NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #1

    NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

    villain siis 13/10 3bet 4 u. 400 kätt
    no ma ei tea ,on küll nit aga kas me saame talle siin respekti anda ? või kuna selget readi ei ole 3bet pottides mängimise kohta siis foldime ?
    Cereus Network - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 3 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: $54.58
    Hero (BTN): $32.07
    SB: $45.81

    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

    Pre Flop: ($0.35) Hero has K Q

    Hero raises to $0.75, SB raises to $3.00, fold, Hero calls $2.25

    Flop: ($6.25, 2 players) K Q 5
    SB bets $3.25, Hero ???
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

    kui selget riidi pole, siis foldi preflop. praegu foldimine oleks kuritegu IMO. Raise it up.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

      Pf call isegi fine imo. Aga nüüd paneks küll otsa korralikult ja calliks shove, või kui callib siis shoveks any mitte-ärtu turni..

      Comment

      • sixmax
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 182

        #4
        Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

        Raise. Call shove. Be happy.

        Preflop callimine vs tight 3bettor käega nagu KQo ei ole hea. Meie ainsad head flopid on K ja Q high ning isegi siis ei pruugi käsi hea olla. Ainuke eelis on see, et selline vastane mängib arvatavasti postflop üsna straightforwardly, nii et vahel annab JJ ja TT vastu value bettida.

        Eelista pigem kätt nagu 76s, mis floppab peidetud tugevaid käsi. Ma ei ütle, et seda kätt peab callima, aga vs tight 3bettor veitsa deepish võtaks 10x enne 76s kui KQo. Tänapäeval on moes 3bet pottides väikesed c-betid, nii et arvatavasti saad flopatud tõmmetega odavalt callida; implied oddse on tohhujaa. Suited connector floppab 20% ajast OESD või flush draw, rääkimata kõikides flopatud tripsidest, ridadest ja kahtedes paaridest, mille peale sind mitte kunagi ei panda. Need on käed, millega sa võtad suured potid maha.

        Võrdluseks floppab KQo top paari 24% ajast.
        Last edited by sixmax; 08.12.10, 22:08.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

          See 20% on küll optimistlik.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • sixmax
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 182

            #6
            Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

            Ma olen optimistlik inimene.

            Comment

            • qjet
              Grinder
              • Apr 2009
              • 806

              #7
              Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

              kas keegi ei pane tähele, et tegu 3handed mänguga? KQ muutub siin juba väga heaks käeks ja 3b callimine pre on täiesti normaalne. preagu mängiks postflop stackidele.

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                See 20% on küll optimistlik.
                number peaks isegi suurem olema.

                ... kui optimistlikult võtta. Aga noh re-drawd ...
                Last edited by rrrr; 09.12.10, 07:15.

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #9
                  Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

                  Algselt postitas qjet Vaata postitust
                  kas keegi ei pane tähele, et tegu 3handed mänguga? KQ muutub siin juba väga heaks käeks ja 3b callimine pre on täiesti normaalne. preagu mängiks postflop stackidele.
                  this.

                  Hullud nitid koos, kuidas te kasutate üldiseid 6 maxi statse 3 handedi puhul? Hoopis teised ranged.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

                    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                    number peaks isegi suurem olema.

                    ... kui optimistlikult võtta. Aga noh re-drawd ...
                    Imo on seal artiklis kasutatud vigast 2+2 teemat, kus math on kohati üsna vale. Sõltuvate sündmuste tõenäosusi lambist kokku liita ei saa, sest sedasi ülehinnatakse tõenäosust. Seda on just seal tehtud, aga isegi seal lingis on kirjas, et FD+straightdraw floppamise tõenäosus on 13%, mis on isegi tegelikult väiksem, sest nagu öeldud, siis sedasi neid tõenäosusi kokku liita ei saa.

                    P.S. Kas 1/5 ei tundu endale ka natuke palju? Samas see võib mu selektiivne mälu ka olla. :P

                    REGULAR DRAWS

                    Odds of flopping...
                    9 outer (flush draw): 5.2%
                    8 outer (straight draw): 8.0%
                    -----------------
                    Total: 13.2% (1 in 7.5 times, 6.5:1)
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • sixmax
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 182

                      #11
                      Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

                      - you have a 5.6% (1 in 18, 17:1 chance) of flopping a good made hand
                      - you have a ~7% (1 in 14, 13:1) chance of flopping a strong (12+ outs) combo draw
                      - you have a ~13% chance (1 in 7.5, 6.5:1) chance of flopping a standard OESD or FD

                      7 + 13 = 20 imo

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

                        ma rääkisin postflopist.
                        pf call on ofc täiesti fine.

                        Comment

                        • sixmax
                          Jube Noob
                          • Nov 2010
                          • 182

                          #13
                          Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

                          "kui selget riidi pole, siis foldi preflop." lol

                          3-handed on keskmiselt muidugi preflop call parem, aga kui vastane ei ole adjustinud oma 3bet range shorthanded mänguks, siis on seal callimine nagu oleks 6-handed mängus.
                          Last edited by sixmax; 09.12.10, 09:07.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

                            Algselt postitas sixmax Vaata postitust
                            - you have a 5.6% (1 in 18, 17:1 chance) of flopping a good made hand
                            - you have a ~7% (1 in 14, 13:1) chance of flopping a strong (12+ outs) combo draw
                            - you have a ~13% chance (1 in 7.5, 6.5:1) chance of flopping a standard OESD or FD

                            7 + 13 = 20 imo
                            Lol. Vaata ka, mida sa kokku kuidas - seal osasid asju arvestad topelt.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • sixmax
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 182

                              #15
                              Re: NL25 ,3bet pot ,toptwo mono board ?

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Lol. Vaata ka, mida sa kokku kuidas - seal osasid asju arvestad topelt.
                              I dont get it. Sirvisin kiiresti artiklist üle. Mida ma valesti tegin?

                              "Adding these all together, you will flop a hand you can continue with on the flop 25% of the time (1 in 4). However, only half of the time will these hands be immediately profitable (i.e. +EV to shove it in); the other half, you'll have your standard old OESD or FD which requires playing some poker."

                              Muideks, Flopzilla ütleb, et 2 kaardi flush draw floppab connector 10,9% ajast ja OESD 9,6%. Too artikkel annab "9 outer (flush draw): 5.2%; 8 outer (straight draw): 8.0%"

                              Asjahuvilistele:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              .
                              Last edited by sixmax; 09.12.10, 09:38.

                              Comment

                              Working...