nl4, AA vs shove turnil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    nl4, AA vs shove turnil

    mul hakkab juba imelik siia oma nl4 käsi postitada. Teie jaoks on need käed ja olukorrad arvatavasti suht lihtsad. Aga midagi ei ole teha, mina ei biidi seda pokkerit. Ehk saan väikestviisi siit abi.


    vastane: 57/26/1,5 42 kätt
    WTSD: 44 %
    W$SD: 57 %

    $0.02/$0.04 No Limit Holdem
    Prima
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG fatrod ($9.48)
    CO Hero ($4)
    BTN gfdsa ($4.06)
    SB aplaava ($3.74)
    BB rosie90 ($9.10)

    Pre-Flop: ($0.06, 5 players) Hero is CO A A
    fatrod calls $0.04, Hero raises to $0.20, 2 folds, rosie90 calls $0.20, fatrod calls $0.20

    Flop: 8 4 6 ($0.62, 3 players)
    rosie90 checks, fatrod checks, Hero bets $0.42, rosie90 folds, fatrod calls $0.42

    Turn: 3 ($1.46, 2 players)
    fatrod checks, Hero bets $1, fatrod goes all-in $8.86, Hero ?

    kes foldib ? kes callib ?
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: nl4, AA vs shove turnil

    Ma foldiks, vastas võivad olla 2 paari, setid, rida.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: nl4, AA vs shove turnil

      Vastase kohta pane infot, muidu lampi pakkumine ja pole sulle MITTE MINGIT KASU.

      oleks see esimene käsi laual, ma calliks. Oleks read, käituks vastavalt

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: nl4, AA vs shove turnil

        Ainukesed käed, mis sind siin biidivad on 33, 44, 66, 88 või 57, Kahtlen, et ta viimase käega niimoodi floadiks. Lisaks neile võib tal olla veel SD või FD käes, mida püüda tahab. As played - ma foldiks, kuna ta range tundub päris suur olevat, seega võib tal vabalt mõni poket, mis sai kolmandaendasuguse juurde, käes olla.

        Mängin ise sama limiiti.
        Last edited by bluelite; 06.01.11, 17:33. Põhjus: Mõtlesin pisut üle!

        Comment

        • M6niste
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2009
          • 345

          #5
          Re: nl4, AA vs shove turnil

          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
          Ainukesed käed, mis sind siin biidivad on 33, 44, 66, 88 või 57, Kahtlen, et ta viimase käega niimoodi floadiks. Lisaks neile võib tal olla veel SD või FD käes, mida püüda tahab. Võimalik, et hittis turni 3'ga oma rea, ehk siis võis käes hoida A5 või K5, esimene tundub tõesem. As played - ma foldiks, kuna ta range tundub päris suur olevat, seega võib tal vabalt x5 või 33 käes olla.

          Mängin ise sama limiiti.
          5 annab rea turnis?

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #6
            Re: nl4, AA vs shove turnil

            uups, my bad :) Mõtlesin üle. Parandan kohe ära

            Comment

            • rainer
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 383

              #7
              Re: nl4, AA vs shove turnil

              arusaadav jah, aga mul ei ole tema kohta mingeid notesid ka. Selline loose mängija tundus, nagu ka statid näitavad 42 käe kohta.
              Millist infot vastase kohta peaks veel näitama ?


              Aga tänud vastuste eest!

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: nl4, AA vs shove turnil

                mitte näitama, vaid meelde jätma. kuidas käitus eelmistes pottides, kas eelnevalt võidetud pottides callis/raisis või mis moodi neid võitis, need kõik annavad üldpildi mängija käitumismaneerist

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #9
                  Re: nl4, AA vs shove turnil

                  Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                  mitte näitama, vaid meelde jätma. kuidas käitus eelmistes pottides, kas eelnevalt võidetud pottides callis/raisis või mis moodi neid võitis, need kõik annavad üldpildi mängija käitumismaneerist
                  Eeldan,et tegemist on ikkagi multitableriga,kellel aega väga vähe:)
                  (mõtlen rainerit siis*).

                  Siiski peaks olema igal saidil olemas previews hands.
                  Kui sihuke olukord peaks leiduma,siis paneksin kasvõin paaris lauas sit out,et välja selgitada,kellega on tegu.
                  (Minu puhul esiteks Previews hands/PTR/mitmel laual mängib!).
                  Tihti peale läheb 16.laua jooksul mõnes lauas timebank 0,kuid otsus tuleb tähtsamas lauas kergemini:)

                  ja rainer...
                  need
                  WTSD: 44 %
                  W$SD: 57 %

                  pole 42.käe jooksul mitte mingi näitaja IMO...

                  krt.läpakal viskab aku 1.mindi pärast....

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: nl4, AA vs shove turnil

                    16 lauda 6 max on ajudeta bottimine ju:S

                    Ma voldiks ära siin ilma infota, sest mul on TP/OP kätega turnis 2 paari+ käte raisede kinnimaksmisest kõrini.

                    Comment

                    • rainer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 383

                      #11
                      Re: nl4, AA vs shove turnil

                      Algselt postitas noname Vaata postitust
                      Eeldan,et tegemist on ikkagi multitableriga,kellel aega väga vähe:)
                      (mõtlen rainerit siis*).

                      Siiski peaks olema igal saidil olemas previews hands.
                      Kui sihuke olukord peaks leiduma,siis paneksin kasvõin paaris lauas sit out,et välja selgitada,kellega on tegu.
                      (Minu puhul esiteks Previews hands/PTR/mitmel laual mängib!).
                      Tihti peale läheb 16.laua jooksul mõnes lauas timebank 0,kuid otsus tuleb tähtsamas lauas kergemini:)

                      ja rainer...
                      need
                      WTSD: 44 %
                      W$SD: 57 %

                      pole 42.käe jooksul mitte mingi näitaja IMO...

                      krt.läpakal viskab aku 1.mindi pärast....

                      Ei, ma mängin 4-6 lauda tavaliselt, üle 6 laua ma ei jõua hallata. handhistory on muidugi olemas, olen seda ka teinekord vaadanud. Aga suht ebamugav on sealt eelnevate jaotuste konkreetset actionit otsida. Siiski üks väga hea pluss triobetis on see, et timebank on 2 minti :D sellepärast ma fulltildis v starsis eriti ei mängigi.

                      ESTPatricku soovitusi tuleks tõesti rohkem jälgida. Ja keskenduda mängule/vastastele.

                      Comment

                      Working...