NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

    Cassava Poker $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    Hero (UTG): $20.00
    MP: $22.66
    CO: $32.61
    BTN: $42.94
    SB: $34.23 mõne käe jooksul 100% käsi passiivselt mänginud, tundmatu vastane
    BB: $20.00

    Pre Flop: ($0.30) Hero is UTG with K A
    Hero raises to $0.90, 1 fold, CO calls $0.90, 1 fold, SB calls $0.80, 1 fold

    Flop: ($2.90) 2 A 3 (3 players)
    SB checks, Hero bets $2.17, CO folds, SB raises to $33.33, Hero calls $16.93 all in

    Kes foldi leiab?
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #2
    Re: NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

    mina ikka aeg-ajalt leian. kuigi siin ta repib nii kitsast range et see lõhnab ikka jubedalt bluffi järgi. me oleme investeerinud 15BB ,85BB veel alles-äkki ootaks paremat kohta? See ühe paariga stackimine ei kipu üldiselt meeletuid kasumeid tooma tundmatute vastu.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3
      Re: NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

      kas ta mängis 100% käsi või ta mängis neid käsi 100% passiivselt?
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

        mingi 100/0/agf1,0 vend oli mõne käe peale

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

          ok. aga kas see on standard avangu suurus sul? 4,5x utg?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

            Ei ole, aga sihuke vend istus blindil lihtsalt :)

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

              imo sa vastasid sellega oma küsimusele ära.

              ehk mina ka callin siin - flopi c/r shove ei tundu väga kõva. pigem tundub, et tahab sind Ax või random käega potist välja saada.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • rainer
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 383

                #8
                Re: NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                mingi 100/0/agf1,0 vend oli mõne käe peale
                kui ainult mõne käe peale, siis ei seda statistikat väga uskuda, nii et ma oleksin ka callinud igatahes.

                Comment

                • rainer
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 383

                  #9
                  Re: NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  mingi 100/0/agf1,0 vend oli mõne käe peale
                  kui ainult mõne käe peale, siis ei saa seda statistikat väga uskuda, nii et ma oleksin ka callinud igatahes.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

                    ma ka calliks ja eeldaks, et sa oled tihti ees - tal FD, nõrgem äss, mõttetu junk.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #11
                      Re: NL20 TPTK, c-raisetakse allin flopis

                      Ok tänud vastuste eest, suht snapcallisin ja näitas rida. Aga enda jaoks mõtlesin selgeks, et kui oleks passiivne ka natuke rohkemate käte peale vastane, siis võiks foldida...

                      Comment

                      Working...