NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1

    NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

    Statid 47/23/3bet 2.4 118 kätt flopi agro 1.7
    Kas väga hull lüke? Olukord on tegelt vaakumis, sest mängisin ilma HUD-ita, et mis otsus oleks vaakumis?


    Full Tilt Poker $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1104064
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (UTG): $10.00
    MP: $20.16
    CO: $19.61
    BTN: $20.48
    SB: $27.84
    BB: $13.88

    Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with A A
    Hero raises to $0.35, 4 folds, BB calls $0.25

    Flop: ($0.75) 9 5 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.55, BB raises to $2.40, Hero raises to $9.65, BB calls $7.25

    Turn: ($20.05) A (2 players)

    River: ($20.05) Q (2 players)
    Last edited by timz0333; 03.01.11, 16:40.
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #2
    Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

    arvatavasti läheks ka bustoks.. kuigi arvan et check-raiseb siin enamuse kordadest seti või paremaga, vähestel kordadel ntks mingi combodrawga... 7T hearts vms..

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

      Ma nii ummisjalu sellise flopi peale nuppe sisse ei kütaks, pigem calliks raise'i maha ja vaataks, mis turn toob. Turnis teeks korraliku tõste ja vaataks reaktsiooni. Kui saan calli, siis riveris lükkaks ülejäänud nupud sisse, kui saan turnis raise'i, siis ülejäänud nupud sisse. Paneksin ta millegipärast pigem seti, kui rea peale.

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #4
        Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

        vastane kelle range ei ole ainult set ja rida on siin flopil täiesti tavaline nuppe teha (ehk siis fish), sest turn toob meile sitad kaardid, mis tapab meie actioni ja oleme nõus teise barreli peale foldima scare cardi puhul, aga mis tegelikkuses selle vastase vastu ei pruugi midagi muuta. mina tahaks ka siin flopil sisse ajada, sest kui kogu tema range postflop ette lükata, oleme me liiga ees.

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #5
          Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

          Algselt postitas qjet Vaata postitust
          vastane kelle range ei ole ainult set ja rida on siin flopil täiesti tavaline nuppe teha (ehk siis fish), sest turn toob meile sitad kaardid, mis tapab meie actioni ja oleme nõus teise barreli peale foldima scare cardi puhul, aga mis tegelikkuses selle vastase vastu ei pruugi midagi muuta. mina tahaks ka siin flopil sisse ajada, sest kui kogu tema range postflop ette lükata, oleme me liiga ees.
          Ehk siis flopil nupud sisse ja kui vastas rida, siis cooler?

          Comment

          • armand0
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 358

            #6
            Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

            Algselt postitas bluelite Vaata postitust
            Ehk siis flopil nupud sisse ja kui vastas rida, siis cooler?
            imo sinna range mahuvad veel setid.

            Aga antud käes hitisid sa turnis seti.

            Sellise venna vastu as played ship it.

            Muidu parema mängija vastu leian ma fold nuppu ka seal üles.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #7
              Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

              to timz0333 - Kuna Sa mängisid ilma HUDita,siis ei paneks neid statse üldse.
              Sinu poolt oli ju siiski mäng tundmatu vastu.

              Algselt postitas armand0 Vaata postitust
              Aga antud käes hitisid sa turnis seti.
              - mis see nüüd siia puutub?

              Küsimus on,et kas ta flopil mängib oma FD/SD/TT+ nii agressiivselt?
              Ok JJ+ mängib eeldatavasti.
              kui tihti me näeme vastas 2pairs,sette,rida?

              Flopil pani villian c/r pea 5x...tundub väga tugev IMO.
              Flopil callida seda c/r ei taha samuti + otsa pannes ta suht suure tõenäosusega callib ja oleme Beat.

              Kas ma oleksin ainus,kes suudaks siin foldida?

              PS!
              Villian on TUNDMATU!

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

                Foldimine pole üldse halb siin. Tema range on küll wide antud flopil aga kui me siin nuppudele mängime siis on see üpris variatsiooni rikas play.

                Comment

                • qjet
                  Grinder
                  • Apr 2009
                  • 806

                  #9
                  Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

                  fold ei ole halb, aga ei tasu karta ka, kui fish teeb sellisel flopil mingi tugeva rr. ma pigem hakkaks kartma, kui sealt tuleks min c/r või donkmin bet ja overraise.

                  Comment

                  • Tegija
                    Julm Donk
                    • Jun 2010
                    • 29

                    #10
                    Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

                    ma ei mõtleks ka siin callida/shoveda kuna nii suurt check reisi ei tee isegi fish kehvema handiga

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

                      Algselt postitas Tegija Vaata postitust
                      ma ei mõtleks ka siin callida/shoveda kuna nii suurt check reisi ei tee isegi fish kehvema handiga
                      Mõtled ka enne kui postitad? Kui mõtled siis palun selgita kuidas sa mängiks oma FD+ülekaarte sellel flopil alustuseks? Ah9x, J9-K9?
                      Last edited by timz0333; 07.01.11, 08:32.

                      Comment

                      • Tegija
                        Julm Donk
                        • Jun 2010
                        • 29

                        #12
                        Re: NL10 AA märjal flopil santa vastu aktsioonis.

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Mõtled ka enne kui postitad? Kui mõtled siis palun selgita kuidas sa mängiks oma FD+ülekaarte sellel flopil alustuseks? Ah9x, J9-K9?
                        Ah9x, J9-K9 on ta rangest suht väike osa
                        rohkem on käsi mis meid biidib + see et FD+ top paari vastu saaksime ikkagi flipi nii et maximum mis me siin käes shovedes saame ongi flip

                        Comment

                        Working...