Mängin NL50 rushi 6-max. Vaatasin, et mul fold to 3-bet on 73, CO-lt ja BTN-lt tiba suurem veel. Küsimus, mida teha tüüpidega, kes lightilt 3-betivad blindidelt (3-bet > 10, resteal >13) ja teil on käes 77-TT,AT-AQ. Kas:
1) pre 4-bet 2,5x nende raise
2) flopis cbeti raise (kui cbet on high)
Või pole asi hoopis nii hull?
1) pre 4-bet 2,5x nende raise
2) flopis cbeti raise (kui cbet on high)
Või pole asi hoopis nii hull?
Comment