Nii, aeg siis teha minu esimene post foorumisse :) Mänguks siis NL10 Partypokeri saidil... ootaks kommentaare nende paari käe kohta et mis ma (vägaväga :D) valesti olen mängind ja mida oleks pidand teisiti tegema :)
aitäh!:)
teine käsi:
kui paar arvamust tuleb siis postitan tulemused kah.
Ahjah, seda kah, et ma selle graafiku järgi u. 400 käe peal muutsin ennast lag-iks. kas heater või tõesti annab biitida nii? Olen siiski pigem algaja kui osav..ja ärge pahandage et sample nii väike. mängin vaid 2 lauda, kuna panen hetkel rõhku rohkem kvaliteedile kui kvantiteedile.
aitäh!:)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
teine käsi:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
kui paar arvamust tuleb siis postitan tulemused kah.
Ahjah, seda kah, et ma selle graafiku järgi u. 400 käe peal muutsin ennast lag-iks. kas heater või tõesti annab biitida nii? Olen siiski pigem algaja kui osav..ja ärge pahandage et sample nii väike. mängin vaid 2 lauda, kuna panen hetkel rõhku rohkem kvaliteedile kui kvantiteedile.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Q
7

Comment