Nl25 set

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #1

    Nl25 set

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP ($25)
    Hero (Button) ($25.82)
    SB ($27.37)
    BB ($26.71)
    UTG ($27.27) 22/13 , slightly võitev, pole varem sellist play-d näinud.Muidu mingi agro flop player,turni beti suurusest võib järeldada , et ta käsi kuidagi paranes.
    Preflop: Hero is Button with 6, 6
    UTG bets $0.85, 1 fold, Hero calls $0.85, 2 folds

    Flop: ($2.05) A, 4, 6 (2 players)
    UTG bets $1.25, Hero calls $1.25

    Turn: ($4.55) J (2 players)
    UTG bets $3.50, Hero raises $8.50, UTG calls $5

    River: ($21.55) K (2 players)
    UTG bets $16.67 (All-In), Hero callib / foldib ?
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #2
    Re: Nl25 set

    Mina foldi ei leiaks...

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: Nl25 set

      callib ikka. Pmst ainult AA-le kaotad ju. No JJ-le ka.
      krt liiga marginaalne koht, et siin foldima hakata. foldi siis juba turnis ära :)

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: Nl25 set

        Ei , foldi ei leia. Seal võib olla kaks paari, ja muid asju veel, mida sa võidad. Kaotad vähestele kätele (AA ja JJ ongi kõige tõenäolisemad), muidugi võib seal olla ka vahetehavel mingi rida (kuigi GSi turnil callida on kahtlane).
        Aga jah , ei foldi siin. Praegu vaatan ka et flopi raise, oleks vast olnud parem, kui turnil.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #5
          Re: Nl25 set

          Easy call imo.
          JJ ainult reaalne, mis võib vastas olla (mõtlen, millele sa kaotad).
          Julgelt donkaks kui tal oleks flopis top set. :)

          Comment

          • H2O
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 362

            #6
            Re: Nl25 set

            Minu arust kah call ja arvan, et tüübil 2 paari ehk AJ mõlemad ristid

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #7
              Re: Nl25 set

              me callime pre et hittida setti, me hitime, no FD-s Str8 muidugi on aga ebat6enäoline= ship it

              Comment

              Working...