NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #1

    NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($13.99)
    UTG ($30.45)
    MP ($33.24)
    Hero (CO) ($45.47)
    Button ($31.05)
    SB ($18.57)

    Preflop: Hero is CO with 3, 3
    2 folds, Hero bets $1.05, Button calls $1.05, 2 folds

    Flop: ($2.55) Q, 3, 6 (2 players)
    Hero bets $1.87, Button calls $1.87

    Turn: ($6.29) A (2 players)
    Hero bets $4, Button calls $4

    River: ($14.29) 4 (2 players)
    Hero bets $8.70, Button raises $24.13 (All-In), Hero calls $15.43

    Total pot: $62.55

    Tean, et sellisel laual ei tohiks seti foldida, eriti kui peame 1 korra 4st võitma. Vastane 26/23/2.3 käsi 354 tema kohta, selline regular siis. Aga millega ta niimoodi mängiks? Tean, et see on results oriented, aga kas ta poleks oma AQ flopis juba raisenud, kui mitte flopis, siis turnis? Kui jah, siis jääb ta rangesse vaid 66...
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

    Miks flopil raiseda AQ'd? Draw'sid ju ei ole. Turnil juba iseenesest oleks mõttekas kaitsta oma kätt, aga samas ta on ju IP ja see pole väga tõenäoline tema jaoks, et sa jahid backdoor flushdraw'd, seega usun, et vabalt mängiks regular ka oma AQ'd niimoodi (kui riveriks tuleb flush maha, siis ta lihtsalt ei tõstaks enam üle).

    Dno, correct me if i'm wrong.
    Last edited by fyte; 23.11.10, 05:20.

    Comment

    • vass
      Jube Noob
      • Jan 2010
      • 181

      #3
      Re: NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

      +2 fyte kommentaarile

      See kui mingi set over set on siis mis sa ikka teed.Ma isegi olen kordi mõelnud et krt peaks foldima oma low seti kuigi boardi ei ole kokku tulnud ei straighte ega flushe. Aga ikkagi on savi ja sellisel boardil tahaks oma setiga hirmsasti rahad sisse ajada:)
      ja nagunii said cooleri 75s käest:P

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #4
        Re: NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

        26/23 vendade vastu ei foldi 888's mitte ühtegi seti ever.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

          IMO on marksa toenaolisem, et villul on siin mingi Axs voi Ax enamuse ajast- tal top paar voi random 2 paari ja selleparast ka riveri shove. Jallegi kui hitib korgema seti ja mingeid yber-riide tema postflop mangu kohta pole (nt. kunagi ei commiti muu kui vahemalt setiga), siis oled lihtsalt valel pool variatsiooni.

          Comment

          • I R Baboooon
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 235

            #6
            Re: NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

            Mis imetuba see 888 on, et seal kergemini AI minnakse/callitakse, olen päris mitmes teemast seda tähele pannud.:D

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #7
              Re: NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

              Sa ise mängid ju seal. Peaksid ju teadma

              Käest nii palju..Call.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #8
                Re: NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

                Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                Mis imetuba see 888 on, et seal kergemini AI minnakse/callitakse, olen päris mitmes teemast seda tähele pannud.:D
                +1188

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

                  üsna naljakas tuba on küll jah ..

                  Comment

                  • I R Baboooon
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 235

                    #10
                    Re: NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

                    Miks kõik seal siis ei mängi, kui seal nii palju raha vedeleb?:D

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #11
                      Re: NL 30, bottom set riveris, regular shoveb.

                      Soft olevat pask. Ok olgem ausad, ega seal mingid rahamäed ei vedele, lihtsalt fishe on keskmisest rohkem ja väärivad tõesti nime FISH või lausa vaal.. regulare on ka sitaks muidugi.
                      Samas palju eestlasi on küll hakanud siginema sinna viimasel ajal.. need ainult huiavad ja tahavad raha ära võtta :D

                      Comment

                      Working...