nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #1

    nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

    vastasega mängitud alla 50ne käe ,lollustega pole silma jäänud ,natuke tundub ehk passiivne AF alla 2 aga see turni bet tundub üsna tugev.

    kuidas mängite ?
    PokerStars - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (BTN): $33.84
    SB: $30.16
    BB: $32.32
    UTG: $20.00
    CO: $32.98

    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

    Pre Flop: ($0.35) Hero has K A

    fold, fold, Hero raises to $0.75, fold, BB raises to $2.75, Hero calls $2.00

    Flop: ($5.60, 2 players) K 6 6
    BB bets $4.00, Hero calls $4.00

    Turn: ($13.60, 2 players) Q
    BB bets $9.80, Hero ???
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #2
    Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

    button vs blind, mina siin foldi küll ei näe, calliks turni ja riveri. Olenevalt vastasest võiks siin AK 4 bettida ja shippida pre.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

      calliks lõpuni, kui riveri checkib, teeks valuebeti.

      Comment

      • mehumble
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 175

        #4
        Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        calliks lõpuni, kui riveri checkib, teeks valuebeti.
        Miks riveril valuebet ? millelt üritad valuet saada ja mis range peale sa vastase paned, arvestades, et ta on af on alla 2 ja tal pole siiamaani midagi fancyt ette näidata ? E Ja millega ta võiks panustada nii tugevalt flopi ja turnil tulistada second barreli.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

          Ok, river tuleks sel juhul tõesti järgi checkida.. aga ilmselt tuleb ka river iallin callida, kui on KK, QQ vastasel, siis bad luck.. kuival boardil 3bet potis TPTK ei foldiks.

          Comment

          • mehumble
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 175

            #6
            Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

            No jah mida mina ka tean. .01/.02 on alistamatu

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #7
              Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Ok, river tuleks sel juhul tõesti järgi checkida.. aga ilmselt tuleb ka river iallin callida, kui on KK, QQ vastasel, siis bad luck.. kuival boardil 3bet potis TPTK ei foldiks.
              Mis range sa vastasele annad peale KK ja QQ?

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #8
                Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

                mida beadid: air (mis tal v6ib vabalt olla BvBs) v6i overplayed pocket
                mida ei beadi: 6x(jah BvB tal see ka ikkagi ranges), AA, KK, QQ, KQ
                tie: AK

                raske on.
                mis tal 3bet muidu selle 50 k2e peale n2itab? on esimene, teine v6i kolmas 3bet? tglt eriti vahet pole, ma shipiks pre ja loodaks flipi peale QQ vastu.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

                  Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                  Mis range sa vastasele annad peale KK ja QQ?
                  AK, AA. peale turni betti me ees enam pole jah millestki enamasti..

                  Comment

                  • lennuk
                    FPP Pro
                    • Dec 2009
                    • 298

                    #10
                    Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

                    mulle väga ei meeldi AK pre shippida ,kui ma seal vastu lajatan siis ta foldib kõik kehvemad ja top of range ongi flip. meil positsioon ja A/K high boardil ta betib peaaegu kogu oma range anyway,ning meil hea callida.
                    kui turnis callida siis jääb riveriks 1/2 PSB ,ja kui ta seal kõik sisse lükkab siis see ei ole hea koht kus olla. Ja kui me nagunii kavatseme ta maha callida kas ei oleks mõtekam turnis AI raiseda (mingi FE peaks siin olema küll ) ja juhul kui villain peaks foldima olema rahul sellega et pot on meie ?
                    peale KK ,QQ on seal veelAA, AK/Q/J ,KQs/o vb isegi ATs ,kahtlen kas ta JJ paneks seal teise barreli + veel mingi täis õhk. Kui me seal turnis enda käes kindel ei ole siis võib seal ka ju foldida sest enamus stacki jääks alles ?
                    nüüd kui vaadata seda turni betsize siis kas näiteks KK/QQ paneks seal nii suure beti ,selleks et riveris rahad sisse saada piisaks ka väiksemast + monsterite slowplay on popp.
                    Last edited by lennuk; 18.11.10, 13:41.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

                      call, calli ka riveri. kui checkib beti.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

                        Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                        mida beadid: air (mis tal v6ib vabalt olla BvBs) v6i overplayed pocket
                        mida ei beadi: 6x(jah BvB tal see ka ikkagi ranges), AA, KK, QQ, KQ
                        tie: AK

                        raske on.
                        mis tal 3bet muidu selle 50 k2e peale n2itab? on esimene, teine v6i kolmas 3bet? tglt eriti vahet pole, ma shipiks pre ja loodaks flipi peale QQ vastu.

                        Kuidas saad nii panna, et "biidin airi". Kas "air" on ka siis nagu starting hand, mida on maksimaalselt 16 combot???? Saaks aru, kui paned, et biidid air, FD, OESD, gutshot jne. aga air...

                        Minu arvates on tal siin igasugu tõmbeid, väiksemaid kunn-junne või õhukeselt valubettivaid mutte nii tohhuijaalt, et call on no-brainer.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #13
                          Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kuidas saad nii panna, et "biidin airi". Kas "air" on ka siis nagu starting hand, mida on maksimaalselt 16 combot???? Saaks aru, kui paned, et biidid air, FD, OESD, gutshot jne. aga air...

                          Minu arvates on tal siin igasugu tõmbeid, väiksemaid kunn-junne või õhukeselt valubettivaid mutte nii tohhuijaalt, et call on no-brainer.
                          ma vaatan, et sul viimasel ajal mingi teema minuga. või oled sa üldiselt muutunud lärmakamaks? rasked ajad?

                          mis mõttes ma ei saa panna et "beadid airi"? Tema oli button, läks varastama, vastane vaatab, et tavai, BvBs võib kutt siin stealida anytwoga, ma 3betin vastu anytwoga. Noh, flop läkski mööda, nagu arvata oli, mul on air, aga tal on ka suure tõenäosusega air ja nüüd ma cbetin flopi ja turni."

                          lisaks airile mainisin ju ka et v2iksemad pocketid.
                          ning jah, turnis v6is tal tekkida tuhat t6mmet. aga lisaks nendele t6mmetele ja v2ikestele pocketitele beadib ta siiski lisaks veel ka maniakaalselt m2ngitud airi.

                          Ma enam paremini seletada sulle ei oska, mismoodi ma "saan panna et beadib airi".

                          Comment

                          • tdx
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 768

                            #14
                            Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

                            Algselt postitas lennuk Vaata postitust
                            Ja kui me nagunii kavatseme ta maha callida kas ei oleks mõtekam turnis AI raiseda (mingi FE peaks siin olema küll ) ja juhul kui villain peaks foldima olema rahul sellega et pot on meie ?
                            wtf?? Mis range sa paned villainile ja mis range sa paned endale vastase silmis (perceived range)?

                            üldiselt, kui sa lased ennast postflop välja bluffida potist (isegi kui hitid), siis ship on palju-palju parem pre.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?

                              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                              ma vaatan, et sul viimasel ajal mingi teema minuga. või oled sa üldiselt muutunud lärmakamaks? rasked ajad?

                              mis mõttes ma ei saa panna et "beadid airi"? Tema oli button, läks varastama, vastane vaatab, et tavai, BvBs võib kutt siin stealida anytwoga, ma 3betin vastu anytwoga. Noh, flop läkski mööda, nagu arvata oli, mul on air, aga tal on ka suure tõenäosusega air ja nüüd ma cbetin flopi ja turni."

                              lisaks airile mainisin ju ka et v2iksemad pocketid.
                              ning jah, turnis v6is tal tekkida tuhat t6mmet. aga lisaks nendele t6mmetele ja v2ikestele pocketitele beadib ta siiski lisaks veel ka maniakaalselt m2ngitud airi.

                              Ma enam paremini seletada sulle ei oska, mismoodi ma "saan panna et beadib airi".
                              Käsi südamel, et sinuga mingit teemat ei ole.

                              PS! Ma alles selle kommentaari kirjutamise aeg sain teada, et vastasin sulle :)

                              Comment

                              Working...