NL30 AK pre allinn ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    NL30 AK pre allinn ?

    Hakkan tugevalt pommitama strateegiat, sest nl30 ei lähe nii nagu vaja.
    Tegu siis preflop aggressoriga, sellist tüüpi mängijatega parasjagu tegemist.

    20/15/2.4 786 kätt.
    EP 13%
    3-bet 7%/fold to-3bet 42%.
    4-bet 33%, 4-b range 4.8%, Sqz 12%


    Kuidas mängiksite AK'd sellises olukorras ? Kas AI call/lüke on õige ? Üldiselt mis kätega ära calliks ta, kui ta shipib, või mis rangega ise shipiks, kui tema 4betib.

    Cassava Poker $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1075080
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $16.90
    CO: $31.16
    Hero (BTN): $32.67
    SB: $58.10
    BB: $49.61
    UTG: $30.00

    Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN with A K
    UTG raises to $1.20, MP calls $1.20, CO calls $1.20, Hero raises to $6.90, 2 folds, UTG raises to $21, 2 folds, Hero raises to $32.67, UTG calls $9 all in
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL30 AK pre allinn ?

    peale sellist pannust, sellist hulka dead money foldida enam ei saa. Ma oleks natuke väiksema squeeze teinud vahemikus $4-$5.

    EDIT: aga imi $7 ei ole ka halb.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #3
      Re: NL30 AK pre allinn ?

      Kui UTG oleks ainult üksi sinust veel üle tõstnud, siis ma usun, et oleksin leidnud foldi aga kuna antud hetkel nii ei olnud ja maas oli tõesti juba väga palju dead money, siis kohe kindlasti ei foldiks. Kui callime ja maha A või K ei tule, siis oleme enamasti juba pot commited ning peame ikkagi all in minema. Teisisõnu, pf all ini lüke on antud situatsioonis väga hea! :)

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL30 AK pre allinn ?

        Läheks bustoks peale sellist 3betti. ta 4bet range on ka üsna lai(jah sample pole just kõige suurem), ning talle võib näida see tavaline squeez vargus buttonilt ning lükkab lightimalt(ma mõne suurema 3bettija/squeezeri vastu lükkan vahest ükskõik mis käega avanud olen ja saan kiire foldi)
        Kui teinekord kavatsed foldida pf, siis pigista tsipa väiksemalt..

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #5
          Re: NL30 AK pre allinn ?

          ma squeeziks kindlalt vähem 4,5 tundub mõistlik. Kui teed seda ainult for value siis paneks 5,2. Obv foldida ei saa, kui sa teed seda for value. Kui bluffid, siis tee seda juba 82s-ga.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #6
            Re: NL30 AK pre allinn ?

            Note taken. Sellise vastase vastu for value ikka jah.

            Comment

            Working...