NL10 AK AsJsT boardil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overgrow
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 109

    #1

    NL10 AK AsJsT boardil

    - $0.05/$0.10 No Limit Holdem (6 players)
    Party Poker Hand Converter Tool from CardsChat.com

    BU: $3.33
    BU2: $10.00
    UTG: $2.57
    MP Hero: $10.14
    CO: $17.35
    BTN: $10.15

    Pre-flop: ($0.15) Hero is MP and dealt A K
    UTG folds, Hero raises $0.40, 2 folds, BU calls $0.35, BU calls $0.30

    Flop: ($1.20) T J A (3 players)
    BU checks, BU checks, Hero bets $0.90, BU folds, BU2raises $2.30, HERO?
    Last edited by overgrow; 22.12.10, 13:57.
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: NL10 AK AsJsT boardil

    Konverter paneb segast.
    Ma foldiks jälle kord! Imo on blindide check-raise seal pigem kallutatud value ning range pigem 2 pair handide (AT, AJ, JT) poole. Samuti võime vabalt olla nutsi vastas.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL10 AK AsJsT boardil

      Sellisel boardil foldiks insta.

      Comment

      • sixmax
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 182

        #4
        Re: NL10 AK AsJsT boardil

        Ma ei tea, mis siin parim liin oleks, aga kui mu plaan on bettides instafoldida reisi peale, siis parem checkiks taga.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #5
          Re: NL10 AK AsJsT boardil

          Tulevikus võiksid panna mingitki infot vastaste kohta ja mida rohkem sõnu suhteliselt võrreldes statistiliste numbritega seda parem.

          praegu suht lampi pakkumine. Mõne vastase vastu läheks ma siin broke, teise vastu ei mõtleks ka peale foldi muud

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL10 AK AsJsT boardil

            Algselt postitas sixmax Vaata postitust
            Ma ei tea, mis siin parim liin oleks, aga kui mu plaan on bettides instafoldida reisi peale, siis parem checkiks taga.
            Krt ei saa ju checkida järgi, väga heavy board on.
            Samas meil gutshot ka, päris raske koht ikka. Ei usu, et ainult FDga vastane nii tugeva c-raise teeb, küllap seal on midagi rohkemat. Kahju jah, et vastase kohta midagi mainitud pole, päris pimesi ka mängida ei saa.

            Comment

            • overgrow
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 109

              #7
              Re: NL10 AK AsJsT boardil

              Mingeid erilisi reade polnud, käsi oli 20 tk vastane 24/20 üle 40 käe

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #8
                Re: NL10 AK AsJsT boardil

                Mis ta agro oli?
                Nüüd pead ära otsustama, kas minna all in või foldida. Call ei tule kõne alla.
                Kui ta on väga agro, siis shove, kui on üsna passiivne tüüp, siis on fold.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: NL10 AK AsJsT boardil

                  never ei lähe broke ja minu line on kas call või fold. Foldin kui on read, callin kui seda ei ole. sixmax ütles hästi, et kui siin foldid siis parem checi järgi.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: NL10 AK AsJsT boardil

                    Kui riidi pole siis callidki lõpuni välja?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL10 AK AsJsT boardil

                      meil on veel kõva ässa out, K out ja gutshot out + võib best hand olla. Callin ja vaatan ,mis toimuma hakkab.

                      Comment

                      • poro
                        Räme Fish
                        • Nov 2010
                        • 19

                        #12
                        Re: NL10 AK AsJsT boardil

                        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                        Mis ta agro oli?
                        Nüüd pead ära otsustama, kas minna all in või foldida. Call ei tule kõne alla.
                        Kui ta on väga agro, siis shove, kui on üsna passiivne tüüp, siis on fold.
                        Tema agro stati järgi 40 käe kohta hakata selles käes otsust tegema ei ole ehk parim lahendus.

                        Comment

                        • Kosmonaut
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 584

                          #13
                          Re: NL10 AK AsJsT boardil

                          Ilma mingi readita on raske aga kaldun foldi poole. Tema ranges on siin terve hunnik käsi, mis on meist ees (AJ; JT, AT; KQ; TT, JJ). Calliga on probleeme, sest mulle ei meeldiks niisama vaadata , mis toimub turnis (ma arvan, et call flop, et vaadata tema turni betti ja foldida on halb - üks mu leake ka).
                          Bet on siin kindlasti omal kohal, isegi kui me ei calli tema raise. Tal on siin palju nõrgemaid käsi, millega meid callida.

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #14
                            Re: NL10 AK AsJsT boardil

                            Foldiksin flopil.

                            Sina cbetid sellel 3way flopil ja vastane c/r.
                            enamus kordi oleme Me maas siin flopil.

                            Häid Pühi :)

                            Comment

                            Working...