NL50 open ended flushdraw

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #1

    NL50 open ended flushdraw

    Vastane 18/14 115hands 3bet 2,9 SB 3bet vs steal 19%
    (Flop agr 2,5 ;turn agr 2,5; river 1,0)

    Suht standard olukord.
    Kuna NL50 kogemus on suht väike seepärast küsin.

    Kas on leak kui callin turni?
    või võin südamerahuga foldida kuna tõenäosus et seal ülepaar on, on üsna suur, järeldades betsizingu järgi arvan (JJ-AA) ja võimalus sel juhul kätt võita ca 30%

    Pole sellega niipalju pead vaevanud väiksemates limiitides ja otsused tulnud kuidagi kergemini. Muidu olen passiivsemate tüüpide vastu foldinud antud olukorras agromaniakkide vastu mitte.





    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($63.54)
    UTG ($123.05)
    MP ($50)
    Hero (Button) ($50)
    SB ($52.29)

    Preflop: Hero is Button with 10, J
    2 folds, Hero bets $1.75, SB raises $4.50, 1 fold, Hero calls $3

    Flop: ($10) 8, 3, 9 (2 players)
    SB bets $7, Hero calls $7

    Turn: ($24) 2 (2 players)
    SB bets $18, Hero?
  • andreest6
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 68

    #2
    Re: NL50 open ended flushdraw

    Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
    Vastane 18/14 115hands 3bet 2,9 SB 3bet vs steal 19%
    (Flop agr 2,5 ;turn agr 2,5; river 1,0)

    Suht standard olukord.
    Kuna NL50 kogemus on suht väike seepärast küsin.

    Kas on leak kui callin turni?
    või võin südamerahuga foldida kuna tõenäosus et seal ülepaar on, on üsna suur, järeldades betsizingu järgi arvan (JJ-AA) ja võimalus sel juhul kätt võita ca 30%

    Pole sellega niipalju pead vaevanud väiksemates limiitides ja otsused tulnud kuidagi kergemini. Muidu olen passiivsemate tüüpide vastu foldinud antud olukorras agromaniakkide vastu mitte.





    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($63.54)
    UTG ($123.05)
    MP ($50)
    Hero (Button) ($50)
    SB ($52.29)

    Preflop: Hero is Button with 10, J
    2 folds, Hero bets $1.75, SB raises $4.50, 1 fold, Hero calls $3

    Flop: ($10) 8, 3, 9 (2 players)
    SB bets $7, Hero calls $7

    Turn: ($24) 2 (2 players)
    SB bets $18, Hero?
    ma raiseks flopis nii 17 peale ja shoveks turnil.

    edit: ja arvan et kui ylepaar vastas siis saad reraise juba flopis ja saadki rahad flopis sisse panna ees olles. iga ylepaari vastu oled ees.
    Last edited by andreest6; 17.12.10, 22:00.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: NL50 open ended flushdraw

      Sa ikka tead, et flopis ülepaaride vastu oleme 54% favoriit, settide vastu 40% underdog, kahepaari vast 51% favoriit ning kõige hullem olukord on kui vastas on ülekaardid + mastitõmme (35% underdog). Kuna flopis on dead money väga palju + ta foldib kindlalt mingi osa ajast siis raise + stack off on väga suure +EV-ga käik.

      Tuleks välja mõelda, kas call on suurema EV-ga kui raise. Minu arvates on call halb sellepärast, et kui me hitime turnis siis ruutu siis meie draw on läbipaistev. Teiseks võib tulla sinna kehvasid kaarte, millega ta saab barreldada või suretab actioni maha. Seetõttu sellise jõhkra tõmbega ma raisen ning libistaks täkid uhkelt keskele.

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #4
        Re: NL50 open ended flushdraw

        Tänud hea vastuse eest ranka

        Ma callisin selle turni beti ja river andis mulle flushi...nupud sai keskele vastas oli KK
        Ilmselgelt halvasti mängitud käsi siiski.
        Mõtlesingi et flopi call pole kõige parem tagantjärgi ja oleks pidanud otsa kütma, isegi kui vastane 4bet shoveb olen flopil ikka natuke ees, pikas perspektiivis kindlasti +EV. Edaspidi katsun paremini selliseid situatsioone lahendada.

        Comment

        • sixmax
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 182

          #5
          Re: NL50 open ended flushdraw

          Ma oletan, et me callime preflop selle pärast, et vastase 3betting range on tight ja ta andis head oddsid meile JTs-ga tugeva käe hittimiseks. Flopil on vastase range endiselt tugev: ülekaardid ja suured paarid. Ma kardan, et sellel laual reisides ülepaarid(TT-AA) ei foldi mitte kunagi ja isegi ülekaardid(AK, AQ) võivad meie reisi mitte uskudes all in minna. Nii et ma arvan, et parem plaan on callida ja jätkata preflop plaani ehk odavalt suurt kätt hittida. Flopil chippide sisse ajamine ei saa muidugi halb olla nii tugeva tõmbega, aga ma arvan, et callimine on casumlikum. See on spot, kus turnil või riveril saab lähedale 100% equityga raha sisse panna.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL50 open ended flushdraw

            Algselt postitas sixmax Vaata postitust
            Ma oletan, et me callime preflop selle pärast, et vastase 3betting range on tight ja ta andis head oddsid meile JTs-ga tugeva käe hittimiseks. Flopil on vastase range endiselt tugev: ülekaardid ja suured paarid. Ma kardan, et sellel laual reisides ülepaarid(TT-AA) ei foldi mitte kunagi ja isegi ülekaardid(AK, AQ) võivad meie reisi mitte uskudes all in minna. Nii et ma arvan, et parem plaan on callida ja jätkata preflop plaani ehk odavalt suurt kätt hittida. Flopil chippide sisse ajamine ei saa muidugi halb olla nii tugeva tõmbega, aga ma arvan, et callimine on casumlikum. See on spot, kus turnil või riveril saab lähedale 100% equityga raha sisse panna.
            Wow. Kui sa arvad, et ta ei foldi AK/AQ siis nende fastu on meil ju 65% equityt. Range "99+,AdKd,AdQd,AdJd,Ad8d,KdQd,98s" (see on ta top range) vastu on meil 50%. Kui me lisame su AK/AQ siis on puhta 58% ja kui mõned top paarid siis on 60%. Lisaks veel fold + suure poti scoopimine siis sinu AK/AQ põhjal on flop veel eriti snap raise.

            Comment

            • sixmax
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 182

              #7
              Re: NL50 open ended flushdraw

              Muidugi on meil hea equity ükskõik mis käe vastu siin laual. Jah, aga kui me lihtsalt callime, siis meil on endiselt 65% equity selle range vastu. Kui me lihtsalt callime, siis saame valida millistel turnidel ja riveritel me rahad sisse paneme. Tavaliselt lähedale 100% equityga. Kui me ei hiti, saame rahulikult foldida. Kui vastane checkib, on võimalusi bluffimiseks. Minu probleem on see, et ma ei lepi selle flopi reis equityga. Ma tahan paremat ja ma arvan, et call saavutab seda.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL50 open ended flushdraw

                Algselt postitas sixmax Vaata postitust
                Muidugi on meil hea equity ükskõik mis käe vastu siin laual. Jah, aga kui me lihtsalt callime, siis meil on endiselt 65% equity selle range vastu. Kui me lihtsalt callime, siis saame valida millistel turnidel ja riveritel me rahad sisse paneme. Tavaliselt lähedale 100% equityga. Kui me ei hiti, saame rahulikult foldida. Kui vastane checkib, on võimalusi bluffimiseks. Minu probleem on see, et ma ei lepi selle flopi reis equityga. Ma tahan paremat ja ma arvan, et call saavutab seda.
                Selle 100% equityga pead ju stäkid ka veel sisse saama. Minu arvates on meie käsi sama tugev kui omade preflopis KK-d või isegi tugevam. Siis ka vahetad oma equity 100% vastu? :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: NL50 open ended flushdraw

                  Ja lisaks kui sa hitid oma equity kaarti (ärtu või 7) siis olukord läheb nutuseks. Sest edasi callida on halb, kuna board võib kiskuda veel halvemaks ja raise reedab käe. Teiseks head bluffikaartid oleksid ülekaardid aga need aitavad vastase range.

                  Comment

                  • sixmax
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 182

                    #10
                    Re: NL50 open ended flushdraw

                    Julgen vastu vaielda. Kui me hitime turnil oma kaardi, siis edasi callides ei kisu board meie jaoks nutuseks. Hetkel ei kujuta tõesti ühtegi riverit ette, mis paneks mind foldima. Kui river on blank, siis vastane maksab praktiliselt alati oma paari või ülepaariga kinni. Ja üldsegi, kui turn on Q ning vastasel on AQ, KQ, AA, KK, siis ta ei kavatse lihtsalt check-foldida oma kätt. Ta paneb veel vähemalt ühe beti sisse ja see üks bet on juba 100%ilise equityga meie jaoks.

                    Comment

                    • sixmax
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 182

                      #11
                      Re: NL50 open ended flushdraw

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Selle 100% equityga pead ju stäkid ka veel sisse saama. Minu arvates on meie käsi sama tugev kui omade preflopis KK-d või isegi tugevam. Siis ka vahetad oma equity 100% vastu? :)
                      See on võib-olla väga ebaoluline, aga kui ma callin flopi, siis ma pigem omaksin kätt nagu JTs kui KK. KK võib flopil sama tugev olla kui JTs, aga see ei pruugi case olla turnil või riveril. Nii et KK-d on parem mängida kiirelt kui aeglaselt ja KK-ga kindlasti reisiksin floppi.

                      Comment

                      • sixmax
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 182

                        #12
                        Re: NL50 open ended flushdraw

                        Iga mats reisib seda floppi automaatselt mõtlemata callimise eelistele. Meil on väga tugev käsi, muidugi, aga tasub kaaluda ka teisi võimalusi kuidas käsi võiks lõpuni mängida ja kaaluda erinevaid stsenaariume. Ma arvan, et call on parem arvestades minu riidi keskmisele mängijale ja ülejäänud põhjustele, mis ma oma eelnevate postitustega olen välja toonud. Samuti ma märgiks veel kord, et vastane on "18/14 115hands 3bet 2,9".
                        Last edited by sixmax; 18.12.10, 00:47.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: NL50 open ended flushdraw

                          Algselt postitas sixmax Vaata postitust
                          Julgen vastu vaielda. Kui me hitime turnil oma kaardi, siis edasi callides ei kisu board meie jaoks nutuseks. Hetkel ei kujuta tõesti ühtegi riverit ette, mis paneks mind foldima. Kui river on blank, siis vastane maksab praktiliselt alati oma paari või ülepaariga kinni. Ja üldsegi, kui turn on Q ning vastasel on AQ, KQ, AA, KK, siis ta ei kavatse lihtsalt check-foldida oma kätt. Ta paneb veel vähemalt ühe beti sisse ja see üks bet on juba 100%ilise equityga meie jaoks.
                          Asi ei ole meie foldis vaid vastase jaoks muutub olukord sitaks ning ta peab hakkama hero-callima.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: NL50 open ended flushdraw

                            Algselt postitas sixmax Vaata postitust
                            See on võib-olla väga ebaoluline, aga kui ma callin flopi, siis ma pigem omaksin kätt nagu JTs kui KK. KK võib flopil sama tugev olla kui JTs, aga see ei pruugi case olla turnil või riveril. Nii et KK-d on parem mängida kiirelt kui aeglaselt ja KK-ga kindlasti reisiksin floppi.
                            KK näite oli preflopi kohta.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #15
                              Re: NL50 open ended flushdraw

                              Ma ei saa täpselt diskussioonist aru tegelikult. Kui me callime flopi ja turn tuleb selline blank nagu hetkel, siis mis edasi? Sest arvestades seda, et meil on küll ülikõva tõmbekäsi, aga tema range standard 3bet range vastu (pocketid Ax, Kx) oleme me ju sellisel juhul turnis 34-66 taga. Ma olen matemaatikas küll nõrga, aga kas me vastavad oodsid turni callida üldse saame. Ning turni raise puhul puudub FE. Samuti ei pruugi me riveris flushi korral raha saada ning meil on raske mängida riverit kui me ei hiti.
                              Seega miks mitte panna raha sisse tänaval, kus me ees oleme?
                              Ma ilmselt oluenevalt vastaseks raiseks nagu keegi eelnevalt mainis 17-le või shoveks flopi. (Ma shoven flopi ka seti ning monsterülepaariga)

                              Comment

                              Working...