NL20 set mono boardil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 set mono boardil

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    Hero (BB): $31.92
    UTG: $42.50
    CO: $22.41
    BTN: $36.50 station agf0,5 55kätt
    SB: $35.20

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with 9 9
    1 fold, CO calls $0.20, BTN calls $0.20, SB calls $0.10, Hero raises to $1.20, 1 fold, BTN calls $1, 1 fold

    Flop: ($2.80) 9 6 A (2 players)
    Hero bets $2.30, BTN raises to $9.70, Hero raises to $30.72, BTN calls $21.02

    Turn: ($64.24) Q (2 players)

    River: ($64.24) T (2 players)

    Final Pot: $64.24
    Hero shows 9 9
    BTN shows J 5
    BTN wins $61.03
    (Rake: $3.21)

    Nagu ma olen aru saanud, siis setti ei foldi flopis keegi? Antud olukorras korrutasin endale mõttes seda siin kuuldut ja lükkasin nupud sisse, samas olin peaaegu täiesti kindel, et tal on flush, kuna siiamaani ei olnud ta kordagi raisenud midagi. ja oli totaalne station.
    Või kas see on jälle "üks neist kätest, mil tead, et oled taga, aga ei saa foldida" ?
    See on nii debiiline olukord ...või kas olen äkki mina debiilik hoopis?
    Foldi ei näe mitte kui keegi siin maamunal? 160bb deep
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL20 set mono boardil

    Keegi ei ole debiilik, tema väga suur raise viitaks pigem nõrgemale käele, mida on siin boardil piisavalt, et stackida.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #3
      Re: NL20 set mono boardil

      Sul lihtsalt ei jää need korrad meelde, kus sa "tead", et sa oled taga, aga tegelikult eksid. Täiesti standard results oriented.

      Comment

      • wanapagan
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 310

        #4
        Re: NL20 set mono boardil

        tulemusi ei tasu panna, aga ilmselt bet foldiks sellisel flopil passiivse vastase vastu. vastane ei reraise sind lihtsalt halvemaga kui paar+mastitõmme

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #5
          Re: NL20 set mono boardil

          misasja ? viskad siis seti maha flopis tõste peale?

          Comment

          • wanapagan
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 310

            #6
            Re: NL20 set mono boardil

            jah, isegi mina 26/22 stiiliga mängija viskan sellisel flopil antud vastase vastu seti minema. ja sellisel flopil ei ole mõtet oma seti bluffiks pöörata eriti sellise passiivse vastase vastu.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #7
              Re: NL20 set mono boardil

              mina ei viska mitte kunagi siin minema. ta võib siin samasuguseid asju teha 66, kõik kahed paarid ja miks mitte slowtatud kunnid ruutuga, sest tema kaitseb end samut neljanda mastikaardi eest.

              Comment

              • wanapagan
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 310

                #8
                Re: NL20 set mono boardil

                kuna ta on station ja ag 0.5 eeldaksin, et ta callib suure ruutuga käes järgi, passiivne CS ei tõsta siin ilma suure käeta.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: NL20 set mono boardil

                  Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
                  kuna ta on station ja ag 0.5 eeldaksin, et ta callib suure ruutuga käes järgi, passiivne CS ei tõsta siin ilma suure käeta.
                  Jube palju eeldad 55 käe pealt vs fish. Easy ship flop. Prindime raha. Stationid callivad ju 66, A9, AK, AQ jumal teab millega pre.

                  P.S. - autor võib nr ka panna ikka, kui 55 kätt olemas.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: NL20 set mono boardil

                    Miski 80/5 härra oli vist, aga selge pilt, ei tohi siis kunagi foldida...

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #11
                      Re: NL20 set mono boardil

                      Siin saad väga head oodsid any vastu on meil pmts 78% equitit. Ehk siis easy stackide peale mäng.

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #12
                        Re: NL20 set mono boardil

                        Mina olen ka see riveri blufipüüdja, kes 0.5 agg factoriga vendi ulmelistes kohtades maha callib vahest saan tappa ja (ülla-ülla puhas bluff) vahest mitte. Eriti kui veel sample on selline niru.

                        Ei foldi setti mono boardil HU flopis.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #13
                          Re: NL20 set mono boardil

                          Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                          Ei foldi setti mono boardil HU flopis.
                          Aga miks peaks multiway flopis foldima? Et suurem tõenäosus, et kellelgi flush, parem set? Kahel vastasel võib ju samuti olla tõmme või 2 paari ja lähevad kergemini broke, kuna oddse võita palju raha on rohkem.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #14
                            Re: NL20 set mono boardil

                            Ma ei foldiks mitte ühegi vastase vastu.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: NL20 set mono boardil

                              Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
                              jah, isegi mina 26/22 stiiliga mängija viskan sellisel flopil antud vastase vastu seti minema. ja sellisel flopil ei ole mõtet oma seti bluffiks pöörata eriti sellise passiivse vastase vastu.
                              Ei tasuks unustada, et setil on norm equity ka flushi vastu, ehk siis kui villainil on näiteks 60% kordadest flush ja 40% nt TP, siis on ikkagi +EV shippida.

                              Comment

                              Working...