läks lolliks, kuid ma ise paneksin siin riveris ka poti või isegi overbeti kui mul oleks set. Arvestades et oled eelmised 2 tänavat callinud ja sul peab midagi olema

    Comment

    • tdx
      Grinder
      • Oct 2008
      • 768

      #3
      Re: nl20 KJ, reg leadib 3 tänavat

      herofoldiks riveri.
      AK'ga ilmselt timebank calliks.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: nl20 KJ, reg leadib 3 tänavat

        Algselt postitas tdx Vaata postitust
        herofoldiks riveri.
        AK'ga ilmselt timebank calliks.
        Kole kole, foldida ei oskaks. Aga ehk õpin.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #5
          Re: nl20 KJ, reg leadib 3 tänavat

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Statte villaini kohta polnud lauda tulnud (võtab paar min aega), kuid ta oli mul ära märgistatud TAGina.
          miks paar minutit aega läheb? Mul PT3 ongames hakkab laudatulnu kohta statse näitama pärast esimest tema mängitud kätt.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: nl20 KJ, reg leadib 3 tänavat

            AK'd ma never ei foldiks vaakumis, sest siis on villaini valueranges nõrgemaid tripse. Praegusel juhul oleks vast ainuke käsi ta valueranges, mida biidime, KTs.

            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
            miks paar minutit aega läheb? Mul PT3 ongames hakkab laudatulnu kohta statse näitama pärast esimest tema mängitud kätt.
            Dno, kohati läheb pisut aega lihtsalt. Üldiselt eriti ei esine siukseid juhutumeid, kus statte pole tulnud ja käib stackide peale mängimine.

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #7
              Re: nl20 KJ, reg leadib 3 tänavat

              foldiks ägisedes, vastase silmis on sul tugev käsi, K, vaevalt ta busted drawga sind sellelt maha saada üritab.

              AK'ga siiski calliks ja nutaks

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #8
                Re: nl20 KJ, reg leadib 3 tänavat

                AKga ma rõõmuga calliks riveri, mõned võivad seal vabalt nõrgema kuningaga leadida niimoodi....
                Antud käes oleks täiesti kahevahel riveris, persetunde järgi otsustaks.

                Comment

                Working...