NL25 3bet pot v fish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #1

    NL25 3bet pot v fish

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($26.81)
    MP ($25.70)
    CO ($25)
    Button ($29.66)
    SB ($7.33) 38/19 või taoline elukas, varem 1/3 donkbettinud ja siis foldis raisele
    Hero (BB) ($25.25)
    Call/fold/shove , pre 2.5 , et mingil taolisel madalal/ K/Q flopil sisse suruda?

    Preflop: Hero is BB with Q, K
    4 folds, SB bets $0.40, Hero raises $1.75, SB calls $1.50

    Flop: ($4) 4, 6, 10 (2 players)
    SB bets $0.50, Hero raises $23.25 (All-In)
    Last edited by EestiMats; 28.09.10, 13:36.
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #2
    Re: NL25 3bet pot v fish

    wtf is that bullshit

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #3
      Re: NL25 3bet pot v fish

      Miks sa nii tegid?

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: NL25 3bet pot v fish

        vastase stacki vaadates siis ma aegajalt teeks samamoodi. Preflop oleks muidugi vähemalt 8bb peale oannud. Pigem isegi 9.

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #5
          Re: NL25 3bet pot v fish

          pre ongi 8bb, et siis foldite flopis ?
          WTF bullshiti asemel võiksid hoopis õpetada?
          Last edited by EestiMats; 28.09.10, 15:30.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL25 3bet pot v fish

            Kui sa just pead 3bettima ja oled kindel, et ta paneb kehvemaga raha sisse, siis pane niipalju, et sul jääks alla poti flopil, sedasi on sul enamike floppide puhul vähemalt ülekaardid ja tihti 24% equityt, mis alla potise cbeti puhul on suht hea juba. Aga kindel peab olema, et callib kehvemaga, sest muidu on nii, et shoved flopi ja fish callib A2o ja sina oled loll.

            EDIT: Siin ei ole nagunii mingit flopi mängu ainult preflop mäng. Preflop tuleb ära otsustada (ka flopi shove on preflop otsus). Ainus halb flop on A high, eks ise teate kuidas neid mängida.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: NL25 3bet pot v fish

              Ship pre. Võib kartma hakata ja ära foldida saad vähemalt 40senti endale.

              Lol ma ei vaadanud stacki mõtlesin, et tal ala mingi 8bb :D
              Last edited by antnx; 28.09.10, 22:28.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: NL25 3bet pot v fish

                ma ei usu et PF raise allinn miskit mõistlikku on, seda tee juba miski 74o-ga siis, igakord kui calli saad oled kehvas seisus niikuinii ja arvestades surnud raha ei saa isegi 40/60 olukord kasumlik olla.

                postflop kui on read siis tuleb seda kasutada

                Comment

                • Kosmonaut
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 584

                  #9
                  Re: NL25 3bet pot v fish

                  Mulle meeldiks postflop taolist asja teha pigem A high käega. Täpselt seepärast et callib sind mingi suvalise Ax käega siin.
                  Minu arust oleks flopis call suht safe. Nii vähe tuleb maksta ja võid rahulikult turni vaadata.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #10
                    Re: NL25 3bet pot v fish

                    Kas meil on üldse implied oddse, et seda kätt korrektselt mängida?

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #11
                      Re: NL25 3bet pot v fish

                      Ma ei saa ka aru, miks me callida ei saa? Loogiliselt paneb selline donk ka mingise väikese beti turnis, meil mingi närune backdoor draw ka.
                      Üldiselt selline inducemine on suuremalt osalt siiski vähemalt T.

                      Comment

                      Working...