NL10 flopatud trips

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL10 flopatud trips

    Cassava Poker $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    BTN: $22.00
    Hero (SB): $11.57
    BB: $11.16
    UTG: $26.38
    MP: $13.82 56/12/agf 2,7 ..100 kätt
    CO: $6.00

    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with 9 Q
    1 fold, MP raises to $0.35, CO calls $0.35, 1 fold, Hero calls $0.30, 1 fold

    Flop: ($1.15) 9 9 3 (3 players)
    Hero checks, MP bets $1.15, CO folds, Hero calls $1.15

    Turn: ($3.45) K (2 players)
    Hero checks, MP checks

    River: ($3.45) 6 (2 players)
    Hero bets $2.58, MP raises to $5.16, Hero calls $2.58

    Kas keegi riveril foldi näeb?
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2
    Re: NL10 flopatud trips

    mis kuradi foldi, SHIP IT :D

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL10 flopatud trips

      Hetkel on üsna sitt jooks peal ja juba sisetunne ütles, et mingi jama tuleb, obv nuts inäidati. Samas loogiliselt võttes ta mind ju ei bluff-minraiseks?
      Kas teised ka arvavad, et peaks shippima sellise kuti vastu? Foldi ei näe vist keegi jah, aga kui allin kütab nati deepima stäkiga nt?

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: NL10 flopatud trips

        preflop tegid juba suure vea.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: NL10 flopatud trips

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          preflop tegid juba suure vea.
          No kui suure siis? Need 2 vastast olid stattide järgi halvad mängijad ja saingi enamvähem mida lootsin. Aga küsimus on pigem riveri otsuses.,

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: NL10 flopatud trips

            Oop jah veits raske mängida seda kätt. Peab tulema spetsiifiline flop nagu 99Q või 99x või siis TJx ja ikkagi oleme kogu käe jooksul oop. See teeb sellest pre callist slightly -EV calli

            Comment

            • armand0
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 358

              #7
              Re: NL10 flopatud trips

              ma paneks nuppe sellise venna vastu.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #8
                Re: NL10 flopatud trips

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                No kui suure siis? Need 2 vastast olid stattide järgi halvad mängijad ja saingi enamvähem mida lootsin. Aga küsimus on pigem riveri otsuses.,
                no väga suure siis. üks pole full stack. sa callid oop sita käega 3,5bb. that's it. pikas perspektiivis on see halb mäng.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • armand0
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 358

                  #9
                  Re: NL10 flopatud trips

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  No kui suure siis? Need 2 vastast olid stattide järgi halvad mängijad ja saingi enamvähem mida lootsin. Aga küsimus on pigem riveri otsuses.,
                  vahet pole kui halvad nad on ka fishid & dongid saavad häid käsi.


                  Nagu ma eelnevalt kordanud olen siis saab palju kergemini neilt raha.


                  Kuigi see selleks seal tuleks shippida kuigi see minraise pisut kahtlane.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: NL10 flopatud trips

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    no väga suure siis. üks pole full stack. sa callid oop sita käega 3,5bb. that's it. pikas perspektiivis on see halb mäng.
                    +1
                    Mängiks ainult BTNilt sellist kätt. Isegi kui fishid on fullstack, siis OOP ei ole mõtet raha musta auku panna.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: NL10 flopatud trips

                      btn ma ka foldiks või 3betiks.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: NL10 flopatud trips

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        btn ma ka foldiks või 3betiks.
                        Meh, mis see 3bet sulle annab vaala vastu?

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #13
                          Re: NL10 flopatud trips

                          Jep, eeldades et donk mängib 50+% kätest, siis oled tema rangest ju ees, lisaks sellele et omad positsiooni.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #14
                            Re: NL10 flopatud trips

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Jep, eeldades et donk mängib 50+% kätest, siis oled tema rangest ju ees, lisaks sellele et omad positsiooni.
                            Kahjuks ei olnud mul positsiooni selles käes, ajad midagi segamini.
                            Ja tõesti fishe ei tahaks squeezida sellise käega. Tuleb välja, et parem oleks foldida siis sellised käed OOP, kuigi teinekord väga tahaks midagi sellist mängida mitme fishi vastu, toores ABC tüütab ära vahest :P
                            Last edited by emmimees; 09.11.10, 14:17.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: NL10 flopatud trips

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              Kahjuks ei olnud mul positsiooni selles käes, ajad midagi segamini.
                              Arutelu käis paraku juba teise küsimuse ümber - kas on mõtet callida sellega BTNil.

                              1.
                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              btn ma ka foldiks või 3betiks.
                              2.
                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Meh, mis see 3bet sulle annab vaala vastu?
                              3.
                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Jep, eeldades et donk mängib 50+% kätest, siis oled tema rangest ju ees, lisaks sellele et omad positsiooni.
                              Puust ja punaselt

                              Comment

                              Working...