NL20 TT squeez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 TT squeez

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    CO: $51.83
    BTN: $44.48
    SB: $5.76
    Hero (BB): $32.90
    UTG: $21.14
    MP: $38.10 16/11/2,0 75kätt

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with T T
    UTG raises to $0.80, MP calls $0.80, 2 folds, SB calls $0.70, Hero raises to $3, 1 fold, MP raises to $10.60, SB calls $4.96 all in, Hero ??

    Mis ma peaks nüüd foldima või??
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #2
    Re: NL20 TT squeez

    Kas 2.0 on 3bet muidu? Aga noh sellise sample juures ei üle see mitte midagi.
    Mis su enda statsid ja image sellel hetkel lauas olid?

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #3
      Re: NL20 TT squeez

      imo easy fold. suht tight tüüp ju.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL20 TT squeez

        2,0 on agf. ses suhtes, et MP callis ju utg avajt, mina sqz ja ta lükkas otsa. vastane polnud algne avaja ja kuna tal olid norm statid, siis ma ei näinud loogilist kätt, mis mind biidiks.

        Comment

        • I R Baboooon
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 235

          #5
          Re: NL20 TT squeez

          AF ei ütle meile mitte midagi preflop. Ütle parem mis UTG statsid olid ja mis MP 3bet on.
          Enda image lauas ka.
          TaistoJ, põhjenda miks nii easy fold.
          Last edited by I R Baboooon; 06.01.11, 22:11.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL20 TT squeez

            imo agf näitab ka üldist agressiivsust, kui see oleks olnud 0,5, oleksin ma foldinud lihtsalt need kümned. UTG statse ei vaadanud aga MP 3bet oli 3 selle väikse sample peale.
            Enda imago oli suht rahulik seal lauas.
            Last edited by emmimees; 06.01.11, 22:15.

            Comment

            • Tegija
              Julm Donk
              • Jun 2010
              • 29

              #7
              Re: NL20 TT squeez

              Ma foldiks kindlalt ära kuna suht deep ja su 3bet tundub niigi suht tugev, et ma arvan, et ta ei julgeks seal õhuga 4 beti teha.

              Ja suht tihti näen ku AA/KK ei 3betita pf.

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #8
                Re: NL20 TT squeez

                Nojah, mõtlesin, et mille kuradiga ta teeb nii ja lükkasin allin ning KK vahtis vastu. Täis retarded donk vastane, ei tea mida ta oma kunnidega teha lootis pf callides, endal solid statsid
                Eks ma vist olin väheke tiltis tglt.. olen siiani..

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #9
                  Re: NL20 TT squeez

                  Pigem on nii, et tavaliselt sellistes liimitides 4betiga on seal ikka AK/KK/AA vastas. Kuigi imelik liin sellel tüübil jah.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: NL20 TT squeez

                    Eks ma vist AK lootsingi näha......

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: NL20 TT squeez

                      Kas preflop call on väga suur viga, laseme oma käe liiga odavalt postflop välja ajada kui board kole? Mulle meeldiks keskmiste suited connectoritega siin rohkem squeezida, on otsused preflop/postflop selgemad.

                      Comment

                      • tdx
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 768

                        #12
                        Re: NL20 TT squeez

                        Kaotad sitaks valuet kui squeezed imo, kuna pead alati foldima kui UTG over the top tuleb. Aga squeeze sizing on hea.

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #13
                          Re: NL20 TT squeez

                          Üsna kindlasti on seal MPl tugev käsi (Vahel ka flatin ise AK & AA UTG avangu peale, KK siiski 3betin, kuna on mingil määral haavatav käsi), preflop squeeze mulle ei meeldi aga eks ma paras nit olen :D

                          Comment

                          Working...