Nl200 KTo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mahe
    Julm Donk
    • Apr 2009
    • 89

    #1

    Nl200 KTo

    vastane regular 22/18, fold to 3bet: 49%, fold to cbet: 35% 581kätt

    Cassava Poker $1/$2 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1036158
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: $220.05
    BTN: $72.35
    SB: $358.55
    Hero (BB): $200.00
    UTG: $258.80

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with T K
    UTG raises to $6, 1 fold, BTN calls $6, 1 fold, Hero raises to $25, UTG calls $19, 1 fold

    Flop: ($57.00) 4 2 Q (2 players)
    Hero bets $32, UTG calls $32

    Turn: ($121.00) J (2 players)
    Hero ???
  • Blackbirds
    FPP Pro
    • May 2010
    • 206

    #2
    Re: Nl200 KTo

    Turnis ta ei foldi midagi minu arust. Flopis ma betiks kas vähem või ei betiks üldse muidu. Ei pea nii palju tegema.
    Last edited by Blackbirds; 21.11.10, 12:02.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Nl200 KTo

      Üliraske koht IMO aga check-fold vist tõesti tundub parem.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #4
        Re: Nl200 KTo

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Üliraske koht IMO aga check-fold vist tõesti tundub parem.
        What about bet 1/2 pot ja fold to raise? Ja kui calli saad, siis vastavalt riverile?

        Comment

        • sixmax
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 182

          #5
          Re: Nl200 KTo

          I prolly check-fold. Bettimine on lihtsalt lootmine, et tal on AK või TT ja meil on T blocker. Kui turn tahaks shoveda, oleks vb suurema flop betiga ette valmistanud.

          Ei mõista preflop 3beti ka. Statside järgi ei foldi vastane palju 3bettidele ja käsi on üldse halb, et seal squeezeda. Oleks sul siis mingi A5s või 86s... aga KTo? :S This isn't TV poker!

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #6
            Re: Nl200 KTo

            +1 sixman-ile. Viga/probleem ei ole flopis ega turnis vaid pre-flop 3betis, IMO.

            Comment

            • krayzie
              Grinder
              • Oct 2008
              • 706

              #7
              Re: Nl200 KTo

              ma shoveks, meil ju ainult umbes psb alles. kui ta 3bette ja cbette ei austa võib tal igasugust random trashi veel ranges olla mis üle ühe barreli ei kannata + isegi herocall range vastu peaks meil hea equity olema.

              aga jah, preflop ma foldiks lihtsalt.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Nl200 KTo

                Algselt postitas krayzie Vaata postitust
                ma shoveks, meil ju ainult umbes psb alles. kui ta 3bette ja cbette ei austa võib tal igasugust random trashi veel ranges olla mis üle ühe barreli ei kannata + isegi herocall range vastu peaks meil hea equity olema.

                aga jah, preflop ma foldiks lihtsalt.
                Meil ainult hero-call range vastu ongi ju hea equity ja seda hero-calling range me foldimegi ainult välja. ja kui ta ei julgenud AdX tüüpi kätega floppi shoveda siis nüüd sai ta paari/combo draw lisaks.

                Comment

                • KraindOnMaind
                  FPP Pro
                  • Jun 2009
                  • 228

                  #9
                  Re: Nl200 KTo

                  Kui ma mõtlen standard regi peale, siis mina eeldaks tavaliselt nende cold call rangeks AQ+ ja enamasti mingi middle pair+, mõni retard callib ka 100%-lt any pp-ga sest obv nad hitivad alati. Kui nüüd konkreetselt käest rääkida, siis peaks turni imo shovema, eriti võttes arvesse 3 bet suurust, mis peaks tunduma villainile palju strongim antud spotis, ning kui tal just AKdd JJ või QQ pole (võimalik on ka muud setid though, aga ma eeldan et nendega ta siiski ei overcalli nii suurt 3-betti), siis peaks ta seal foldima, AdQx oleks juba suht gamble call tema poolt, aga tavaliselt klikitakse siiski ka seal call ära. Ehk siis tegelikult näib villaini play sellise floatina, mida näeb iga päev miljon korda.
                  Ehk antud juhul tuleks mängida selle peale, et su 3-bet on preflop kuidagi väga strong, kui oleks normal size 3bet, siis ma checkiks floppi ja floatiks. Üldiselt soovitan foldida selline käsi antud positsioonis, 49% fold to 3b ei ole imo selleks piisav et seal leveldada.

                  Comment

                  • krayzie
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 706

                    #10
                    Re: Nl200 KTo

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Meil ainult hero-call range vastu ongi ju hea equity ja seda hero-calling range me foldimegi ainult välja.
                    ja teenime hunniku dead money. super töö meie poolt.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Nl200 KTo

                      Algselt postitas krayzie Vaata postitust
                      ja teenime hunniku dead money. super töö meie poolt.
                      Ma algul tahtsin ka shoveda aga siis konstrueerisin miski range, mis umbes oleks nii (calling range): JJ-TT,AQs-AJs,KJs+,QJs,AQo-AJo,KJo+,QJo. Selle vastu on meil 27% equityt aga ma ei pannud range AdX käsi, samuti ranges on näiteks ThTc, mille ta nüüd peaks foldima. QQ+ exludesin täielikult. QQ tõesti ei ole aga KK-AA võib miski ajast olla.

                      Ütleme kui me checkiks ja ta shoveb siis meil on vaja 35% equityt siis tundub mulle, et meil seda mitte kuidagi ei ole. Siis jäävad variandid shove või check-fold. Shovega foldime miskit nänni ära aga ma ei suuda mõelda kui palju.

                      Kolmandaks tal võib endal olla näiteks JdTx, Jd9x või 9dJx, mis iganes ja need langetava meie equityt ning ma rangesse ei pannud mitte ühtegi masti, mis võib tal siin küll olla. Seega minu jaoks suht clear check-fold.

                      Comment

                      • krayzie
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 706

                        #12
                        Re: Nl200 KTo

                        dno, imo võib väga vabalt villaini ranges olla random sitta mis igaks juhuks turni vaatab (jah, paljud regularid on halvad ja antud juhul villain vähemalt preflop ja flop suur foldija ei paista olevat). Ma ei imesta kui antud käes sellised monsterid nagu 66, A4 või A5 vastu vaataks + mingi muu awful oop float.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Nl200 KTo

                          Algselt postitas krayzie Vaata postitust
                          dno, imo võib väga vabalt villaini ranges olla random sitta mis igaks juhuks turni vaatab (jah, paljud regularid on halvad ja antud juhul villain vähemalt preflop ja flop suur foldija ei paista olevat). Ma ei imesta kui antud käes sellised monsterid nagu 66, A4 või A5 vastu vaataks + mingi muu awful oop float.
                          Jah ma nõustun aga kas sa tõesti arvad, et see on siis nii suur +EV shove? Ma pigem ma arvaks, et isegi kui shove on kasumlik siis on ta break-even'ist (0EV mängust) natuke suurem. fold on jällegi 0EV.

                          Comment

                          • krayzie
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 706

                            #14
                            Re: Nl200 KTo

                            Teab mis suurt EV eelist sealt tõesti ei leia aga calli puhul vähemalt saaksime notetud kui spewmonkey ning edaspidi herocallitaks meid suurtes pottides kindlasti lightimalt....

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #15
                              Re: Nl200 KTo

                              keegi viitsiks ehk villani flop calling range kirja panna?

                              Comment

                              Working...