nl 50 hitime riverisse seti ja saame valuebeti???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vass
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 181

    #1

    nl 50 hitime riverisse seti ja saame valuebeti???

    vastasest 262 käe põhjal 20/12 pfr sb-lt 15; cbet 42; agg ( 15; 25; 25) vbolla ka seda et went to showdown on 23....kui on veel midagi mida vaataks küsige julgelt:)

    kuna vend ei cbettind mõtlesin et saan poti kiirelt maha...aga... tema ck/call tundus seal ikka ülikõva v äärmisel juhul callis mingit OE-d vms... seepärast ei tulistanud obv teist bulletit aga river tõi ilusa kaardi...milline liin oleks parim


    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    HoldemManager
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    CO ($98.05)
    BTN ($72.53)
    SB ($50.50)
    BB ($50)

    Pre-Flop: ($0.75, 4 players) Hero is 2 2
    Hero folds, Hero calls $0.50, CO calls $0.50, 1 fold, SB raises to $2.50, 1 fold, Hero calls $2, CO folds

    Flop: Q 9 7 ($6, 0 players)
    SB checks, Hero bets $4, SB calls $4

    Turn: 10 ($14, 0 players)
    SB checks, Hero checks

    River: 2 ($14, 0 players)
    SB bets $7,

    Hero???

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by vass; 05.11.10, 08:09.
  • lambiain
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 101

    #2
    Re: nl 50 hitime riverisse seti ja saame valuebeti???

    Foldida ei suuda? Siin poole potisele panusele ei saagi foldida ju 4-handed mängus. Ma läheks ise vist minraise peale ja loodaks, et maksab AQ, KQ, QT, Q9, 9T vms kinni. Shove peale foldiks.

    Comment

    • vass
      Jube Noob
      • Jan 2010
      • 181

      #3
      Re: nl 50 hitime riverisse seti ja saame valuebeti???

      see et foldida ei suuda oli väike level obv:) aga ma arvan et ta cbetiks oma AQ, KQ siin... seepärast tunduski see c/call väga tugeva moovina....

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: nl 50 hitime riverisse seti ja saame valuebeti???

        Mis ajast c/c tugev liin on? lol

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #5
          Re: nl 50 hitime riverisse seti ja saame valuebeti???

          Riverit mitte raisedes kaotad siin valuet. Ta calling ranges on palju sodi, mida sa beatid. Eriti kui vastase kohta pole note, et slowb monstereid. AQ/KQ/JQ tahaks siin maksta. Lisaks igasugused 2paari ja halvasti mängitud KK/AA.

          Comment

          Working...