nl30, A9s combodraw

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1

    nl30, A9s combodraw

    Võib-olla sai otsus mõjutatud viimase aja runist, kus pea iga checkraise tähendab nutsi, siis leidsin, et villaini loogiline käsi oli flopatud set. Turnil ei raisenud, kuna olin IP ja oli plaan river mitte paardumise korral veel valuet võtta (raisedes mängiks reg eeldatavasti korrektselt ja foldiks kui obv str8 laual).

    Ongame Network $30.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1089370
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $47.14 -
    CO: $19.68 -
    BTN: $13.77 -
    SB: $51.63 - VPIP: 18, PFR: 15, cbet% 43, flop agg freq 29% Hands: 181
    Hero (BB): $31.66 -

    Pre Flop: ($0.45) Hero is BB with 9 A
    3 folds, SB raises to $0.90, Hero calls $0.60

    Flop: ($1.80) 2 3 5 (2 players)
    SB checks, Hero bets $1.30, SB raises to $3.90, Hero calls $2.60

    Turn: ($9.60) 4 (2 players)
    SB bets $4.80, Hero calls $4.80

    River: ($19.20) 2 (2 players)
    SB bets $42.03, Hero folds
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #2
    Re: nl30, A9s combodraw

    Ma oleks preflopis 3bettinud sellise käega.
    Turnis teeks minraise value võtmise nimel, sest ega vastane ka oma setti minraise peale tõenäoliselt ei foldi. Pigem loodab samasugust kaarti nagu sul riverisse tuli.
    Last edited by Liquicity; 23.12.10, 10:31.

    Comment

    • armand0
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 358

      #3
      Re: nl30, A9s combodraw

      turnis oleks isegi 3bettinud for value.


      riveris jah fold.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: nl30, A9s combodraw

        Kui ma oleks vastase seti peale pannud, oleks turnis lihtsalt nuppe lükanud, mõni ehk callib ära isegi.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: nl30, A9s combodraw

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          mõni ehk callib ära isegi.
          Lol, eesmärk, peaks olema hea käega ikka võimalikult palju calle saada, mitte võimalikult palju folde. Turni min raisega on meie käsi täiesti faced up rida, küll aga paneme vastase raske otsuse ette ja ei usu, et keegi minraisele seti foldib, sest maja oute tervelt 9 + nelikule 1. Keeruline koht, aga kaldun arvama, et raise turn on parem jah.

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #6
            Re: nl30, A9s combodraw

            ma oleks küll turnis pot commit raise teinud, et riveris sellist sitta otsust ei oleks. ja wtf mis kuradi minraise stiili te siin pakute? see pask ei tule kõne allagi.

            Comment

            • sixmax
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 182

              #7
              Re: nl30, A9s combodraw

              Ma 3betiks flopil, kuna meie käel on palju equityt iga made hand vastu ja vastane võib check-reisida halvemaid draw-sid. Samuti ei puudu fold equity.

              Turnil meeldiks raise, kuna arvestades sinu riidi, siis ma ei tahaks vastasele anda odavat maja, ning ta ei pruugi blank riveritel kinni maksta anyway.

              River on call, kuna ma oletan, et peaaegu iga vastane shoveb seal peale oma majade ka flushid, straightid ja blufid. Kahe tulek teeb kübeke ebatõenäolisemaks, et vastasel oli flopatud set.

              Ma respekteerin sinu riveri foldi, kuna sa läksid oma riidiga. Ma loodan, et sa tegid õige otsuse.

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #8
                Re: nl30, A9s combodraw

                Huvitav , et sixmax oli esimene, kes pakkus nupud flopil keskele lükata... see oleks ka minu arvamus. Mängige natuke equilatoriga ja vaadake, palju on flopil ükskõik mis käe vastu meil equityt + ei puudu meil ka FE.
                as played turni call ei ole halb, samas võime saada nupud sisse teise Ax vastu omades ise redrawd.
                Riveril calliks. Miks peaks mõtlev mängija sellel flopil minraisema setiga?

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: nl30, A9s combodraw

                  Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                  Huvitav , et sixmax oli esimene, kes pakkus nupud flopil keskele lükata... see oleks ka minu arvamus. Mängige natuke equilatoriga ja vaadake, palju on flopil ükskõik mis käe vastu meil equityt + ei puudu meil ka FE.
                  as played turni call ei ole halb, samas võime saada nupud sisse teise Ax vastu omades ise redrawd.
                  Riveril calliks. Miks peaks mõtlev mängija sellel flopil minraisema setiga?
                  Ei olnd ju flopi minraise? Checkraises 3x. Turni panustas vähe. Riveril sai jackpoti ja läks lolliks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: nl30, A9s combodraw

                    Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                    Huvitav , et sixmax oli esimene, kes pakkus nupud flopil keskele lükata... see oleks ka minu arvamus. Mängige natuke equilatoriga ja vaadake, palju on flopil ükskõik mis käe vastu meil equityt + ei puudu meil ka FE.
                    as played turni call ei ole halb, samas võime saada nupud sisse teise Ax vastu omades ise redrawd.
                    Riveril calliks. Miks peaks mõtlev mängija sellel flopil minraisema setiga?
                    jup +1

                    Comment

                    • Kosmonaut
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 584

                      #11
                      Re: nl30, A9s combodraw

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Ei olnd ju flopi minraise? Checkraises 3x. Turni panustas vähe. Riveril sai jackpoti ja läks lolliks.
                      jah, siin räägiti nii palju minraisest, et tundus juba ka tema bet flopil minraise :P Aga minu arvamus jääb endiseks.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #12
                        Re: nl30, A9s combodraw

                        Turnil raiseksin.Seda just selleks,et suurema osa ajast callib ta siin oma setiga,et riveril FH kätte saada.

                        As played...foldiksin riveril
                        Vastane overbetib siin riveril just FH riveril,kuna Ta on suht kindel,et saab calli siin any Ax,6x,Flushi käest.

                        Ja oma Ax,6x,FD Ta ei mängiks flopil nii...suht kindlalt.

                        Häid Pühi!

                        Comment

                        Working...