NL10, FD flopis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    NL10, FD flopis

    tundmatu vastane: 80/20/2.5 10 kätt

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Pilibaitis ($9.40)
    UTG+1 Hero ($10)
    CO ficantonio ($8.22)
    BTN Fitzii ($11.54)
    SB billwadd ($8.20)
    BB David2323 ($10.57)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is UTG+1 A K
    1 fold, Hero raises to $0.40, ficantonio calls $0.40, Fitzii calls $0.40, 2 folds

    Flop: 4 8 9 ($1.35, 3 players)
    Hero bets $0.80, ficantonio raises to $3.70, Fitzii folds, Hero ?

    Mida oleks mõistlik teha ?
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #2
    Re: NL10, FD flopis

    Fold imo. Kui tal set oleks, mängiks ta täpselt nii, et draw võimalikult kalliks teha. Seti vastu oled 27/73 taga ja kindlasti on vastase ranges ka made flushid, Ax, 2 pair combod jne, nii et A/K pole enam out. FE-d siin ka ilmselt enam ei eksisteeri, seega fold.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL10, FD flopis

      Ma ka foldiks.. kui oleks ruutu äss, ajaks ehk raha sisse isegi..

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #4
        Re: NL10, FD flopis

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Ma ka foldiks.. kui oleks ruutu äss, ajaks ehk raha sisse isegi..
        mõttetu isegi ässaga. Flush tuleb 35% juhtudest. Nagu virukunn ütles 27/73 taga ja siin on tõenäoliselt käsi kuna raise nii suur.

        Comment

        • Toomasl
          FPP Pro
          • Nov 2008
          • 258

          #5
          Re: NL10, FD flopis

          antud juhul fold. Kui oleks AdK shoveks. Prolly flip.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL10, FD flopis

            Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
            mõttetu isegi ässaga. Flush tuleb 35% juhtudest. Nagu virukunn ütles 27/73 taga ja siin on tõenäoliselt käsi kuna raise nii suur.
            Ma usun, et ilmtingimata ei raise ta siin setiga ja lisaks on ta veel poolik stäkk ka ja halvad mängijad võivad seal päris laia rangega raiseda...

            Comment

            • Liquicity
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 454

              #7
              Re: NL10, FD flopis

              Seda enam me foldime. Ässaga call on mõeldav ainult ulme suure stackiga fishi vastu, kus on kõvasti implied oddse.

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #8
                Re: NL10, FD flopis

                Selline OOP 3beti callimine oleks suht donkeylik, jutt käib pigem allinist, kuna siis ka FE olemas imo..
                Aga antud käes pole sel enam tähtsust, kuna K high mast..

                Comment

                • rainer
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 383

                  #9
                  Re: NL10, FD flopis

                  Okei, enamus arvab, et fold on õige. Pärast hand historyt lapates arvasin ka, et fold olnuks õigem. Aga noh ma shovesin, lootes FE-le. Vastane callis A9 ärtudega.

                  Comment

                  Working...